Тричі за останні два тижні в мене переносяться зум-розмови, бо спікерки (тричі це саме жінки) просто не з'являються на запланований зідзвон, не попереджаючи. Потім виявляється, що причини в усіх якісь різні: технічна несправність, захворіла дитина, щось ще. Проте попередити заздалегідь, або хоча б маякнути, що плани змінилися, в той час, коли розмова має відбутися, ніхто з них не змогли. І за дивним збігом обставин всі троє живуть за кордоном. Так сталося, що кожен з цих трьох разів припадав на відключення світла у мене. Проте цілком розуміючи, що відповідальність за мою роботу лежить на мені, я підключаю роутер до альтернативного живлення, щоб у мене був вайфай, дбаю, щоб ноутбук також був заряджений заздалегідь, вмикаю всі можливі лампи на акумуляторах, щоб мене було добре видно, і приходжу на зум вчасно. І чекаю. На людей, в яких немає проблем зі світлом, зв'язком, немає тривог та інших надзвичайних обставин, які заважали би їм зі мною зв'язатися та хоча б повідомити, що розмову доведеться перенести.
Ну що, поділюся і тут матеріалом на тему трьох останніх днів - про Богородицю Анну Фесун. Один з найпопулярніших коментарів у мережах про це: а чим вона відрізняється від сотень інших магів, екстрасенсів, духовних провідників? Думаю, в тому, що ця історія вибухнула медійно, зіграло роль кілька факторів: перше, це відносна публічність потерпілої особи, та і самої Богородиці. Багато хто в публічній площині, як виявилося, знає і одну жінку, і другу, тож пішла ланцюгова реакція. По-друге, як би це не звучало, але "розкачала" тему історія про спекуляцію на житті нібито тяжко пораненого військовослужбовця. З однією колегою у приватній переписці обговорювали, а чи був би такий само резонанс, якби йшлося просто про жінку, яка просто регулярно носить гроші якійсь цілительці? Навряд. Ну і по-третє, мабуть, саме амплуа. До тарологинь, астрології, натальних карт і відьом у інформаційному просторі всі вже якось навіть і звикли. А от жива Богородиця власною персоною все ж таки трапляється з нами не щодня... Найважливіше, що хочу сказати: зберігайте критичне мислення. Звертатися до езотериків чи ні - особиста справа і вибір кожної людини. До того моменту, поки не вимикається критичне мислення і цей езотерик не починає сприйматися як месія та єдина істота на планеті, здатна допомогти там, де чомусь нібито не допомагають юристи, лікарі, психологи, психіатри, та інші кваліфіковані фахівці. п.с. У якості ілюстрації залишу коментарі під одним з постів у Фейсбуці, які прекрасно ілюструють всю суть, як на мене.