Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Гоня
Додано 14 лип 2024

Гоня

@gonya_music
Кількість підписників: 1 068
Фото: 240
Відео: 99
Посилання: 241
Опис:
Український репер, бог https://mooro.me/gonya
Джерело

Гоня | Хочу сказати своє перше «фе» в армії😂Найдурніша відмазка, з якою я зіт...

Логотип телеграм спільноти - Гоня Гоня @gonya_music
1 700 Охват/переглядів 2026-02-20 18:52 Повідомлення №503
Хочу сказати своє перше «фе» в армії😂Найдурніша відмазка, з якою я зіткнувся в армії, це - «ну це армія». Ця відповідь звучить на кожне заперечення і кожен аргумент - «ну це ж армія»... Коли пропонуєш вирішення, або звернути увагу на якусь проблему, завжди чуєш цей вислів.Приклад ситуації:⁃ Давайте повпливаєм на те, шоб нашого побратима відправили на обстеження, бо в нього температура третій тиждень і пече в грудях, а медикам наказали забирати тільки «тяжких». І чуєш у відповідь: «Калина, це армія, тут так хуй получиться». (Це, звісно, зараз я гіперболізовую, але ситуація приблизно така) Тобто, хуй получиться?))) Коли ти пропонуєш якісь зміни, або навіть боротьбу проти якихось савкових затягів, у відповідь лише - ти нічого не зміниш, така система, така структура, так написано, так сказав командувач і тд. Притягнуті з радянського минулого правила не ведуть до розвитку нашої армії, чи освіченості в цій чи іншій військовій справі, а відкатують нас до часів, коли замість того, шоб вчитись стратегій, тактиці, медицині чи решті потрібних речей, змусять фарбувати траву з бордюрами, правильно шикуватись, і марширувати з веслами. Навіщо робити це, якшо можна зробити так? Та це армія, тут не треба думати, тут треба виконувати. Ну але загалом мені подобається військова справа і не плутайте, будь ласка)