Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ
Додано 20 вер 2021

ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ

@goodchernivtsi
Кількість підписників: 110 924
Фото: 40,100
Відео: 21,400
Посилання: 32,800
Опис:
🔞 БЕЗ ЦЕНЗУРИ - палає 🔥 реклама - @good_adminSHA Спільнота містить ненормативну лексику та сцени, які можуть морально травмувати! Заборонено для осіб із слабкою психікою! Запропонуй новину ХЧ: @good_adminSHA Реклама: @good_adminSHA
Джерело

ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ | Стосовно подій у пологовому будинку у Чернівцях на вулиці Рівненській....

Логотип телеграм спільноти - ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ @goodchernivtsi
13 300 Охват/переглядів 2025-06-09 06:07 Повідомлення №77665
Стосовно подій у пологовому будинку у Чернівцях на вулиці Рівненській. Я не кажу шо я за те щоб всіх акушерів і персонал роддому звільняли, але мені трохи накипіло. Ті хто народжував там знають шо у роддомі на Рівненські далеко не всі порядні медпрацівники. Шоб там народити дитину треба заплатити персоналу який приймає роди немалу суму. Пару років тому моя сестра народжувала у тому роддомі, і сталося так що її пологи припали на 31 грудня. Вона народила дівчинку за пару годин до нового року. Але те що там відбувалося це просто п#дець. Ті люди які приймали роди накидалися так шо дехто падав з ніг. Одна жіночка взагалі просто у кутку заснула. Слава Богу шо дитина народилася живою і здоровою. І за ці роди чоловік заплатив тоді 10 тисяч і ще й стіл накривав їм. А зараз вони кричать шо ми супер спеціалісти і нас треба берегти. Чесно я рада тому шо може хоч частину тих хапуг звідти викинуть. Треба зробити там ракіровку і лишити лиш хороших акушерів. Тих до кого люди дійсно стають у чергу щоб народжувати, інших розігнати. Якшо я правильно розумію, то зараз ті хто попав під скорочення вимагають шоб їм місто виділяло мільйони на зарплати бо вони не хочуть іти з роботи. Особисто я проти того шоб мої податки, податки моїх батьків йшли на то шоб якісь жіночки сиділи у роддомі пили каву і нічого не робила і та ще й отримувала за це зарплату. У країні війна і дурному понятно шо народжуваність сильно впала і роботи у них нема багато. Можете мене тут захейтит, але це моя думка про цю ситуацію. Реально накипіло.