Джерело
Golenberg | Про парламентську кризу, якої немає. Це вигадка порохоботів та їх суве...
119 Охват/переглядів
2026-03-26 11:08
Повідомлення №22329
Про парламентську кризу, якої немає. Це вигадка порохоботів та їх суверена Порошенка. Якщо не вистачає голосів, як вони кажуть, і саме тому наступила криза, то чому вони не хочуть підтримувати ці правильні закони, з їхніми голосами все вистачить. Бо якщо вони не хочуть підтримувати правильні закони, то вони не хочуть розвитку країни. Порохоботи то готові підтримувати ці правильні закони, але є одне в них але, вони хочуть не просто приймати їх, а бути в коаліції і ще й в так званому «уряді національної єдності» виконувати їх, і тим самим бути біля кормушки, тим самим брати звідти фінанси на свої політичні витрати партії, тощо. Так що немає ніякої кризи. Криза в голові бариг. «Слуги народу» нікуди не підуть. А якщо підуть, то замість них прийдуть наступні по списку. А якщо не вистачить голосів на потрібний закон, то «патріоти» Порошенка нехай дадуть свої голоса. Чи вони тільки дадуть голоси коли будуть в коаліції і рулити урядом? Тоді це саботаж проти країни. Але вони звикли саботувати, бо їм важливіше свої шкурні інтереси. Порохудоба їсть всеодно їхні казочки. І ще момент, колись порохоботи волали, що «що ж це за «бешений принтер» начебто не встигали обсудити закон. Тепер все навпаки; закон ретельно перевіряється і вносяться всі потрібні правки, тим самим в кінці цей закон повинні проголосувати всі патріотичні партії за яку себе видає і партія бариги «Європейська Солідарність», тому що все обговорили і зійшлися на вірному. Чому всім патріотам в Раді за це не проголосувати? Але ж ні вони будуть підтримувати тільки в коаліції, але ж і коаліцію можна зробити фактичною, а не юридичною.