Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ∆✙🍒Гнила черешня🇺🇦✙∆
Додано 14 лип 2024

∆✙🍒Гнила черешня🇺🇦✙∆

@gnilayachereha
Кількість підписників: 425 432
Фото: 4,310
Відео: 1,750
Посилання: 2,690
Опис:
Канал мелітопольського партизанського загону генерала Черешні Бот для зв‘язку: @gnilayacherehaa_bot

👥 Кількість підписників

425 432
Середній/День:: +231
Середній/Тиждень:: +128
Середній/Місяць:: -1411

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 20
Середнє за тиждень: 5.7
Середнє за день: 1.3

Історія змін назви

∆✙🍒Гнила черешня🇺🇦✙∆ 2024-08-08
✙🍒Гнила черешня🇺🇦✙ 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Любі черешеньки! Завдяки вашій сталій підтримці загін генерала Черешні не лише існує, а й постійно розширюється, розвивається, вдосконалюється.З маленького партизанського загону ми перетворилися на команду, інтегровану майже до всіх сфер Сил безпеки і оборони.🍒Наші партизани діють як на ТОТ, так і у глибоких тилах російських загарбників - за тисячу кілометрів від Запоріжжя.🍒Наші агенти на ТОТ повідомляють про місця дислокації противника, що допомагає розвідці визначати пріорітетні цілі для вогневих уражень.🍒Наші розробники, інженери й випробувачі виготовляють мало чи не всю лінійку FPV-дронів “Генерал Черешня” - від перехоплювачів, зенітних дронів, що зупиняють мопеди/гербери/молнії та всі інші ворожі крила, до тих, що нищать особовий склад противника і зупиняють броньовану техніку.🍒Наші очі намагаються попередити про цілі, які летять в бік Запоріжжя та населених пунктів області, про ворожі БпЛА і інше залізяччя. 🍒Наші хлопці майже щодня на виїздах, виконують бойові завдання, тримають фронт на Запоріжжі, Донеччині, Харківщині та Сумщині.🍒Наш Цибуля піднімає вам настрій і навіть іноді дарує свої власні поезії.Ваша допомога, як завжди, подарує нам нові спроможності, надасть можливість віддячити агентурі, зробити потрібні закупки для гарних, несподіваних для ворога, операцій.Як завжди - скільки по силах чи скільки не шкода:🍒Банкаhttps://send.monobank.ua/jar/4ewq8Civv8🍒Картка банки4874 1000 3778 2599🍒Карта Моно4441 1111 4712 1226🍒Конвертhttps://www.privat24.ua/send/j4khi🍒Номер картки конверта5168752155409942🍒[email protected]
Любі черешеньки! Завдяки вашій сталій підтримці загін генерала Черешні не лише існує, а й постійно розширюється, розвивається, вдосконалюється.З маленького партизанського загону ми перетворилися на команду, інтегровану майже до всіх сфер Сил безпеки і оборони.🍒Наші партизани діють як на ТОТ, так і у глибоких тилах російських загарбників - за тисячу кілометрів від Запоріжжя.🍒Наші агенти на ТОТ повідомляють про місця дислокації противника, що допомагає розвідці визначати пріорітетні цілі для вогневих уражень.🍒Наші розробники, інженери й випробувачі виготовляють мало чи не всю лінійку FPV-дронів “Генерал Черешня” - від перехоплювачів, зенітних дронів, що зупиняють мопеди/гербери/молнії та всі інші ворожі крила, до тих, що нищать особовий склад противника і зупиняють броньовану техніку.🍒Наші очі намагаються попередити про цілі, які летять в бік Запоріжжя та населених пунктів області, про ворожі БпЛА і інше залізяччя. 🍒Наші хлопці майже щодня на виїздах, виконують бойові завдання, тримають фронт на Запоріжжі, Донеччині, Харківщині та Сумщині.🍒Наш Цибуля піднімає вам настрій і навіть іноді дарує свої власні поезії.Ваша допомога, як завжди, подарує нам нові спроможності, надасть можливість віддячити агентурі, зробити потрібні закупки для гарних, несподіваних для ворога, операцій.Як завжди - скільки по силах чи скільки не шкода:🍒Банкаhttps://send.monobank.ua/jar/4ewq8Civv8🍒Картка банки4874 1000 3778 2599🍒Карта Моно4441 1111 4712 1226🍒Конвертhttps://www.privat24.ua/send/j4khi🍒Номер картки конверта5168752155409942🍒[email protected]
