Джерело
Записки кращого Барбек'а | День 1100 (19/6/26)1577 день повномасштабного вторгнення. Вчора дізна...
71 Охват/переглядів
2026-06-20 07:46
Повідомлення №1638
День 1100 (19/6/26)1577 день повномасштабного вторгнення. Вчора дізнався від Віки про назви різних об'ємів пляшок. Не чекушка, а чвертка, об'єм 250мл, мерзавчик містить 100мл, а шкалик — 50мл. Посміялись знатно. Залишилось вивчити:)Послухав цікавих історій як Юра добирався на роботу. Ладно, квест вийшов — пизданутись..Кирил вчиться теорії водіння і час від часу розповідає про цікаві відкриття. Забавні факти:)Сьогодні в планах відправити 20шт NA по 2 замовленнях. Чекаю доставку пляшок. А ще треба розлити та запакувати..Пішов на пошту за посилкою, яка мала приїхати до нас адресною доставкою. Представник пошти відсканував мій код в додатку та каже "без доручення я вам віддати посилку не можу". І нахуй тоді відправляти посилку по моїм даним, якщо мені її не віддають? Не можу ні передоручити ні змінити адресу доставки. На що я щойно витратив час?Мамік попрацював новий рецепт Herbal mixʼа. Смачно вийшло. Точно смачніше за попередній. Зберіг ТК.20:30. Дочекався тару, розлився, відправив посилку. Все, на сьогодні всі задачі виконані. Можна і стрім запустити, і попрацювати, якщо будуть гості:)21:00. Замовлень на сервісі майже немає. Зібрав камеру. Не буде сьогодні стріма.