📢 Важлива інформація щодо проживання в гуртожитку в літній періодШановні студенти!📅 Повідомляємо, що термін проживання в гуртожитку за договором завершується 30.06.2026 року.❗️ Просимо до 25.05.2026 року здійснити повний розрахунок за проживання та сплатити заборгованість (за наявності).🔹 Студенти, які планують проживати в гуртожитках у літній період - мають обов’язково заповнити Google-форму до 01.06.2025 (включно)🔹 Студенти 4 курсу - БАКАЛАВРИ 2026 року, що завершують навчання в КАІ (30.06.2026 року), які планують проживати в гуртожитку влітку - також заповнюють Google-форму до 01.06.2025 (включно)❗️Для таких студентів обов’язковим є додавання витягу про зареєстроване місце проживання (можна завантажити через застосунок «Дія»)📌 Посилання на форму💳 Вартість проживання (для студентів 1,2,3,5 курсів) на літній період складає:🔹 гуртожиток коридорного типу - 1300 грн/міс🔹 гуртожиток секційного типу - 1400 грн/міс🔹 гуртожиток блочного типу - 1500 грн/міс❗️ Незалежно від кількості проживаючих в гуртожитку⚠️ Зверніть увагу!Студентам, які:🔺 мають заборгованість за проживання;🔺 не підписали електронний договір на проживанняЗаявки на проживання в літній період прийматися не будуть.📌 За всіма додатковими питаннями звертайтеся до коменданта гуртожитку
❕Результати ради з поселення університету❕ 📅Переселення на зимовий період: з 1 по 14 грудня (включно) • Нижні гуртожитки опалюватимуться до 15 грудня. • Верхні гуртожитки опалюватимуться до кінця опалювального сезону. • Після опалювального сезону—всі повертаються до своїх кімнат. 🔗Алгоритм переселення: тут https://t.me/nau_srsm/3710 💰Вартість проживання: звичайний тариф (як під час навчання). Зверніть увагу, що ціна за проживання у гуртожитку різного типу відрізняєтьсяДетальніше ➡️ тут https://t.me/nau_srsm/3511 Загальні та додаткові запитання: ➡️ Категорії для заселення: усі бажаючі, без додаткових критеріїв. ➡️ 6 гуртожиток: резервний, мешканці залишаються на місці (не переселяються). ➡️ Особисті речі можна залишити у кімнаті або у камері схову вашого гуртожитку. ➡️ Навіщо переселення?Це вимушений крок для зменшення витрат—у зимовий період ціна опалення зростає, а заселеність падає. ➡️ У декількох гуртожитках вже тестуються автоматизовані системи опалення, щоб оптимізувати витрати. ➡️ Ремонт кімнат (10–13 гуртожитки): роботи тривають, після завершення мешканці повернуться. ➡️ Мешканці нижніх гуртожитків, що не планують проживати під час зимових канікул, все одно мають переселитися до гуртожитку за алгоритмом, щоб повернутися на нові місця з початком нового семестру ➡️ Якщо не плануєш поселятися до гуртожитку на час канікул - звернись до коменданта свого гуртожитку. Всім іншим термін проживання буде продовжено автоматично згідно договору.💬 Є питання?Пиши 👉 @srsmNauBot
Проживання у гуртожитках на опалювальний період 2025–2026 року 🏠У зв’язку з початком опалювального сезону, мешканці гуртожитків будуть тимчасово переселені до інших гуртожитків.
📅 Переселення відбудеться в період з 1 по 14 грудня.⭕️ Під час опалювального сезону студенти проживатимуть наступним чином::Студенти гуртожитку
№3 → гуртожиток
№9Студенти гуртожитку
№4 → гуртожиток
№7Студенти гуртожитку
№5 → гуртожиток
№8✅ Мешканці гуртожитків
№3, 4, 5 мають можливість
залишити свої особисті речі у кімнатах (кімната має бути прибрана, сміття винесене, холодильник вимкнутий і помитий),або здати речі у камеру схову гуртожитку - за тим самим принципом, як під час літнього періоду.
❗️ Увага!Мешканці гуртожитків
№3, 4, 5 перед переселенням повинні
взяти у свого коменданта Ордер на проживання та
переселятися з ним у вказаний гуртожиток.
❄️ На зимовий період (канікули) залишитися проживати в гуртожитку можуть всі бажаючі студенти!🏠 Після завершення опалювального сезону
усі студенти повернуться на свої місця у свої гуртожитки.Залишились питання?- Телефон: (044) 406 70 41- Електронна пошта:
[email protected] Дирекція Студмістечка (гуртожиток №3)
🍀Здача вторсировини допомагає зменшити негативний вплив на довкілля, зберегти ресурси та знизити кількість відходів на сміттєзвалищах. Це корисно якдля екології, так і для економіки.
