Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Голопристанська міська військова адміністрація
Додано 14 лип 2024

🇺🇦Голопристанська міська військова адміністрація

@golopristanskaMVA
Кількість підписників: 840
Фото: 14,600
Відео: 1,800
Посилання: 3,920
Опис:
Офіційний Telegram-канал Голопристанської міської військової адміністрації E-mail: [email protected] Сайт Голопристанської МГ (МВА): https://holaprystan.dosvit.org.ua Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/groups/golapristan

👥 Кількість підписників

840
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: +8

👁️ Середній перегляд на повідомлення

140
Середній/День:: 121
Середній/Тиждень:: 144
ERR: 16.67%

📊 Кількість повідомлень на день

3.7
Останній день: 7
Середнє за тиждень: 4.9
Середнє за день: 3.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Доповіді військових ще від ранку. Зокрема, від командувача Повітряних сил по збиттю дронів. Наглість росіян стає все більшою: вони все частіше вдень атакують Україну десятками ударних дронів. У ніч на сьогодні було 150 дронів, ранок – ще більше пʼятдесяти, ввечері ще десятки, і більшість з них – «шахеди». Фактично групи російських дронів у нашому небі – акомпанемент російським заявам з Китаю. Відверта зневага Росії до всього, що світ робить заради припинення війни. Вчора росіяни буквально заперечували те, що говорив Президент Трамп – про зустріч лідерів, яка потрібна, щоб закінчити війну. Цими днями в Китаї Путін продовжує розказувати свої байки – начебто він у війні не винний. Наче його хтось завжди «примушує» – воювати, вбивати, заганяти дітей в укриття, посилати тисячі людей на штурми наших позицій. І зараз бачимо чергові накопичення російських сил на деяких ділянках фронту. От тільки до миру він ніяк примушуватись не хоче. Росія продовжує завдавати ударів. Звісно, ми будемо відповідати на це. Відповідати в тому числі асиметрично, щоб Росія точно відчувала наслідки своєї наглості.
​​Триває робота Центру життєстійкості, створеного Голопристанською громадою в м.Херсоні за підтримки Херсонської обласної військової адміністрації, в рамках ініціативи першої леді України Олени Зеленської "Ти як?". Центр надає безкоштовну психологічну та соціальну підтримку мешканцям Херсонщини. Центр є безпечним і безбар'єрним простором, де люди, незалежно від віку чи статусу, можуть отримати допомогу, поділитися своїми переживаннями та знайти рішення.📌Минулого тижня в Центрі життєстійкості відбулися такі заходи:▪️Консультація психолога, де відвідувачі могли не лише розповісти про свої проблеми, а й отримати фахову допомогу та дізнатися про способи їх вирішення.▪️Інформаційна сесія "Підвищення обізнаності щодо ГЗН та СНПК".▪️Арттерапевтичне заняття "Моє ім'я". Учасники глибоко досліджували своє ставлення до власного імені, згадували історії з дитинства та ділилися емоціями. Це заняття допомогло присутнім пережити сильні почуття, а професійні психологи забезпечили емоційну стабілізацію та підтримку.📌Якщо ви або ваші близькі потребуєте допомоги, звертайтеся за наступними контактами:Телефон Центру: 0930595651Онлайн-психологічна допомога для ветеранів (WhatsApp):Протас Марина Валеріївна: 095 890 7341Жигало Олена Олександрівна: 099 907 5741
​​Серпнева конференція педагогів Голопристанської громади30 серпня 2025 року відбулася серпнева конференція освітян Голопристанської ТГ. Цього року зустріч проходила онлайн, та відстані не стали перешкодою для відчуття спільності й підтримки.У теплих словах начальника відділу освіти Марини Протас прозвучала віра в силу педагогічної родини. Хвилина мовчання нагадала про Героїв, які віддали життя за Україну. Голова військової адміністрації Світлана Лінник подякувала освітянам за витримку й відданість справі навіть у найскладніших умовах.Почесні грамоти, світлини шкіл і дітей стали символом стійкості та любові до рідного краю.У ході аналітично-методичного блоку пролунали результати навчального року, розглядалися новації МОН та бачення розвитку освіти після деокупації. Практичний психолог Таврійського ліцею Олена Жигало звернула увагу на те, наскільки важливою є психологічна підтримка педагогів і дітей.У резолюції конференції визначено головні орієнтири: єдність, збереження якості освіти, взаємна підтримка та планування післядеокупаційного відновлення. Завершальним акордом став спільний фото-скрін з гаслом: «Освіта тримає громаду» Освітянська спільнота Голопристанщини знову продемонструвала силу єдності, любов до дітей і незламну віру в майбутнє.І пролунали слова, що стали духовним гімном громади:🎶«Де б я не був,не залежно від відстанівсюди я з гордістю, друзі, скажу:Я із Херсонщини,Голої Пристані —в серці свій край бережу». 💙💛
