Джерело
ще маркетинг росте у голові | Завтра фінал сезону Формули-1, вчора на Трибуні вийшло змістовне інтер...
830 Охват/переглядів
2025-12-06 12:52
Повідомлення №406
Завтра фінал сезону Формули-1, вчора на Трибуні вийшло змістовне інтерв’ю Ірини Чернухи з Максом Подзігуном — голосом перегонів в Україні. Мені влучили в апекс декілька відповідей навколо маркетингу. Про клікбейт:– Для багатьох сучасних медіа хайп — це спосіб виживання. Вони думають: якщо ми не зробимо — хтось інший зробить, і люди підуть до них. Але це race to the bottom. Така собі Чорна п’ятниця, що триває цілий рік: усі щось розпродують, кричать, роблять знижки, і в результаті все знецінюється — і зміст, і довіра, і сам сенс новин.Про топ-оф-майнд:– Це не я придумав, на жаль. Але дійсно: коли ти перший у категорії, то вже маєш фору. Я цим займаюся двадцять років. Це компаундинг — ефект накопичення, який складно ігнорувати. Якщо сьогодні хтось згадує про коментатора Формули-1, у більшості одразу виникає асоціація: «Подзігун». Не тому, що я перший, а тому, що я тут найдовше.Про гіпотетичні спонсорства: – Якби українські бренди спонсорували команди Формули-1, хто б до кого підійшов?– Класне питання! Нова пошта — обов’язково. У них сильний бренд і дуже енергійна айдентика. По кольорах і духу чудово виглядала б із Haas: червоний, білий, прості лінії, прямолінійність. Але, якщо чесно, і на Ferrari логотип НП виглядав би краще, ніж деякі нинішні спонсори.Із фінансових компаній, яких якраз багато у Формулі, можливо, Monobank. Він чудово пасував би до Mercedes — чорний, строгий, але з енергією.Буду тепер всі вихідні переслуховувати старі подкасти 🏇