Джерело
Голос Обухівщини | ♂️І ЗНОВ ПРО РЕФОРМУ ОСВІТИ В НАШІЙ ГРОМАДІ ТА ЗАГАЛОМ🔹Наталія Щеголе...
493 Охват/переглядів
2026-04-08 08:46
Повідомлення №18227
🏫🙇♂️І ЗНОВ ПРО РЕФОРМУ ОСВІТИ В НАШІЙ ГРОМАДІ ТА ЗАГАЛОМ🔹Наталія Щеголенко:💬Мені важко зрозуміти в чому полягає суть реформи освіти і для чого ускладнювати дітям у війну життя Згідно закону, приватний заклад освіти ( приватна школа чи ліцей ) мають право на сьогодні навчати в них дітей з першого по 12 класи. Їм не потрібно створювати окремий академічний ліцей для 10-12 класів, а от комунальні заклади, чомусь всі виріши що повинні створювати окремий заклад....Якщо на думку реформаторів, створення окремо академічних ліцеїв це покращення якості освіти в старшій школі, то виходить в приватному закладі буде гірша освіта ?!!! Чи якість освіти і сучасність це коли діти Обухова будуть їздити з більш сучасних навчальних закладів до школи, яка побудована ще в 60 роках, де приміщення не відповідають всім прописаним вимогам. Де, щоб провести якийсь захід чи презентацію, учні збираються в коридорі виносячи стільці, не кажучи вже про інші моменти...Читати далі ⏬https://www.facebook.com/share/p/1QHBm3auVZ/