Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - HackYourMom - мамкіни хакери України 🇺🇦
Додано 06 гру 2025

HackYourMom - мамкіни хакери України 🇺🇦

@hackyourmom
Кількість підписників: 45 443
Фото: 9,100
Відео: 1,830
Посилання: 7,210
Опис:
Канал хакерів з науково популярним, пізнавальним і технічним контентом з акцентом на кібербезпеку, а іноді і без. Гротеск, з описом, поганим гумором, помилками і купою оціночних суджень, для соціопатів #rtfm Звʼязок: https://t.me/hymsupport_bot
Джерело

HackYourMom - мамкіни хакери України 🇺🇦 | Ще один друг преЗЕдента отримав підозру від НАБУ за розкрадання в енер...

Логотип телеграм спільноти - HackYourMom - мамкіни хакери України 🇺🇦 HackYourMom - мамкіни хакери України 🇺🇦 @hackyourmom
7 410 Охват/переглядів 2026-01-21 13:20 Повідомлення №13698
Ще один друг преЗЕдента отримав підозру від НАБУ за розкрадання в енергетиці 😅 і НАБУїни випустили чергове кіно з Кварталом, дивитися без реєстрації та смс «НАБУ жарить Шаурму Зеленського» можна отут: https://youtu.be/LnSsz6vNk1QМова про екс рИгіонала Ростислава Шурму та його брата, бо там як завжди: «сімейний бізнес», батя в них - проросійський політик😅 Сам Шурма з 23 листопада 2021 до вересня 2024 року був заступником керівника Офісу Президента України, а потім звалив в Німеччину. Навіть не послом, просто звалив, бо мабуть вже накрився. Зараз ми чекаєм поки Єрмак звалить?15 липня 2025 року, НАБУ з німецькими правоохоронцями вже проводили обшуки в офісі Шурми під Мюнхеном, куди він втік від переслідування. Як завжди, першими на цю Шаурму звернули увагу Бігуси, ще у серпні 2023 року, а потім підтягнулися і НАБуїни але головне ж результат - підозра. Черговий рукоВодітєль кварталівського Офіса Президента виявився казнокрадом, як і інші, але «потужний» мабуть знову нічого не знав, як «нє лох какой то»? Єрмак підозру ще не отримав🤔може країну втечі ще не обрав?НАБУ браво 👏 окремий респект за правильно підібраний момент: коли немає світла в Київі та інших містах, народ бачить чому, як та завдяки кому ми до цього дійшли. А головне як довго ми до цього йшли з «4-5 ефективними менеджерами».Головне що на УріноМарафоні - все добре і ввечері ми подивимось «потужний ролік». Підтримуйте Українську армію та один одного, не сподівайтеся на тих, хто готував країну до шашликів.