Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Поліція Тернопільської області
Додано 14 лип 2024

Поліція Тернопільської області

@gynpternopil
Кількість підписників: 2 879
Фото: 7,480
Відео: 1,340
Посилання: 3,650
Опис:
@gynp.ternopil

👥 Кількість підписників

2 879
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -7
Середній/Місяць:: -13

👁️ Середній перегляд на повідомлення

489
Середній/День:: 458
Середній/Тиждень:: 479
ERR: 16.99%

📊 Кількість повідомлень на день

2.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2.1

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

МВС долучилося до всеукраїнської кампанії «Безбар`єрність — це коли можеш», що реалізується за ініціативи першої леді Олени Зеленської.Під час презентації кампанії заступниця Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко поділилась статистикою від ДСНС та Національної поліції. Так за 5 місяців 2025 року:🚒 Рятувальниками здійснено понад 217 тисяч виїздів на місця надзвичайних ситуацій та інших подій. 👮Поліцейські опрацювали більше 1 млн 700 тисяч  повідомлень від громадян✔️ Ці дані підтверджують, що надзвичайно важливо забезпечити рівний доступ до екстрених служб і необхідної допомоги для всіх без винятку. Оперативність та доступність — принципи, на яких базується робота МВС», — заявила Катерина Павліченко під час свого виступу. Наші кроки до безбар'єрності: Служба 112: Єдиний номер для всіх, доступний також для людей з порушеннями слуху. Вже опрацьовано ~30 тис. звернень жестовою мовою. Адаптація інформаційних ресурсів для осіб із порушеннями зору, слуху та мовлення. Доступні сервісні центри та автошколи: Можливість складати іспити на адаптованих авто та вивчати теорію ПДР жестовою мовою.Ми працюємо, щоб кожна людина, незалежно від обставин, могла вчасно отримати якісну допомогу та сервіс від наших підрозділів. Адже безпека — це базова потреба кожного.🇺🇦Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу
День журналіста — відзначення тих, хто ризикує щодня. У кого головна зброя - мікрофон, камера та слово правди. Завдяки журналістам світ бачить справжнє обличчя росії. Бачить правду про зруйновані українські міста. Про вбитих цивільних. Про воєнні злочини, які росія скоює щодня. І ціна цим репортажам висока - життя безстрашних професіоналів своєї справи. Памʼятаємо кожного. Українські та іноземні репортери працюють там, де небезпечно: на передовій, згарищах після обстрілів, у місцях, де ще лунають звуки вибухів.У найважчі моменти саме журналісти стають голосом тих, хто не має змоги бути почутим. Ви фіксуєте історію з окопів, руїн і людських сліз. Окрема вдячність журналістам, які доєдналися до Сил оборони! Сьогодні, у День журналіста, під час ліквідації наслідків чергової атаки, поранено двох працівників пресслужби Головного управління ДСНС України у місті Києві: Павла Петрова, керівника комунікаційного підрозділу, та його співробітницю Інну Жельчик. Павло, попри власне поранення, врятував колегу. Зараз їм надається медична допомога. Це один із багатьох прикладів, коли незважаючи на ризик, люди роблять свою роботу професійно, бо знають: голос правди має звучати дзвінко. Журналісти — невідʼємна складова нашої боротьби. Своєю працею ви формуєте довіру, зміцнюєте стійкість і допомагаєте державі протистояти ворожій дезінформації. Дякую кожному, хто працює чесно, професійно і з вірою в Перемогу.
🇺🇦🤝🇫🇮 Фінляндія поруч з УкраїноюРазом із Прем’єр-міністром Фінляндської Республіки Петтері Орпо та Головою ДСНС Андрієм Даником відвідали Святошинський район столиці — житловий мікрорайон, куди 24 квітня росія вдарила балістичною ракета. Тоді загинуло 12 мирних мешканців. Понад 50 будинків пошкоджено. 300 поліцейських і 300 рятувальників працювали без упину, щоби врятувати кожного. Понад 100 одиниць техніки, десятки годин пошуково-рятувальних робіт. Працювали на місці й службові собаки. Саме вони першими знаходили тих, хто був під завалами. І завдяки вівчарці Зеніту рятувальникам вдалося дістати живим чоловіка, який пробув у пастці понад 6 годин.Також делегація відвідали укриття в одному зі столичних ліцеїв. Сьогодні захист цивільного населення — це не тільки про безпеку, це питання виживання. Тому підтримка Фінляндії у розбудові системи укриттів в українських містах є надзвичайно важливою для нас.Вдячний Прем’єр-міністрові України Денису Шмигалю та Прем’єр-міністрові Фінляндії Петтері Орпо за підписання ініціативи щодо започаткування Міжнародної коаліції укриттів. Це ще один крок у захисті українців.Пан Орпо побачив усе на власні очі. Він побачив, як російські військові бʼють по цивільному населенню. Побачив біль і водночас силу українців. Та вкотре підтвердив, що Фінляндія з нами — у безпековій, гуманітарній та відновлювальній сферах.Високо цінуємо підтримку наших партнерів. Бо разом ми сильніші.
