Джерело
Golenberg | Ну і головне звинувачення в бік Зеленського від дрозофілів та порохобо...
131 Охват/переглядів
2026-03-08 20:48
Повідомлення №22154
Ну і головне звинувачення в бік Зеленського від дрозофілів та порохоботів, що при Порошенку війна зупинилася, а зараз йде і не видно кінця. Вже не раз я про це писав. Давайте ще раз повторюся. При баризі вся російська агентура почувалася спокійно в Україні, ніхто її не чіпав. Той же Медведчук, який ховав під брюхом Порошенка трубу і три телеканали. УПЦ МП почувалася також себе впевнено. Ніхто її і не збирався прикривати. І ось в 2019 році приходить справжній президент України, патріот, який хоче по справжньому йти у Європу, а не просто про це голосливо верещати на кожному кроці і при цьому нічого на справі не робити, як це робив Порошенко. Отже справжній розворот від Москви в бік Європи в обличчі президента України Володимира Зеленського винудив кінченого виродка путіна напасти повномасштабно. Ось і все. Особливо поплавило пиню, коли ми перейшли з радянської енергосистеми на європейську енергомережу, що стало для нас кроком до енергонезалежності. Барига ж не хотів бути незалежним, хотів бути кріпаком у русні. Це їх задовольняло.