Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Раян Ґослінґ | Brawl Stars
Додано 14 лип 2024

Раян Ґослінґ | Brawl Stars

@handelt_bs
Кількість підписників: 5 454
Фото: 3,790
Відео: 567
Посилання: 2,690
Опис:
Продаю робукси😋 Правила коментарів — https://telegra.ph/Pravila-06-13-110 Підтримати авторку — https://send.monobank.ua/jar/5ANHoU9RXd
Джерело

Раян Ґослінґ | Brawl Stars | За 3 дні цьому каналу виповниться рівно 2 роки, але, на жаль, я хочу о...

Логотип телеграм спільноти - Раян Ґослінґ | Brawl Stars Раян Ґослінґ | Brawl Stars @handelt_bs
12 000 Охват/переглядів 2026-02-04 10:57 Повідомлення №5401
За 3 дні цьому каналу виповниться рівно 2 роки, але, на жаль, я хочу оголосити, що минулий пост був останній постом по бравлу на цьому каналіЯ вже казала про те, що думаю йти зі спільноти бравлу, тому з цього моменту ми більше не будемо публікувати пости по грі, та і по будь чому за винятком дечого.Якщо говорити про причини чому я йду, то по перше я втратила інтерес по грі. За 2025 рік зі всіх випущених бравлерів мені сподобались лише троє, події лише забирали сили та не приносили задоволення, а обіцянки про повернення лору були марними. За цей рік багато хто також покинув спільноту, бо на активі у тому ж тіктоці це сильно відображалось, ютуб якийсь час ще тримався. Також є причина у фінансах, бо я б не сказала, що за ці два роки у мене була якась фінансова стабільність. Це б могло не бути проблемою, якби мені було 14 але, на жаль, мені 19 і окрім того, що мені подобається робити контент я також маю з цього щось отримувати щоб хоч якось будувати своє життя. До прикладу зараз я пішла трохи в іншу нішу і на разі за 4 дні малювання роблокс одежі на замовлення я заробила більше ніж за останні 4 місяця ведення ютубу по бравлу. До того ж у мене було велике бажання знімати лор, і коли я вперше зняла відео про втрачені медіа і витратила 20 годин, воно набрало близько 3к переглядів, тому це також сильно похитнуло моє бажання цим займатисьАле загалом я не шкодую за весь витрачений час і сили, бо мені справді подобалось знімати відео, робити переклади, факти, огляди і розуміти, що мій канал особливий і що на українській спільноті бравлу такого більше немає. Окрім цього я відвідувала офіс наві та ми знімали відео, також я познайомилась з багатьма чудовими людьми та отримала багато емоцій. Мені дуже боляче відпускати цю важливу частинку свого життя, вчора я чистила галерею і переді мною постало питання чи видаляти мені пнг ресурси по бравлу, але щось мені не дало це зробити, бо все ж якийсь відбиток в моєму серці воно має. Якщо комусь цікаво сим я займаюсь на разі, та які у мене плани, то я іже пів року веду англ тікток по роблоксу, роблю одежу, ugc та малюю на замовлення. Наврядчи хтось знає, але перед тим як я знімала бравл у 2022 році я також робила укр контент по роблоксу тому якось після того як у мене зʼявився планшет я вирішила до цього повернутись. Ще хочу наголосити, що я не покидаю укр спільноту, бо коли ствбілізується ситуація зі світлом я планую почати знімати проходження ігор. Я мріяла про це з дитинства і так як у мене зʼявився комʼпютер я це реалізую. З приводу цього каналу, я думаю, що ще зніму кілька відео на ютуб коли буде можливість, тому також вони будуть поширені тут.Я рада, якщо закриття мого каналу дасть комусь стимул або мотивацію щось робити, бо на сам перед нам потрібно розвивати українську спільноту та просувати українські відео. Тим часом звичайних глядачів хочу попросити підтримувати українських блогерів, бути активними та не споживати російський контент, бо подібний сценарій може чекати багатьох. Також у мене є недороблене відео про лор тому, можливо, я закину сюди його сценарій щоб ви мали хоча б мінімальне розуміння. Також я не буду перероблювати цей канал щоб у вас завжди був доступ до всіх фактів та концептів. І будь якому разі я хочу вам всім подякувати, мені було приємно знімати відео та робити контент для васЯ ще не дуже вирішила що я буду робити з ютуб каналом тому потім опублікую опитування