Любі черешеньки! Завдяки вашій сталій підтримці загін генерала Черешні не лише існує, а й постійно розширюється, розвивається, вдосконалюється.З маленького партизанського загону ми перетворилися на команду, інтегровану майже до всіх сфер Сил безпеки і оборони.🍒Наші партизани діють як на ТОТ, так і у глибоких тилах російських загарбників - за тисячу кілометрів від Запоріжжя.🍒Наші агенти на ТОТ повідомляють про місця дислокації противника, що допомагає розвідці визначати пріорітетні цілі для вогневих уражень.🍒Наші розробники, інженери й випробувачі виготовляють мало чи не всю лінійку FPV-дронів “Генерал Черешня” - від перехоплювачів, зенітних дронів, що зупиняють мопеди/гербери/молнії та всі інші ворожі крила, до тих, що нищать особовий склад противника і зупиняють броньовану техніку.🍒Наші очі намагаються попередити про цілі, які летять в бік Запоріжжя та населених пунктів області, про ворожі БпЛА і інше залізяччя. 🍒Наші хлопці майже щодня на виїздах, виконують бойові завдання, тримають фронт на Запоріжжі, Донеччині, Харківщині та Сумщині.🍒Наш Цибуля піднімає вам настрій і навіть іноді дарує свої власні поезії.Ваша допомога, як завжди, подарує нам нові спроможності, надасть можливість віддячити агентурі, зробити потрібні закупки для гарних, несподіваних для ворога, операцій.Як завжди - скільки по силах чи скільки не шкода:🍒Банкаhttps://send.monobank.ua/jar/75cSEnSLJM🍒Картка банки4874 1000 2738 3853🍒Карта Моно4441 1111 4712 1226🍒Конвертhttps://www.privat24.ua/send/j4khi🍒Картка конверта5168 7521 5540 9942🍒Пейпал (для олігархів)[email protected]
💔Сьогодні, 9-го грудня, пішов із земного життя фотограф і відеооператор проєкту БЕЗ БАЙДИ Олександр Гавриленко. Наш Друг залишив нас на 46-му році такого багатого на події життя. Здавалося б, на днях він повертався до редакції з відрядження “в поля” з пилом на взутті, який він ретельно витирав, бо терпіти не міг непорядок будь в чому. А вже сьогодні весь порядок в житті багатьох, хто близько знав Олександра, пішов шкереберть. Невимовний біль і гнів на обставини, на несправедливість світу, на діагнози лікарів, на власне безсилля перед страшним вибором долі…Завжди усміхнений, із добрими “промінчиками” навколо очей, Олександр наповнював наш робочий простір веселощами і неймовірним, унікальним, незабутнім гумором рівня великої сцени, а поза роботою він був готовий завжди підставити своє широке плече в будь-якій ситуації. Про таких кажуть - “безвідмовний”. Справжній. З Великої Літери.“Як ви без мене?”, - останнє питання в лікарняній палаті, яке запам’ятали. Сьогодні будь-яка відповідь на це питання - брехня. Бо ми без тебе ніяк, Саня. Ви, читачі, теж добре знали Олександра. Це світлини від нього надихали вас зранку, ці чесні кадри відкривали вам очі на події, ці інтерв’ю - розкривали сутність персон, ці репортажі й виступи офіційних осіб - оперативно інформували. Ділимо гіркоту непоправної втрати з рідними Олександра - дружиною Наталочкою, донечками Ангеліною і Аліною, з онукою Василиною, з батьками, які виховали сина неймовірно порядним і добрим, з сестричками, які теж ночі не спали біля його ліжка. З усіма, хто зараз не знає, як пережити подібний удар - друзями, колегами, знайомими.Про місце і дату прощання із Олександром буде повідомлено пізніше.Підтримати родину Олександра можна за реквізитами карти дружини: 4441 1110 4398 9346 (Наталія Гавриленко).