Ще одна страшна ніч для УкраїниПід російським ударом опинилися 13 регіонів: містоКиїв, Київська, Житомирська, Хмельницька, Тернопільська, Дніпропетровська, Миколаївська, Одеська, Харківська, Чернігівська, Черкаська, Сумська, Полтавська області. Противник застосував ракети та ударні безпілотники. Ціллю стали домівки мирних громадян: пошкоджено більше 80 житлових будинків. Зафіксовано 27 пожеж, на 3 локаціях вогнеборці досі гасять полум’я.Станом на зараз постраждало понад 70 осіб: 12 людей загинуло, більше 60 поранено. Серед загиблих - троє дітей з однієї сімʼї на Житомирщині. Їх батьків госпіталізовано, мама у важкому стані. Я постійно на зв’язку з регіонами. Координую роботу наших підрозділів. На всіх місцях ураження з перших хвилин працюють рятувальники ДСНС та поліцейські. Розбирають завали, евакуюють людей, фіксують наслідки російських воєнних злочинів, допомагають потерпілим. Вдячний кожному за роботу!Це був комбінований, безжальний удар, спрямований на цивільних людей. Ворог вкотре показав: його мета — страх і смерть.Не ігноруйте сигнали тривоги. Бережіть себе та рідних. Вічна памʼять загиблим. Швидкого одужання пораненим.
Сьогодні у відрядженні на півдні України. Відвідав підрозділи системи МВС, які несуть службу на Херсонщині та МиколаївщиніЗустрівся із поліцейськими, рятувальниками, прикордонниками та гвардійцями. Заслухав оперативні доповіді щодо безпекової ситуації у регіонах, відсічі спроб штурмів ворога, матеріально-технічного забезпечення підрозділів.Чи не щодня ворог атакує цивільну інфраструктуру та житло наших громадян. Усі служби продовжують працювати, продовжують бути поруч із цивільними попри те, що постійно є мішенню для окупантів. Вручив нашим військовослужбовцям, поліцейським та рятувальникам державні та відомчі нагороди. Зокрема двом поліцейським, яких під час евакуації цивільних ворог атакував з дрона. Кожен з тих, хто щодня ризикує життям задля порятунку інших, заслуговує на подяку та визнання. Також на Херсонщині та Миколаївщині провів наради з очільниками областей Олександром Прокудіним та Віталієм Кімом, керівниками органів та підрозділів системи МВС. Важливих питань для регіонів багато: криміногенна ситуація, евакуація людей з небезпечних територій, робота мобільних вогневих груп, процес розмінування сільгоспугідь, фіксація пошкодженого майна. Доручив керівникам служб, які давно не були у цих регіонах, невідкладно здійснити відрядження. Ворог робить усе, щоб дестабілізувати ситуацію, ми маємо оперативно реагувати на виклики і забезпечити громадянам безпеку.
Відзначив рятувальників та поліцейських, які ліквідовували наслідки російської атаки у столиці 24 квітня. Одними з перших місце події прибули працівники ДСНС України. Полковник служби цивільного захисту Ігор Таргонський згадав найбільш емоційний момент: коли оголосили хвилину тиші і рятувальники почули стогін чоловіка, який вижив. Ним виявився 29-річний Олег, який наразі перебуває в лікарні. На жаль, його 27-річна дружина загинула того страшного дня.Про досвід порятунку розповіли також поліцейські Святошинського управління поліції Києва. Лейтенанти Владислав Бевза та Іван Шпортка пригадують, як допомагали пораненим. Зокрема про те, що серед постраждалих був чоловік, який через порушення мовлення не міг покликати на допомогу, але, на щастя, поліцейські його знайшли, деблокували та вивели на вулицю.Майор служби цивільного захисту Любов Кірнос розповіла, що найтяжче для неї було працювати з підлітками, які сподівались на порятунок однокласника та з самого ранку стояли біля зруйнованого будинку. Багатьом із них знадобилася психологічна підтримка у той момент.Я дякую усім, хто продовжує стояти на захисті безпеки та життя наших громадян. Вже понад три роки повномасштабної війни ми щоденно здобуваємо вимушений досвід роботи на місцях ворожих прильотів, демонструючи, що ми – єдиний колектив та злагоджений механізм, здатний швидко реагувати на будь-які ситуації й завдання.
