Джерело
Записки кращого Барбек'а | День 1069 (25/4/26)1522 день повномасштабного вторгнення. Виходячи з ...
128 Охват/переглядів
2026-04-26 12:37
Повідомлення №1606
День 1069 (25/4/26)1522 день повномасштабного вторгнення. Виходячи з дому, в голові грала "цаміна міна ее, вака вака е-е" Шакіри, потім, проходячи повз Портерпаб, почув цю ж пісню на колонках і подумав, що це буде пісня сьогоднішнього дня. Прийшов на роботу, сам собі понаспівував її, включив мем з ші-котом, який співає пісню, і все, тепер всі в барі наспівують Шакіру:)— Мамік-Джан, нам 4 пляшки текіли на сьогодні вистачить?— Та з головою. Я навіть стільки не випʼю. — відповідає Мамікон.Отримав разом з чайовими купюру в крові. Термінал її не приймає. Аліна не хоче міняти купюру, каже, що ми самі на центрумі її прийняли в гостей. Ахуєнно, блядь, враховуючи, що вчора ми з Владом працювали без касира. Барменам чайові я цією купюрою дати не можу. Взяв собі і зараз хуй знає, що робити.. Шукати банк і йти міняти? Так банків поруч немає. Поки думав, написав Віці про те, як мене ця ситуація вивела з себе, на що Віка підказала витерти кров вологою серветкою. Одягнув рукавиці і витер кров. Потім, дізнався від Лєни, що якщо термінал не приймає купюру, то її треба трохи пом'яти. І знаєш що? Спрацювало! Ніхуя собі я придумав квест:)Поки виставляв стоп, послухав на смоуці, як Андрій робить гостям розклади карт. Зі сторони цей процес виглядає цікавіше ніж фокуси:)20:30. Повільно розкачуються гості. Якось мало людей, як для суботи.20:40. Поки курив, згадав, що хотів сьогодні приготувати вермут. Те що треба я не приготував, а ось на криваву купюру витратив купу часу.Поки ми працювали на вітражі, наш фрілансер Емік на сервісі вирішив перевірити що міцніше — шейкер чи келихи? Посуд програв. Емік 1 - Келихи 0.Ну, бляха і публіка сьогодні.. Стоїш на тому барі, як на острівці в морі акул. Невиховані гості. Щоб не йобнутись, концентрувався на тих, хто не створював проблем, а їх за сьогоднішній вечір, в сумі було аж чотири мужичка. Нарешті цей довгий день закінчився.