Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Голос Обухівщини
Додано 14 лип 2024

Голос Обухівщини

@golos_obukhiv
Кількість підписників: 1 896
Фото: 14,900
Відео: 583
Посилання: 2,430
Опис:
Про важливе для жителів Обухівської територіальної громади: новини, події, обговорення
Джерело

Голос Обухівщини | ‍♀️ЧОМУ ОДИН ЛІЦЕЙ НА ОБУХІВСЬКУ ГРОМАДУ ЦЕ - ОБМЕЖЕННЯ ДОСТУПУ ДО ОСВ...

Логотип телеграм спільноти - Голос Обухівщини Голос Обухівщини @golos_obukhiv
288 Охват/переглядів 2026-03-27 17:56 Повідомлення №17920
🏫🙇‍♀️ЧОМУ ОДИН ЛІЦЕЙ НА ОБУХІВСЬКУ ГРОМАДУ ЦЕ - ОБМЕЖЕННЯ ДОСТУПУ ДО ОСВІТИ? І ЯК ЦЕ ВИПРАВИТИ?🔸депутат: Богдан Яцун Якщо коротко - підпишіть петицію: https://petition.e-dem.ua/obukhiv/Petition/View/185Якщо детально аргументовано, то запрошую читати далі.💬Дивлячись на рейтинги обухівських шкіл за результатами НМТ в 2025 році, виникають глибокі сумніви, що рішення Обухівської міськради про формування всього 1 ліцею в громаді на базі ліцею №1 на 16 шкіл громади приведе покращення якості освіти для старшокласників. Може статися і навпаки, як показують результати НМТ.Ще можна зрозуміти логіку об’єднання в одному ліцеї старшокласників зі шкіл, де кількість дітей в 10-11 класах не відповідає нормам Закону про повну середню освіту, а саме, мати не менше 2 класів з 3 освітніми профілями на паралелі 10 класів (ст. 32). Відповідно до цієї норми в Обухові було замало учнів 10 класів в ліцеї №2 (11 учнів в 11 класі), №4 (28 учнів в 11 класі) та імені Володимира Мельника (29 учнів в 10 класі), так само, на жаль, в сільських школах Обухівської громади. (Далі читати https://www.facebook.com/share/p/1CKJL2Z6BV/