Джерело
Історія з Громенком | Бачив, багатьох цікавило, що в голові у Маска. На це є дві відповіді: ...
3 800 Охват/переглядів
2025-03-10 09:15
Повідомлення №532
Бачив, багатьох цікавило, що в голові у Маска. На це є дві відповіді: довга і складна та коротка і проста.Перша включає поняття техно-соціального парадоксу та інших наукових речей, і мені просто лінь це все розписувати.Друга складається з двох слів: ГЕНРІ ФОРД.Форд - це не просто Маск столітньої давнини. Це Маск, Гейтс і Цукерберг в одній людині. Він змінив промисловість так, як жодна інша людина до нього. Він ще за життя став персонажем класичної літератури. На нього взорували не лише інші бізнесмени, але й цілі іноземні уряди.Але ще він був лютий антисеміт і активний симпатик нацистів, Америка фьорст не заважала йому торгувати з Райхом. 1938 року Форд був нагороджений Великим хрестом Німецького орла. І якби Гітлер переміг, Форд був би в новій Америці одночасно Шпеєром та Айхманом.Тому не варто все скидати на голову одного Маска. Він не виняток, а правило в американській техноеліті останніх 120 років з її євгенікою та расизмом. Там не одного переконувати, там всю систему міняти треба.