Любі черешеньки! Завдяки вашій підтримці загін генерал Черешні не лише існує, а й постійно розширюється, розвивається, вдосконалюється.З маленького партизанського загону ми перетворилися на команду, інтегровану майже до всіх сфер Сил безпеки і оборони.🍒Наші партизани діють як на ТОТ, так і у глибоких тилах російських загарбників - за тисячу кілометрів від Запоріжжя.🍒Наші агенти на ТОТ повідомляють про місця дислокації противника, що допомагає розвідці визначати пріорітетні цілі для вогневих уражень.🍒Наші розробники, інженери й випробувачі виготовляють мало чи не всю лінійку FPV-дронів “Генерал Черешня” - від тих, що нищать особовий склад противника до важких, що зупиняють броньовану техніку та ворожі розвідувальні крила.🍒Наші очі намагаються попередити про цілі, які летять в бік Запоріжжя та населених пунктів області, про ворожі БпЛА і інше залізяччя. 🍒Наші хлопці майже щодня на виїздах, виконують бойові завдання.Ваша допомога, як завжди, подарує нам нові спроможності, надасть можливість віддячити агентурі, зробити потрібні закупки для гарних, несподіваних для ворога, операцій.Як завжди - скільки по силах чи скільки не шкода:🍒Банкаhttps://send.monobank.ua/jar/3dii996tea🍒Картка банки4441 1111 2579 2329🍒Карта моно4441 1111 4712 1226🍒Конвертhttps://www.privat24.ua/send/gn8lw🍒Карта конверту5168 7521 0746 8061🍒Пейпал[email protected]
посмотрел свежее видео с Селидово, обратил внимание на новенькую вывеску названия улицы на пустой остановкене нашел в сети информации, а сколько таких было сделано и за сколько денег?перемеиновали улицу, хорошо, ну и кому нахуй теперь нужна эта вывеска?есть у нас там «план перемоги», вы все его пункты читалиа давайте теперь про план поражения:1. За бешеные бабки занимаемся озеленением парков, косим газоны где-нибудь в Донецкой области, желательно в 5-10-20-30 км от фронта, но ни в коем случае не пускаем такие же бешеные бабки в помощь и обеспечение своих же в/ч, которые находятся в той или иной громаде, пусть волонтёры обеспечением занимаются, они вон по 50 000 - 60 000 грн. в месяц собирают, этого должно хватить ;2. Вместо грамотной информационной политики и медиаподдержки рекрутинговых кампаний каждой из бригад, которые находятся непосредственно на первой линии фронта - заваливаем города бигбордами своим милым личиком с тезисом а-ля «Нам тут жить» , а комплектацией бригад пусть занимается ТЦК по той же схеме шо и до этого, она же рабочая и обеспечивает максимально качественным ресурсом эти бригады, при этом заявляем, что «тема с рекрутингом провальная» и она не способна обеспечить полностью потребности бригад (вы блять хоть шо-то сделали шоб развить этот самый рекрутинг?) ;3. Никакой отвественности для коррупционеров, в том числе для тех, от которых напрямую зависит обеспечение этих самых бригад, для мемов и картинки задерживаем с тоннами баксов «на кроватке» особей, а потом публично заявляем, мол, «законодательство мы поменять особо не можем, поэтому и отвественности как такой особо не будет», а вообще шо вы холуи возмущаетесь, ну пИздят все, все под залог выходят да и похер ;4. Формируем сначала требования ко всем на свете и претензии, к себе ничего не формируем - у нас всё хорошо, всё идеально, особенно когда в самую горячую фазу меняют комбригов в некоторых ключевых бригадах хуй пойми по какой причине, а потом топаем ножками и кричим на нарадах, а шо ж прости Господи пошло не так ?!5. Не занимаемся внутренними финансовыми пропажами, не трясём таможни и целые схемы воровства в разных эшелонах власти, чтобы пустить сворованные деньги например на выплаты ВПО или укрепление областей, а потом громко заявляем, что люди «почему-то» возвращаются в свои прифронтовые дома и дома в оккупации. Аналогично с предыдущим пунктом - громко топаем ножками, заявляем, но ничего не делаем ;6. Продолжаем выпускать в эфиры разного рода «икспертов» , которые пророчат повышение цен на свет, газ, воду и воздух и одновременно с этим повышаем налоги, при этом ни в коем случае не занимаемся пунктом номер 5 и не объясняем народу что мы планируем либо не планируем, и каким образом у «верхушки по свету, газу и воде» больше достатка чем у некоторых сёл вместе взятых ;а теперь сравните эти пункты с теми, что вы читалина сейчас - по какому плану мы больше идём?мораль: если сами не хотите выигрывать (или хотите но не хотите идти на кардинальные решения, чтобы цели достичь) - то какой смысл заставлять в это верить простой народ?