Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а
Додано 14 лип 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Кількість підписників: 598
Фото: 79
Відео: 41
Посилання: 860
Опис:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Джерело

Записки кращого Барбек'а | ​День 1066 (20/4/26)1519 день повномасштабного вторгнення. Плани на сь...

Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
113 Охват/переглядів 2026-04-23 09:29 Повідомлення №1603
День 1066 (20/4/26)1519 день повномасштабного вторгнення. Плани на сьогодні:- приготувати бітер- тренінг по віскі- фотосесія- співбесідаОчікуючи початку тренінгу, помітив в групі бармени Києва підвищення зарплат на ринку. Взяти до прикладу Намелаку на Олімпійській, де ще в суботу на вакансію бармена за 13 годин роботи у будні пропонували 2405 і 2655грн за вихідні, тоді як сьогодні, через 4 дні Намелака пропонує вже 2600/2850грн.Різниця в 195грн за 13 годинну зміну, це +15грн за кожну годину. І того, година активної роботи бармена зараз коштує 200-220грн. Непогано:)13:00. Почалась дегустація/презентація односолодових віскарів від Маркетвін. Радий, що людей прийшло більше, ніж очікували. З приємного — дізнався цікавих історій. Бонусом пропрацювали декілька віскісауерів. Цікавий досвід.Приїхали термозбіжні ковпачки для пляшок. Ну все, NA упаковані. Можна фоткати:)Замив вітраж, провів співбесіду, поїв штатки, з'їв перепічку, розповів історію про любов до Києва через київську перепічку, приготував для конкурсної фотосесії мій березовий олд-фешн, сходив на пошту за барвниками, повернувся та прийняв участь в фотосесію NA. Нарешті всі плани виконані. Можна і кіно подивитись