✅Екологічні переваги:🟢 Переробка скорочує потребу у видобуванні і виробництві нових матеріалів, зберігаючи природні ресурси.🟢 Зменшується кількість сміття на звалищах, що мінімізує забруднення ґрунтів, води та повітря.🟢 Використання вторсировини вимагає менше енергії, знижуючи викиди парникових газів і забруднення.🟢 Уникається спалювання відходів, яке продукує токсичні речовини.✅ Економічні переваги:🟢 Створюється більше робочих місць у галузі переробки.🟢 Заощаджується енергія при використанні вторсировини.🟢 Вторинні ресурси, такі як метали чи папір, мають фінансову цінність і забезпечують додатковий дохід.🟢 Перероблені матеріали використовуються для виробництва нових речей, підтримуючи циркулярну економіку.✅ Соціальні переваги:🟢 Сприяння розвитку екологічної свідомості у суспільстві, особливо серед дітей.🟢 Міста стають чистішими, покращуючи здоров’я населення та якість життя.📎 На даний момент в 11 гуртожитку знаходиться точка збору вторсировини, для того, щоб здати її треба зв'язатись з нашою волонтеркою Вікою — @toruoik. Всім щиро дякуємо за увагу!!!❤️
Громадська Організація UAnimals разом з "Еко КАІ" запрошують активних студентів КАІ на Осінній Марш Прибирання!Це літо було насичене прогулянками, пікніками та веселощами! Але разом із теплими спогадами воно залишило й чимало сміття у наших чарівних природних зонах України😔🌍 Будемо раді бачити всіх, хто бажає долучитися до очищення територій національних природних парків України разом!📅 Коли? Субота 20-те вересня, 10:00📍Де?:Нацпарк «Голосіївський» у Києві, урочище “Бичок” Від вас потрібно:… лише присутність! Адже весь необхідний інвентар, гарненькі головні убори та водичка будуть вже на місці💚🧐Чому важливо долучитися всім разом?Минулого разу 450 небайдужих волонтерів змогли спільними зусиллями позбавити природу 30 тонн сміття і тим самим звільнити місце для нових домівок тварин. Уявляєте, скільки ми зможемо зробити цього разу?👉Якщо ви з нами - реєструйтесь https://forms.gle/pczb3QbqSsmKNzfU7❗️Серед присутніх на Осінньому Марші ми розіграємо турнікети SICH!!!❗️Учасники цієї акції зможуть отримати додаткові бали!Тому чекаємо ваші заяви!🩷
Виселення 2025Нагадуємо, що строк дії договору проживання завершується 30.06.2025.Якщо проживання в гуртожитку влітку не планується, то після цієї дати студенти повинні виселитися з гуртожитків. Обхідний лист. Що потрібно знати про цю процедуру? Для виселення з гуртожитку вам НЕОБХІДНО:1. Отримати та підписати обхідний лист. Він знаходиться у старшого адміністратора вашого гуртожитку. 2. Щоб отримати всі підписи, зазначені у обхідному листі, потрібно :🔹 не мати заборгованостей по оплаті за гуртожиток🔹 здати увесь м’який інвентар, також підтвердити, що заборгованостей по твердому інвентарю немає🔹 кімната має бути чистою, без речей особистого користування та продуктів харчування🔹 якщо залишаєте в кімнаті холодильник, то він повинен бути розморожений, вимитий та виключений з розетки. На холодильнику повинен міститись контакт його власника🔹 в кімнаті, а також блоці/секції має бути справна сантехніка, розетки, твердий інвентар, двері тощо🔹 звільнити вашу кімнату (вивезти із неї особисті речі), залишити її готовою для поселення на наступний рік🔹 здати ключі Увага! 🔺 Зданий обхідний лист є однією з умов для поселення на наступний навчальний рік для всіх студентів, в тому числі і пільгових категорій.🔺Заяви на поселення студентів, які не здадуть обхідний лист вчасно (до 26.06) не будуть розглядатися комісіями з поселення.🔺Мешканцям, які під час виселення залишили свої кімнати в неналежному санітарному стані - буде відмовлено в поселенні на наступний навчальний рік!
