Джерело
🇺🇦Гребінки СТГ- INFO💙💛 | ️Четверта доба мовчання місцевої влади. Ну як, скажете ви, - фоточки і...
406 Охват/переглядів
2026-01-11 10:30
Повідомлення №27071
‼️Четверта доба мовчання місцевої влади. Ну як, скажете ви, - фоточки і відео засніжених вулиць і пісочку на дорогах є. Немає головного - співчуття та єдності місцевих чиновників із мешканцями сіл і селищ!Ні, люди не хочуть, щоб їх пожаліли. Українці не тупі, щоб сприйняти і проаналізувати об'єктивну інформацію. Але її немає! Звіти голови Київської ОДА - це картина по області. Зрештою, ми не помремо навіть при 0 градусах у будинку. Але перестаньте, нарешті, мовчати.⚡️Наші люди зараз так багато віддають, так багато терплять - вони заслужили, щоб їм почали нарешті говорити правду. Безмежна вдячність енергетикам за їх самовіддану працю, але з людьми слід спілкуватись по- дорослому!❗️ Немає ясності із появою світла, але графіки черговості підключень можна ж надавати. А необхідна допомога бригадам енергетиків - це справа тільки небайдужих С.Змаженко та Д.Поліченко? Чи чиновники, що на службі у громади щось можуть зробити в час стихійного лиха!? Може бути погано, а може бути геть погано. Але навчіться говорити людям правду і не перекидати відповідальність на когось! ❓До речі, Пункти незламності, де вони? 24/7 ? Чи знову приватні підприємці в маркетах та крамницях допомагають нужденним за власним бажанням та по совісті.