Щойно говорив з Ольгою Стефанішиною – тепер уже новим Послом України в Сполучених Штатах Америки. Формальні процедури завершені – сьогодні я підписав указ про призначення Посла. Визначив ключові завдання для оновлення роботи нашого посольства, і головне – реалізувати повністю всі домовленості з Вашингтона – домовленості наші з Президентом Трампом, і передусім в оборонній сфері. Багато в чому саме від відносин з Америкою залежить довготривале гарантування безпеки України. На столі – дві українські пропозиції, це сильні пропозиції. Це угода про зброю для України, це угода про сучасні дрони для Сполучених Штатів. І ми розраховуємо на швидкий рух у відносинах. Я вдячний Оксані Маркаровій. Оксана представляла Україну у Вашингтоні протягом усіх цих років повномасштабної війни – дуже складна місія. І Україну завжди чули в Сполучених Штатах. Я хочу подякувати за цю роботу. Ми вже говорили про подальшу взаємодію, і я запропонував Оксані Маркаровій і надалі бути в команді – працювати заради України.
​​Шановні мешканці Голопристанської міської територіальної громади!🇺🇦Голопристанська міська військова адміністрація інформує, що для отримання інформації, консультації та підтримки працює гаряча телефона лінія:☎️ +38(098)826-26-24 (Telegram, WhatsApp). 📮Електронна пошта: [email protected].📌Дзвінки приймаються з понеділка по п'ятницю, з 8:00 до 16:00. Субота та неділя – вихідні.📲Контакти відділів за профільними питаннями:▪️Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП):Телефон: +38(095)6458568(Viber)Електронна пошта: [email protected]▪️Управління соціального захисту населення, сім’ї та праці:Телефон: +38(098)299-66-29(?)Електронна скринька: [email protected]▪️Відділ освіти, молоді та спорту:Телефон: +38(095)890-73-41 (WhatsApp)Електронна пошта: [email protected]🇺🇦Контакти Херсонської обласної військової адміністрації (ХОВА)🇺🇦☎️​Гаряча лінія ХОВА: 0800 101 102 та 0800 330 951🔹🔸Контактна інформація для направлення звернень на офіційному веб-сайті ХОВА за посиланням: ➡️ https://khoda.gov.ua/kontaktna-informaciya-ta-grafik-prijomu
Сьогодні я говорив із Прем’єр-міністром, з міністрами фінансів та освіти, з командою Офісу, були ґрунтовні розмови з нашими військовими. Ми готові зробити кілька відчутних кроків.Перше: воєнний час, багато складнощів, усім дуже непросто – і в тому числі в контексті вступу до вищих навчальних закладів. Тому я доручив уряду спростити умови вступу до українських вишів.Друге : я доручив уряду разом з військовими опрацювати спрощення перетину державного кордону для молодих українців. На цей час є обмеження: 18 років на кордоні, я пропоную підвищити рівень до 22 років. Щоб не було обмежень при перетині. Я вважаю, що це позитивна історія, і допоможе багатьом молодим українцям зберегти зв’язки з Україною та реалізуватись в Україні – передусім у навчанні.І третє: домовились із Прем’єр-міністром та з міністром фінансів, щоб з наступного року пропрацювати збільшення стипендій. Розраховуємо, що передбачимо на це ресурс. І вже зараз ми будемо збільшувати підтримку для всіх, хто має значні результати в навчанні, будемо заохочувати досягати більших академічних результатів.Найкраще в День молоді – саме така конкретика, яка дає відповіді на питання молоді. Очікую, що урядовці представлять усі деталі суспільству протягом 10 днів. ____Дивитися ширшу версію.
Сьогодні вже я говорив із Прем’єр-міністром Канади, зі Спадковим принцом та Прем’єр-міністром Саудівської Аравії, також – із Президентом Литви. Заплановані на сьогодні ще пізніше розмови з європейськими друзями. Я дякую всім за підтримку. Важлива розмова була з Прем’єр-міністром Індії. Усіх об’єднує розуміння чітких фактів. Перше – суверенітет і територіальна цілісність України мають поважатися. Друге – питання щодо війни проти України мають вирішуватись тільки за участі України. Третє – Росія повинна робити необхідні кроки, щоб закінчити цю війну. І саме від Росії жодного кроку досі немає. Ми дуже детально обговорили сьогодні, зокрема, з Прем’єр-міністром Моді можливості впливу на російську позицію. Я пам’ятаю, як уже не раз Прем’єр-міністр Індії казав, що наш час – не час для війни. І потрібні реальні кроки, щоб це стало саме так, – мир потрібен. Завтра – теж день нашої активної комунікації з партнерами. На всіх рівнях ми продовжуємо спілкуватись зі Сполученими Штатами Америки. Команда Офісу, МЗС, усі, хто потрібен для ефективної роботи, всі залучені. І дякую кожному в Україні, хто чітко підтримує та посилює державну позицію, наш захист національних інтересів. Стоїмо міцно – всі разом.
