Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - GYROCOPTER TEAM CS2
Додано 14 лип 2024

GYROCOPTER TEAM CS2

@gyrocoptercs2
Кількість підписників: 204
Фото: 73
Відео: 7
Посилання: 52
Опис:
Команда із Запоріжжя, яка ділиться з вами своїм шляхом, позитивними моментами і не тільки 😎 Тут ви можете спостерігати за нашими матчами - https://www.twitch.tv/gyrocopter_ua
Джерело

GYROCOPTER TEAM CS2 | ️ Сьогодні я (Danisimo) грав Різдвяну дуель — турнір 2х2 у кіберклубі ...

Логотип телеграм спільноти - GYROCOPTER TEAM CS2 GYROCOPTER TEAM CS2 @gyrocoptercs2
361 Охват/переглядів 2024-12-22 17:56 Повідомлення №166
⌨️ Сьогодні я (Danisimo) грав Різдвяну дуель — турнір 2х2 у кіберклубі PORTAL, тому пишу першу думку про турнір По своїй грі я багато не скажу, бо ми 2️⃣ другі левела і набагато не претендували, що так і сталося. Проте це взагалі не вплинуло на загальний настрій, так би мовити знали куди йшли)По організаційним моментам, які мене особисто трігернули та взагалом не сподобались багатьом учасникам. По-перше це зміна формату турніру на початку, при реєстрації був вказаний формат сітки — Double-Elimination, а коли приїхали усім сказали, що будемо грати Single-Elimination. В онлайні це взагалом невелика зміна, проте не прибирає факт змін правил під час турніру. А ми грали LAN-турнір, тобто туди треба було приїхати та ще призовий внесок робити. Особисто мені на такий внесок байдуже, бо я розумію, які в мене скіли і куди я їду. Але інших чуваків може бути жалко, бо хтось може їхати з іншої частини міста і, наприклад після потної першої катки в такі Напи — ти просто уходиш. Не айс, але гравцям я думаю також варто це брати до уваги.Також можна відмітити, що все гралося якось у розброс та не зрозуміло, яким форматом раундів та мап-пулом. Тобто треба банальна уніфікація таких моментів, щоб всі грали чітку кількість раундів (або як в напах до 9, або як в нас до 13), або банальний контроль від адмінів, бо адміни наче іноді просто не викупають, що як що буде.Стосовно мап-пулу теж саме треба, щоб просто сказали перелік мап, які треба грати і контролювали це. ХОЧА нам повідомили, що ми будемо грати змагальний мап-пул з КС, проте матчі створюються самими гравцями на FastCup (чи зрада Фасткап, чи ні то, ще інше питання, але не для зрадофілії зібралися) і сам прикол, що мап-пул можна поставити взагалі різний 😛Також адмінам треба займатися запусками матчів, бо гравці про це паритися не мають. Ну і звісно треба просто грати 💻 Faceit турніри, як ми робимо. Це може прибирати гнучкість матчів, бо не можна буде запустити певні команди між собою у будь-який момент, але й цього можна уникати.Позитивні моменти теж можна виділити — приємні люди. Чуваки, яким ми програли спокійно пожали нам руки, ми трошки поспілкувалися і взагалі серед учасників не було на перший погляд негативних людей. Це точно є плюс. В результаті по турніру я можу лише сказати, що є куди рости Запорізькому КСʼу. Можливо і Cool Guys’у треба долучитися 👀 Тому бажаю лише більше пропрацьованих турнірів та наперед вітаю переможців!😎 Cool Guys, Підписуйся!