Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а
Додано 14 лип 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Кількість підписників: 598
Фото: 79
Відео: 41
Посилання: 860
Опис:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Джерело

Записки кращого Барбек'а | ​День 1064 (18/4/26)1515 день повномасштабного вторгнення. День почавс...

Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
120 Охват/переглядів 2026-04-19 12:31 Повідомлення №1601
День 1064 (18/4/26)1515 день повномасштабного вторгнення. День почався з ахуєнних історій — наприклад, як на вітраж кинули яблуко і розхуярили посуд.Виставлений вчора топ-лист спрацював. Наші кращі офіціанти організовано допродали всі залишки sham nasim за один вечір. Пишаюсь!Поки доготував бар, зібрав на каву та поділив чайові, почалась друга зміна.Встановлюючи на смоуці камеру, довертівся і поламав штатив. Та бля.. Добре, що хоча б дешеве гімно.19:30. Якось забагато гостей.. Невже на вулиці погана погода? Пішли курити. А й справді, пасмурно та холодно.21:30. Дуже спекотно. В Юри мало того, що голова ідеально вибрита та ще і через спеку блистить наче дискобол:)Дізнався, що бар закрили на вхід. Саша офіціант сьогодні незаморачувався з одиничними замовленнями і пішов по топ-листу, виносячи на столи пляшки текіли/джина/шампанського. Ай краса. Склад по трохи пустіє. Головне, не зупинятись.22:45. Тяжкі гості, дуже багато енергії пішло на спілкування. Добре, що хоча б команда в нас сьогодні була в максимально топовому складі. Все. Хочу додому. Швидше б вже приїхало те таксі..