Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а
Додано 14 лип 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Кількість підписників: 592
Фото: 79
Відео: 41
Посилання: 860
Опис:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Джерело

Записки кращого Барбек'а | ​День 1014 (16/1/26)1423 день повномасштабного вторгнення. Температура...

Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
148 Охват/переглядів 2026-01-17 07:45 Повідомлення №1549
День 1014 (16/1/26)1423 день повномасштабного вторгнення. Температура дома +11*С. Памʼятаю, коли в кінці жовтня на вулиці було +11*С і я виходив з дому в зимовій курточці..День почався з відео на каналі LabCoatz про відтворення максимально наближеної копії кока-коли за допомогою мас-спектрометрії (так до кінця і не зрозумів, що це таке) та аналізу смакових сполук. Автор вклав в дослідження майже рік часу і розкриває досить цікаві фішечки. Моя повага за виконану роботу!Після прочитання змін, щодо комендантської години, вангую, що якийсь бар (або бари) захочуть стати офіційними пунктами незламності. Цікаво було б поспостерігати за досвідом тих, хто стане пунктом незламності не проаналізувавши всі деталі, які несе цей статус.Юра помінявся з Даньою барами і наше легендарне тріо (Юра, Мамік та я) знову в зборі. І рік не пройшов, як ми разом зібрались на смоуці. А якщо точніше то виходить не тріо, а четверіо, бо з нами ще буде працювати король барбеків — Іллюха. Банда в зборі. Залишилось, щоб прийшли гості:)Всі тільки і говорять, що про костюми на корпоратив. А я так і не придумав в чому піду..Діалог Юри з гостею:— Чим бажаєте оплатити рахунок — карта, готівка? — запитує Юра.— Хто гарна дівка? — напрошуючись на комплімент, перепитує гостя.Активна робота почалась за годину до кінця. Ну, хоча б годину попрацюємо.Я балдію працювати в такому складі. Мамік розважає постійних гостей, Юра лутає кошти, а Іллюха справляється зі своєю роботою так, що на смоуці все є, і як бонусом ще й встигаю прикрашати коктейлі. Пишаюсь!Пішов Юра, за ним пішов Іллюха і на весь храм залишилось 0 барбеків. Не те, щоб такого раніше не було, справимся. — подумав я, і в нас спочатку навіть виходило. Але за останні 10 хвилин всі гості поперли до нас і нам як напихали.. Ой фух. Справились:)