Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а
Додано 14 лип 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Кількість підписників: 592
Фото: 79
Відео: 41
Посилання: 860
Опис:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Джерело

Записки кращого Барбек'а | ​День 1009 (3/1/26)1410 день повномасштабного вторгнення. Новий рік в ...

Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
170 Охват/переглядів 2026-01-04 08:20 Повідомлення №1544
День 1009 (3/1/26)1410 день повномасштабного вторгнення. Новий рік в Карпатах пройшов заєбісь. Навіть краще, ніж очікувалось. Сьогодні на один день треба вийти на зміну і наступних 5 днів знову проведемо за містом. Краще відпочивати, поки є можливість:)Канікули в Храмі пройшли дуже добре. Всі такі життєрадісні та щасливі, приємно дивитись. Поки були на палилці та курили передробочу самокрутку, дізнався, як всі святкували Новий рік. А Влад — красава! Пишаюсь:)Нарешті закінчили з пропрацюваннями на консалт з 10-денним дедлайном. Можна починати оформляти закупки та техкарти.Почали допропрацьовувати безалкогольне меню. Непогано виходить. Тільки почав думати, що в мене нормально виходить робити заявки на кавʼярні, а через 8 днів там закінчиться сезон і мій підробіток. Хоча б отримав цікавий досвід:)18:00. На весь Храм на смоуці сидить одна Даша і пʼє безалкогольні коктейлі. Будем надіятись, що ще хтось прийде.20:00. Натовпом пішли гості. Я радий, що сьогодні буде робота.20:35. Вирубає. Ось і недосип після дороги.. попросив Іллюху закрутити мені кави. Розбійник приніс еспресо-тонік. Так я дізнався, що кава з газованою водою приводить до тями краще, ніж звичайна кава. Це логічно.Дізнався, що шеф прийшов відпочивати до нас після нічної роботи. А це напевно прикольно в суботу затусити в Храмі. Але точно не після нічної зміни і години сну:)