Джерело
Поліція Києва 🇺🇦 | Вилучено більше 6 кг наркотиків та психотропів: поліція Києва ліквідув...
1 020 Охват/переглядів
2026-06-22 12:01
Повідомлення №15546
Вилучено більше 6 кг наркотиків та психотропів: поліція Києва ліквідувала міжрегіональну наркомережу з нарколабораторією на території столиці Під час другого етапу масштабної антинаркотичної спецоперації «Рубікон» оперативники викрили 40 фігурантів, які налагодили масштабний канал продажу наркотиків та психотропів на території столиці та інших регіонів України. Поліцейські провели десятки обшуків, під час яких вилучили близько 3 кг психотропу Alfa-PVP, 300 г кокаїну, 2,5 кг канабісу, близько 400 г амфетаміну, а також МДМА, метамфетамін, мефедрон, метадон, псилоцибінові гриби та близько 1,5 кг кондитерських виробів із вмістом канабісу. Також у одному з районів Києва було виявлено та ліквідовано нарколабораторію з виготовлення амфетаміну. За попередніми оцінками, вартість вилученого за цінами «чорного ринку» перевищує 3 мільйони гривеньФігуранти підшукували замовників «товару» через закриті канали у месенджері. Доставку здійснювали через поштомати логістичних компаній, відправляючи у різні регіони, а також передавали особисто «з рук у руки». Щоб приховати вміст посилок, ділки маскували наркотики серед одягу, харчових продуктів, побутових приладів та навіть дитячих іграшок.