Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Виховання та розвиток дітей
Додано 24 кві 2023

Виховання та розвиток дітей

@golovach_kids
Кількість підписників: 3 072
Фото: 461
Посилання: 475
Опис:
Канал про розвиток та виховання дiтей вiком вiд 0 до 99 рокiв ✍️ Для зв'зку: @g_kids_feedback_bot 💖 Буст каналу: https://t.me/boost/golovach_kids 🌐 Детальніше: http://adsell.me/r/qeXY08
Джерело

Виховання та розвиток дітей | Це був найгірший Новий рік!🎄 Іноді діти можуть назвати свято зіпсовани...

Логотип телеграм спільноти - Виховання та розвиток дітей Виховання та розвиток дітей @golovach_kids
1 650 Охват/переглядів 2026-01-02 10:50 Повідомлення №756
Це був найгірший Новий рік!🎄 Іноді діти можуть назвати свято зіпсованим — навіть тоді, коли батьки дуже стараються, купують подарунки, придумують новорічні адвенти та завдання, очікуючи чудового свята, але діти все одно можуть назвати його «найгіршим» (часто через абсолютну дрібницю з точки зору дорослих). Витримати це буває важко.😔 Дорослим хочеться зануритися в роздуми: Подивися, скільки подарунків, у тебе все є, у мене в дитинстві не було нічого, будь-хто був би радий на твоєму місці, а ти скаржишся, скільки б не старалися — ти все одно не цінуєш, як тобі не соромно, а я для тебе... а ти... Нічого не нагадує?💔 Можливо багато хто з вас чули подібне від своїх батьків.«Що з обличчям?» — ніби важливо завжди бути задоволеним. Виявляти, а тим більше демонструвати негативні емоції не було прийнято. За це могли лаяти і соромити. 🫣 Передбачалося, що діти повинні радіти будь-якому подарунку, пораді та добрим намірам (хоча, можливо, дитині це взагалі не потрібно). Якщо не сподобалося — прикидайся.💁‍♀️ І тут дитина висловлює невдоволення подарунком і святом.❤️‍🩹 Не прикидається і не придушує свої емоції. Звичайно, це багатьох дратує, тут криється багато болю (особливо якщо заради цих подарунків і емоцій ви обмежували себе у власних потребах). Наша доросла біль родом з дитинства.Продовження буде у другій частині — поговоримо про підтримку та рішення. А поки поділіться, у вашому дитинстві дозволяли відчувати негативні емоції?❤️ — ні, мені не дозволялося бути невдоволеним, за це засуджували/соромили. 🔥 — так, мені дозволялося ображатися на батьків, бути невдоволеним, мене підтримували.😊 Виховання та розвиток дітей