Джерело
Golenberg | Хочу просто порівняти порохоботського ідеала- професіонала, тощо… з пр...
1 250 Охват/переглядів
2025-08-23 19:05
Повідомлення №20584
Хочу просто порівняти порохоботського ідеала- професіонала, тощо… з президентом України Зеленським. Дуже багато чув та чую проплачене, чи не осмислене базікання та сарказм порохоскота та ботів з приводу того, що долар став 40, як Зеленський так міг, і типо відео вставляють де він каже: «казали долар буде по сорок…». Ну ви зрозуміли про яке я відео кажу. Отже один долар зараз коштує 41,31 гривню. Зеленський прийняв долар на відмітці 26.7 гривень. Тобто при Зеленському долар впав за пʼять років на 63%. Якщо порівняти з так званою командою професіоналів (мутити та корупціонувати гроші) Порошенка, в яких до речі ситуація була не такою складною, як у Зеленського, то при них долар впав з 8 до 26 гривень. Тобто на 300%. Факти річ вперта, які нам показують, що команда професіоналів виявилася разом зі своїм босом халтурщиками, і не змогли втримати гривню. Реальні цифри для бариги, це як провести картонкою з мітингу по обличчю. Порошенко сам обрав ганьбу та гроші замість слави та поваги. Хоча старається комусь довести інше