Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Гум ХАБ Салтівка
Додано 14 лип 2024

Гум ХАБ Салтівка

@gumhabkh
Кількість підписників: 1 918
Фото: 393
Відео: 146
Посилання: 25
Опис:
Проєкт ГО «Благодійність ЮА» 📍ВПО з деокупованних територій 📍Постраждалі від війни 📍Статус «мама одиначки» 📍 Батьки в скрутному фін положені 📍Родини військових, дснс 📍Онкохворі 📍Сироти
Джерело

Гум ХАБ Салтівка | Вітаю усіх в свій вихідний день! Один раз напишу і більше не хочу наві...

Логотип телеграм спільноти - Гум ХАБ Салтівка Гум ХАБ Салтівка @gumhabkh
6 300 Охват/переглядів 2025-02-03 09:07 Повідомлення №835
Вітаю усіх в свій вихідний день! Один раз напишу і більше не хочу навіть підіймати тему! Ініціатива допомоги по Україні суто наша особиста! І як запустили її так і можу відмінити! Тепер по пунктам шоб усі розуміли:1. Помимо заявок в нас є люди ще по місту які обслуговуются в робочі дні безпосередньо у хабі2. Є розбір речей3. Є технічні моменти які ми робимо перед відправками4. Є дуже багато прикладів в інших фондах і організаціях-де видаються продукти ліки і багато іншого і чекають по пів року, а то і більше, я особисто це знаю, бо так само забирала батькам допомогу. І вибачьте рахуючі деякі терміни, ми куди раніше відпускаємо людей. 5. Заявок багато людини які збирають їх 2. Вони не ночують на роботі, а мають робочі години. Хочете більше персоналу, чекаю вас у нас я навіть надам робоче місце! 6. Ви жили в цілому без цього якось, і побачивши починаєте штурм як на фронті в посадці, ви вважаєте що це норма? Я вважаю ні. Бо кожна людина в цілому сама за себе у відповіді, їй абсолютно ніхто не винен щоб постійно писати за ці дати і писати якісь притензіі по типу «брехуни» чи ще щось. 7. В нас статичний магазин безкоштовного одягу який працює 5 днів у неділю, головою своєю подумайте інколи, це не склад чи ще щось чого люди не бачать, тут можуть бути якісь переживання, в нас є статика фізично! Кому так важко чекати знімайтесь з заявок і достатньо залишати дзвінки смс, вирішуйте свою проблему самостійно! Ми підтримуємо, але не служба психологічної допомоги. У кожного волонтера є своє життя, сімʼя і час який він має право витратити на себе, не на вас, зрозумійте це вже нарешті! Я вже втомилась кожному казати одну й ту саму інформацію: МИ БАЧИМО ВАШІ СМС, ЖОДНЕ СМС НЕ ЗАГУБИТСЯ, ЗАЯВКИ ЗБИРАЮТСЯ І ВІДПРАВЛЯЮТСЯ, але через індивідуальні моменти обробки час зменшується на обробку, якщо вам потрібно аби шось, не зрозуміли що, хоч завтра напихають і відправлять, але не треба потім писати поеми що вам шось не те поклали, і ви незадоволені. Хочете якості вмійте тримати витримку у собі, інакше я маю повне право видалити зі списків і все.Дякую за розуміння і увагу! Дякую тим хто розуміє нашу працю і адекватно відноситься до очікування!