Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Grumpy readerka
Додано 14 лип 2024

Grumpy readerka

@grumpy_readerka
Кількість підписників: 1 026
Фото: 923
Посилання: 382
Опис:
для зворотнього зв'язку пишіть під останнім повідомленням у чаті, я вам відповім
Джерело

Grumpy readerka | 36!За рік між моїми 35-м і 36-м річними кільцями сталося багато всього...

Логотип телеграм спільноти - Grumpy readerka Grumpy readerka @grumpy_readerka
574 Охват/переглядів 2025-11-24 09:40 Повідомлення №1264
36!За рік між моїми 35-м і 36-м річними кільцями сталося багато всього: вийшли друком "Дивокровці"; я отримала за них премію БараБуки за дебют року; а ще була номінована за них від України на "Єврокон", але програла дитячій книжці про подорож двох слимачків😅; а ще я дописала фентезі "Грибних справ підмайстра", над яким працювала кілька років; кілька тижнів тому пропрацювала редакторські правки по ньому, тож через кілька місяців мій текст вилупиться з лялечки красивою книжкою; ще я написала козі-фентезі; і завела список ідей на майбутні тексти; долучилася до "Своєї полиці"; вперше спробувала себе як модераторка і навіть модерувала подію на осінній Книжковій країні; вперше стала учасницею літературних подій (причому дві з них були на Книжковому Арсеналі!); багато зустрічалася зі школярами; продовжувала перекладати; долучилася до надзвичайно прекрасного документального фільму про болота; зараз працюю на неймовірно цікавому документальному проєкті. Це такий привілей — мати роботу, на якій завжди цікаво; познайомилася з величезною кількістю дуже хороших людей; почала вести паперовий читацький щоденник, і це просто найкраще; а ще я відродила свій маленький письменницький канал, і дуже цьому тішуся.Все це, звісно, можливо завдяки ЗСУ. Тому замість (або разом) з привітаннями я буду рада, якщо ви допоможете мені їм віддячити. Все, що прийде на мою банку на ДН протягом тижня, я переведу на збори, яким довіряю.https://send.monobank.ua/jar/8nAEkLcEtsДякую, що читаєте.Без вас нічого б не було❤️