Проживання у гуртожитках на опалювальний сезон 2024-2025 року 🏠👤 На цей період у гуртожитках будуть проживати: Студенти, які заповнили гугл-форму на продовження проживання та були погоджені (списки є у ст.адміністратора гуртожитку)Магістри на час підсумкової атестації і захисту кваліфікаційних робітАспіранти, які навчаються в аспірантурі згідно службових записок деканатівІнші студенти, які мали підстави для проживання▶️ Переселення на опалювальний сезон буде відбуватися наступним чином:Студенти гуртожитку №3 – гурт. №9Студенти гуртожитку №4 – гурт. №7Студенти гуртожитку №5 – гурт. №8Студенти гуртожитку №6 – гурт. №8Курсанти КВП – гурт. №7👇 При виселенні з гуртожитку необхідно:Здати постільну білизну каштеляну гуртожиткуЗдати ключі від кімнати старшому адміністратору гуртожиткуВзяти договір найму житлового приміщення у ст.адміністратора гуртожиткуДо 15 листопада з договором найму житлового приміщення необхідно звернутись до старшого адміністратора гуртожитку в якому ви будете проживати під час опалювального сезону для продовження договору на проживання.Студентам гуртожитків № 7, 8, 9, 10, 11, 13 виселятися не потрібно, необхідно просто звернутися до ст.адміністраторів свого гуртожитку для продовження договору найму.⏰ Графік роботи: пн-пт 08:00-16:00 (12:00-13:00 обід)Квитанцію для оплати проживання очікуйте згодом.
💬Проживання під час зимових канікул02.10 була зустріч представників СР НАУ, СР СМ та ТОСА з ректоратом НАУ, де було піднято питання доцільності переселення студентів у зимку та запропоновоно альтернативи. Після зустічі було домовлено:🛑НАУ нарешті починає комунікувати зі студентам на цей рахунок;🛑До 8 жовтня студенти заповнюють Google форму, а ректорат готує чернетку інструкції та критеріїв переселення;🛑До 15 жовтня разом з ОСС НАУ обговорюють інструкцію та критерії;🛑Після 15.10 публікується офіційна інструкція переселення і критерії, які після спільної роботи та обговорення мали БУТИ ПОГОДЖЕНІ ЗІ СТУДРАДОЮ.Але відбувається наступне: ⚫️03.10 студенти розпочинають масово публікувати незадоволення⚫️04.10 НАУ екстрено вирішує опублікувати інструкції і критерії, які не були погоджені з СР СМ. Все, що ми отримали, це факт, що інструкція буде опублікована.Якщо уникнути переселення не можливо, то ми будемо вимагати поселити всіх бажаючих до гуртожитків, бо знаємо, що це можливо. У гуртожитках №7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 за інформації з сайта студмістечка є 3770 місць. Влітку в усьому студмістечку проживало в середньому 2300 студентів.Позиція Студентської Ради Студмістечка - НАУ може розширити критерії або зовсім їх прибрати.СР СМ у будь-якому випадку буде продовжувати захищати права студентів у тих межах у яких зможе. Ми продовжуємо підготовку до зими, щоб максимально бути готовими до критичної ситуації взимку. Пункт підтримки успішно працює в 7 гуртожитку під час відключень та ми вже працюємо над відкриттям подібного в 11 гуртожитку. Кількість цих пунктів можна збільшити за підтримки адміністрації.Також 5 жовтня відбудеться засідання КСУ НАУ,на яке ми винесли правки до кошторису ОСС, щоб підготуватися до відключень: закупити зарядні станції, подовжувачі та лампи для пунктів підтримки. Просимо делагатів КСУ підтримати ці зміни!Ми робимо все, щоб студенти мали комфортні умови проживання, навчання і роботи з врахуванням можливих складної ситуації в енергосистемі країни.
Шановні першокурсники!Настав час поселятись до гуртожитків, а отже, Ласкаво просимо до вашої нової домівки - Студмістечка НАУ!
🏡 На електронну пошту, зазначену при вступі, будуть відправлені листи-запрошення на поселення. В листі вказано дату поселення та гуртожиток, в який вам необхідно прибути. Якщо лист-запрошення не прийшов до 24.08 – звертайтесь на пошту
[email protected] з темою листа «Не прийшов лист-запрошення». В листі необхідно вказати ваш ПІБ, факультет, спеціальність.
🔹 Нижче наведена
послідовність дій по заселенню у вашу кімнату.Закликаємо вас уважно ознайомитись з інструкцією на поселення та на оплату проживання за посиланням.ПОСЕЛЕННЯОПЛАТА
🔹 Корисна інформація на поселення Навігатор соц. мережF.A.Q. для першокурсниківПоложення про користування гуртожиткамиПам'ятка для мешканців гуртожитків, як діяти при оголошенні сигналу "Повітряна тривога"
🔹У разі виникнення запитань - звертайтесь за допомогою в чат-бот Студентського містечка НАУ в телеграм @SM_NAU_HELP_BOTТакож, багато актуальної інформації є на сайті Студентського містечка studcity.nau.edu.ua/