Близько 40 осередків займання ліквідовували рятувальники ДСНС цієї ночі в 9 регіонах країни. Під масованим комбінованим ударом росії були Київ та область, Житомирщина, Дніпропетровщина, Харківщина, Полтавщина, Хмельниччина, Сумщина та Запоріжжя. Найбільше постраждав Київ: рятувальники працювали на 13 локаціях. Трагічні наслідки в Святошинському районі. Там ще триває розбір завалів зруйнованого будинку. Залучені інженерні сили, верхолази ДСНС, пошукові собаки. З-під руїн чути телефонні дзвінки - пошуки триватимуть, доки не переконаються, що вже дістали всіх. Є інформація про двох дітей, яких досі не можуть знайти на місці події. Також поліцейські обходять квартири у найближчих будинках, перевіряють стан людей. Загалом у Києві станом на 7:30 зафіксовано 9 загиблих внаслідок російського удару. Ще понад 70 зазнали різних травм. На місцях роботи екстрених служб встановлені обмеження. На кожній локації, де постраждали люди, залучені психологи ДСНС та поліції. Важливо допомогти постраждалим пережити гостру фазу та в потрібний момент виявити психологічну травму, яка потребує подальшого лікування. Всю ніч ліквідаційні роботи велися під загрозою повторного обстрілу. На Житомирщині ворог наніс повторний удар по підрозділу ДСНС, який прибув на гасіння пожежі. Постраждав 39-річний рятувальник. Удари по цивільним, по екстреним службам під час порятунку людей - це стиль росії. Ми переживали таке неодноразово. Саме тому Україна наполягає на повному і негайному припиненню вогню, бо це, першочергово, припинення вбивств наших людей.
Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко під час робочої поїздки до Сум розповів про деталі російської атаки на місто: росіяни завдали два удари у проміжку 2-2,5 хвилини — це 10:15 та 10:17. Атака була здійснена по центру міста, попередньо, ракетою «Іскандер-М» осколково-фугасної дії. Швидкість цієї ракети — понад 2 кілометри за одну секунду. Під ворожий удар потрапив тролейбус, у якому люди разом з дітьми їхали до центру міста, а також комплекс місцевого університету, поблизу якого перебувало багато містян.Міністр внутрішніх справ вкотре закликав громадян дотримуватися правил безпеки при сигналі «Повітряна тривога»:💬«Дуже часто секунди можуть вартувати життя. Осколково-фугасна бойова частина — це та частина, яка підривається не у повітрі, а безпосередньо при зіткненні з поверхнею. Що відбулося й вчора», — розповів Ігор Клименко.Наразі відомо про 34 загиблих унаслідок ворожої атаки, з них двоє дітей — 2008 та 2013 років народження. Ще 119 людей отримали поранення, близько 40 перебувають у лікарнях, з них 11 — в тяжкому стані.🇺🇦 Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу
«Екстремальний контент» на даху вагона може стати останнім. Досягай у спорті та навчанні, а не шукай екстрим на залізниці! Ювенальна поліція України разом з Укрзалізницею об'єднують зусилля, аби запобігти небезпечному захопленню підлітків — зачепінгу.Підлітки заради «вражень» залазять на дахи вагонів, чіпляються за рухомий склад залізниці, перебігають колії у заборонених місцях.Це не екстрим. Це — реальна загроза життю та здоров’ю: смертельні травми, ампутації, ураження струмом.З 10 квітня по 10 травня 2025 року стартує спільна профілактична кампанія Ювенальної поліції України та Укрзалізниці.Протягом місяця:📍 відвідаємо школи та профтехучилища📍 говоритимемо з дітьми відкрито та доступно 📍 разом з фахівцями розповімо, чому залізниця — це не місце для ігор!❗️ Що робити, якщо ви стали свідком небезпечної поведінки дітей на залізниці?Якщо ви перебуваєте на вокзалі або станції та бачите дітей, які:🚨 намагаються залізти на вагон🚨 вже знаходяться на даху🚨 граються біля колій☝️Дійте негайно, але обережно. Повідомте чергового вокзалу (станції) або будь-якого працівника залізниці. Викличте поліцію (102) або ДСНС (101) — фахівці оперативно зреагують. Зробіть зауваження або окликніть дітей, які планують зачепінг чи вже перебувають поза межами пасажирського вагона. Зафіксуйте подію та осіб, причетних до неї — це допоможе в ідентифікації та інформуванні батьків.Будьте уважні до своїх дітей. Говоріть з ними про реальні ризики!👮 Facebook | X | Instagram | TikTok
За завданням Президента продовжуємо удосконалювати надання послуг українцям, які знаходяться за кордоном. Уряд затвердив зміни до Порядку реалізації експериментального проєкту з автоматичної верифікації та перевірки відомостей про призовників, військовозобов’язаних та резервістів, які, зокрема, стосуються правил оформлення паспортних документів.Відтепер чоловікам віком від 18 до 60 років, які знаходяться за кордоном, не потрібно фізично предʼявляти військово-обліковий документ для оформлення паспорта громадянина України або паспорта для виїзду за кордон. Працівники закордонних підрозділів ДП «Документ» перевірятимуть статус військового обліку в реєстрі. Якщо дані відсутні, їх вноситимуть автоматично та, відповідно, чоловіків братимуть на облік з формуванням військово-облікового документа в електронній формі. І що важливо: без проходження медкомісії. Після цього українець у визначені терміни отримає замовлений документ. Працюємо над мінімізацією бюрократії та спрощенням процесу надання державних сервісних послуг