Джерело
gun_dolla | На Сумщині викрили розтрату понад 2 мільйони гривень: рятувальники отр...
2 360 Охват/переглядів
2026-02-05 08:46
Повідомлення №3668
На Сумщині викрили розтрату понад 2 мільйони гривень: рятувальники отримували зарплату, але замість служби грали у футболУ Сумській області правоохоронці викрили незаконну схему привласнення бюджетних коштів у підрозділі ДСНС. Колишній начальник одного з відділів МЦШР організував безпідставне нарахування зарплати п’ятьом підлеглим, які фактично не виконували свої службові обов’язки.За даними обласної прокуратури, у той час, коли регіон зазнавав російських обстрілів, а рятувальники працювали в посиленому режимі, ці працівники систематично були відсутні на роботі. Замість виконання завдань вони відвідували тренування та виступали за ФК «Рятувальник». Керівник знав про їхні прогули, проте не інформував про це вище керівництво.Протягом періоду з січня 2023 року по березень 2024 року цим працівникам безпідставно нарахували зарплату та сплатили єдиний соціальний внесок на загальну суму понад 2,14 мільйона гривень. Ексчиновнику вже оголошено про підозру🧨 GunDolla - підписатись🌐 Сайт: gundolla.com