Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а
Додано 14 лип 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Кількість підписників: 598
Фото: 79
Відео: 41
Посилання: 860
Опис:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Джерело

Записки кращого Барбек'а | ​День 1080 (16/5/26)1543 день повномасштабного вторгнення. Доробив тех...

Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
149 Охват/переглядів 2026-05-17 12:25 Повідомлення №1617
День 1080 (16/5/26)1543 день повномасштабного вторгнення. Доробив техкарти для технолога по консалту. Залишилось небагато — розписати органолептичні характеристики.Як же приємно, перед роботою, прогулятись парком з жінкою. Нарешті на вулиці стало комфортніше, ніж дома. Літо:)Підготували сервіс за 30 хвилин, всього то треба було розлити декілька пляшок віскі сауера. Ох, цей літній сезон в підвалі:)Зібрали фейсинг та посуд Джека. Вчора я не очікував, що сьогодні так швидко помиють посуд і сказав експедиторам, щоб приїзджали в неділю. Виявилось, через вчорашнє відсмокталово, половина стаканів не дочекались своїх замовлень, щоб покинути сервіс. Ще й холодильники з підготовленою глибою на половину повні. Літо..На палилці Іллюха попався, що в нього дірка в кросівках. Ну все, або на сервіс або працює в тому в чому прийшов в бар. Потім попався Льоха, в якого не було змінного взуття і його я відправив перевзуватись додому. Що ж, на наступному тижні будемо перевіряти взуття.Пішли з Іллюхою в Сільпо за лаймами, потім в Гудвайн, не знайшовши бажаного, повернулись на базу. Зате прогулялись.Сьогодні вперше запустив стрім від першого лиця. Ну, як вперше, вчора був тест у приватному режимі. Цікаво, що з того вийшло.Непогана зміна, як для літнього сезону. Зустрічки пішли тоді, коли мені вже треба збиратись додому. Кайфово, що я сьогодні не на розвозці:)