Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Grumpy readerka
Додано 14 лип 2024

Grumpy readerka

@grumpy_readerka
Кількість підписників: 1 026
Фото: 923
Посилання: 382
Опис:
для зворотнього зв'язку пишіть під останнім повідомленням у чаті, я вам відповім
Джерело

Grumpy readerka | прочитала (і прослухала) за січень більше книжок англійською, ніж укра...

Логотип телеграм спільноти - Grumpy readerka Grumpy readerka @grumpy_readerka
549 Охват/переглядів 2026-01-29 12:54 Повідомлення №1316
прочитала (і прослухала) за січень більше книжок англійською, ніж українською. в чому секрет? та просто українські в мене паперові, а англійською — авдіо і електронки. без електрики паперові читати не дуже зручно (навіть не пишіть мені за ті лампочки-прищепки, це освітлення нерівномірне і, як не крути, доволі тьмяне, я пас), тож зараз висока ера для альтернативних форматів!1) дослухала "Good Spirits" Б.К. Борісон, яку почала ще в грудні. дуже навіть симпатичний роменс з нотками класичної різдвяної пісні. авторка пише краще, ніж я очікувала, тому наступного Різдва почитаю в неї ще щось.2) "Cinder House" Фреї Марске — топ, шик, шедевр. я обожнюю книги цієї авторки, а ця ще й маленька і елегантна повістинка, сумна і красива. очевидно, що це переказ Попелюшки, і у Фреї вийшло зберегти всі казкові елементи, але при цьому зробити історію оригінальною і самобутньою. мільйон зірочок від мене.3) "Something Fabuluos" Алексіса Голла лежала в мене на кіндлі років шість, не менше. час настав! дуже і дуже дурацький регентський ромком про герцога, мені сподобалося. виявилося, що за ці шість років у серії з'явилося ще дві частини, нам треба!4) і нарешті остання авдіокнижка "Voices in the Snow" Darcy Coates, горор з потужною романтичною лінією. історія про двох молодих людей, що опиняються у кріповому маєтку посеред лісу. їм холодно, навкруги монстри, але вони можуть забарикадуватися у теплій кімнаті і їсти суп. загалом сподобалося, почала слухати продовження.а як ваш січень? вдається читати?