Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙ Hardcore Conservative ✙
Додано 14 лип 2024

✙ Hardcore Conservative ✙

@hardcons
Кількість підписників: 12 670
Фото: 505
Відео: 483
Посилання: 5,690
Опис:
Погляд на політику та культуру в країні та світі з консервативної точки зору
Джерело

✙ Hardcore Conservative ✙ | Декілька днів гуляє новина про Майка Джонсона і його "не бажання фінан...

Логотип телеграм спільноти - ✙ Hardcore Conservative ✙ ✙ Hardcore Conservative ✙ @hardcons
32 100 Охват/переглядів 2024-10-14 07:08 Повідомлення №6881
Декілька днів гуляє новина про Майка Джонсона і його "не бажання фінансувати Україну". Пряма мова Майка Джонсона наступна:"У мене немає апетиту до подальшого фінансування України, і я сподіваюся, що це не буде потрібно. Якщо президент Трамп переможе, я думаю, що він справді зможе завершити цей конфлікт. Я справді та думаю. Я думаю, що він подзвонить президенту Росії Володимиру Путіну і скаже, що цього всього досить. І я думаю, що всі в усьому світі втомилися від цього, і вони хочуть, щоб це було вирішено. Тож якими будуть умови я не впевнений, але я думаю, що якщо Камала Гарріс стане президентом, я не думаю, що це закінчиться, і це відчайдушний і небезпечний сценарій".І що тут сенсаційного чи такого, що мало б викликати бурю емоцій? Джонсон сказав про те, що сподівається, що фінансування України стане непотрібним (а не він хоче припинити фінансуванян негайно), бо Трамп укладе угоду з Росією. Припинення вогню на лінії розмежування є передвиборною обіцянкою Трампа і це теж не для кого не секрет (чи можливо це, чи це політичний копіум то вже інше питання).В залишку маємо, що Джонсон сказав, що сподівається, що Трамп виконає свої передвиборні обіцянки і їм більше не довдеться витрачати гроші на допомогу Україні. І в нього "немає апетиту", бо було б дивно, якби в когось був апетит когось фінансувати, якщо для цього немає підстав (бо Трамп стверджує, що завершить війну і цю політичну платформу підтримує республіканець Джонсон). Так, сенсація, нічого не скажеш.Не те, щоб я великий фанат Джонсона, але історія висмоктана з пальця для того, щоб полоскотати собі нерви. А по-суті нічого нового чи сенсаційного.