Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Grumpy readerka
Додано 14 лип 2024

Grumpy readerka

@grumpy_readerka
Кількість підписників: 1 026
Фото: 923
Посилання: 382
Опис:
для зворотнього зв'язку пишіть під останнім повідомленням у чаті, я вам відповім
Джерело

Grumpy readerka | поки хворію, вирішила нарешті прочитати продовження серії Крістен Сікк...

Логотип телеграм спільноти - Grumpy readerka Grumpy readerka @grumpy_readerka
632 Охват/переглядів 2025-04-11 12:58 Повідомлення №1111
поки хворію, вирішила нарешті прочитати продовження серії Крістен Сіккареллі "Rebel Witch", перша частина якої зараз на передзамовленні в Артбукс.і якщо "Безсердечний мисливець" мені дуже навіть до смаку, то друга книжка дещо розчаровує. я найбільше хотіла дізнатися як авторка викрутиться з ситуації, в яку загнала героїв наприкінці першої книги. здавалося б, такі речі не пробачаються, а виявилося, що авторка і не планує якось особливо викручуватися (просто між ними такий сильний фізіологічний потяг, що решта питань другорядні. заради справедливості додам, що авторка не така вже й дурна і поставила перепону на шляху до реалізації цього потягу 🤭).попереду більше половини книги, її все легко і доволі цікаво читати, але я вже упереджена. а коли я упереджена, то дратуюся від речей, на які в інших випадках не стала б загострювати увагу 😔цікаво, чи вийде в авторки зупинитися на дилогії? мені здається, що якщо друга частина повторить комерційний успіх першої, то цілком ймовірні продовження продовжень, спіноффи, приквели тощо. сліпий казав побачимо.додала відразу кілька обкладинок, з якими вийшов (або вийде) другий том. яка вам найбільше подобається?