Джерело
Golenberg | Порошенко так чудово розповідає про те, як і що робити, але чомусь кол...
125 Охват/переглядів
2026-03-19 20:15
Повідомлення №22271
Порошенко так чудово розповідає про те, як і що робити, але чомусь коли в нього була можливість зробити країну більш привабливою для західних інвесторів, він чомусь схилився до співпраці з інвесторами із країни агресора. Конкретно: Банківський сектор (Сбербанк росії, ВТБ, Промінвестбанк продовжували працювати весь період часу правління Порошенка), енергетика: Група VS Energy, яку пов'язували з російськими політиками та бізнесменами (Олександр Бабаков, Євген Гінер), під час президентства Порошенка зберігала контроль над значною частиною українських обленерго (Рівне, Херсон, Житомир, Чернівці тощо). Критики закидали владі, що російські олігархи не лише не втратили активи, а й отримували прибутки через тарифну політику (зокрема, формулу «Роттердам+»). Телеком (МТС/Vodafone та Київстар)російський капітал залишався ключовим у мобільному зв'язку:МТС Україна: Належність до російської групи АФК «Система» (Євтушенков). У 2015 році за сприяння влади відбувся ребрендинг у Vodafone, що дозволило компанії формально дистанціюватися від російського коріння, хоча структура власності змінювалася поступово.Київстар: Входив до групи VEON, де значну частку мав російський консорціум «Альфа-Груп» (Михайло Фрідман).Ліпецька фабрика. А чого ми не знаємо ще.Ех Петруша патріот дєланий та недодєланий. Все він знає, як і що робити. Але ж чомусь, тоді, коли був шанс продемонструвати на практиці все те про що він зараз так розповідає: Петрушка все робив навпаки. З корупцією не боровся, а очолив. Співпрацював з олігархами латентно відданими рускому мірку. Гроші від цієї співпраці не факт, що не йшли на фінансування збройних сил агресора. Навіть, якщо він сам думає, що він став краще, це вже нікого не стосується. Корабль давно відчалив, і він втратив довіру назавжди.