Рідні українських оборонців, які зникли безвісти або перебувають у полоні! Ворог поширює чергове ІПСО на темі обмінів. Мета — дискредитація зусиль українських органів і дестабілізація внутрішньої ситуації. Для цього РФ: 🔘на своїх пропагандистських ресурсах поширює масові вкиди про нібито "небажання України повертати своїх військовополонених та цивільних". На жаль, цю дезінформацію підхоплюють і деякі українські Telegram-канали, свідомо чи ні, підсилюючи хибний інформаційний фон;🔘штучно створює протестні настрої, використовує емоційний тиск й маніпуляції. Під час проведення масових акцій ворогом можуть створюватися навмисні конфліктні ситуації з представниками правоохоронних органів. Згодом Росія використає це для викривлення інформаційної картинки.В умовах війни це може мати надзвичайно негативні наслідки, зокрема допомагає ворогу в його головній цілі — зруйнувати нашу єдність. ❗️Саме тому закликаємо вас довіряти лише інформації українських державних органів. А також — брати участь в тих акціях, які мають законного організатора та які не зможуть використати ворожі спецслужби у власних цілях. Від інших публічних заходів на момент поширення цієї ІПСО закликаємо утриматися. У разі отримання підозрілих закликів до участі в протестах або намагання вийти з вами на зв'язок сторонніми особами — негайно повідомляйте правоохоронні органи або Службу Безпеки України.🗣Акцентую, що ми всі повинні бути єдиними у боротьбі з ворогом. Україна працює над звільненням кожного і кожної з полону. І ми маємо спільні цілі — не зашкодити обмінним процесам, хоч і Росія намагається внести свої "корективи", але лише будучи разом ми не дозволимо цього зробити!🇺🇦 Facebook | Instagram | Twitter
​​2 серпня у Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбудеться серія заходів, що присвячена третім роковинам теракту в колонії селища Оленівка, що на Донеччині. Подія організована у співпраці з Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими.У ніч на 29 липня 2022 року на території колонії в Оленівці пролунав вибух, внаслідок якого загинуло щонайменше 53 українських військовополонених, серед них – захисники «Азовсталі». Ще понад 130 осіб зазнали поранень. Це був навмисний теракт, скоєний окупаційними силами з метою знищення героїв, які стали символом незламності.У програмі: презентація фотовиставки звільнених з полону військових, конференція «Памʼять про Оленівку не згасне». Крім того, відбудеться показ документального фільму «Люди зі сталі». Кінострічка зібрала унікальні свідчення російських воєнних злочинів, історії оборони Маріуполя та спогади захисників, серед яких — Денис Прокопенко, Ілля Самойленко й Орест Козацький.Детальніше читайте на сайті МКСК: https://mcsc.gov.ua/events/u-kyyevi-vidbudetsya-seriya-zahodiv-prysvyachenyh-tretim-rokovynam-teraktu-v-koloniyi-selyshha-olenivka/
​​Управління соціального захисту населення, сім’ї та праці виконавчого комітету Голопристанської міської ради взяло участь у професійному онлайн-заході «Удосконалення порядку надання соціальних послуг: ключові зміни».Захід організовано Програмою «U-LEAD з Європою» з метою підтримки громад у підвищенні якості соціальних послуг, що надаються мешканцям, зокрема — найуразливішим категоріям населення.У фокусі обговорення:🔹 Оновлення нормативної бази щодо надавачів соціальних послугБули розглянуті нові вимоги до юридичних та фізичних осіб, що надають соціальні послуги, зокрема — умови ліцензування, критерії якості та форми контролю за їх діяльністю.🔹 Оновлений порядок надання соціальних послугУчасники ознайомилися з ключовими змінами в процедурі надання послуг, зокрема щодо ведення документації, оцінювання потреб отримувачів, строків і умов надання допомоги.🔹 Роль мультидисциплінарної командиОбговорено завдання мультидисциплінарної команди в процесі надання соціальних послуг, нові підходи до її формування та взаємодії між фахівцями різних галузей — соціальної, медичної, освітньої тощо.🔹 Відповідальність посадових осібОкрему увагу приділено нормам законодавства, які передбачають персональну відповідальність посадовців за порушення вимог у сфері соціального захисту, що стає актуальним у контексті розширення повноважень громад.Участь у таких заходах дозволяє працівникам соціальної сфери актуалізувати знання, зміцнювати професійну спроможність, а також своєчасно адаптувати роботу до змін у законодавстві.