Джерело
🇺🇦Гребінки СТГ- INFO💙💛 | Розмірковує Віталій Луценко:➖ Про окремі підсумки виборів в Угорщині. ...
637 Охват/переглядів
2026-04-13 09:34
Повідомлення №28986
📃 Розмірковує Віталій Луценко:➖ Про окремі підсумки виборів в Угорщині. З 2010 р. Орбан керував державою. І медіапростір ніби під контроль взяли. І постійно щось там відкривали. І конкуренти ніби ж немічні були. І громадянське суспільство на території слабке. І економіку та «еліти» під себе підлаштували. І ручні структури - від бізнес-асоціацій до молодіжних форумів та традиційних церков. І бюджетні гроші як свої роздавали. І суди ж під себе сформували, так що здавалось, що якщо треба буде, всіх конкурентів посадять. І консультанти на них заморські працювали (пам’ятаєте «велікого» кірієнка, який до цього проводив «референдуми» на окупованих рашкою наших територіях). І про дискредитацію справжніх демократичних процедур, коли громадські слухання, петиції і т.п. цілеспрямовано перетворювали на фарс. І безсоромне видавання чужих фінансів за свої - дотації з бюджету ЄС та від міжнародних фондів. І підтримати й легітимізувати приїжджає цілий Венс – віце-президент США!І що в результаті? А нічого. Конституційна більшість у конкурента.➖ Нагадаю, що в угорців нового лідера Мадяра ще пару років тому не було. Бо справа, в першу чергу в громадянах, котрі хочуть реальних, а не віртуальних змін. І в тому, що якщо ти «кульгава качка» - то це вже діагноз. «Мадяр» буде звідки не чекали.