Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - GLUSAG | Віталій Глущенко
Додано 14 лип 2024

GLUSAG | Віталій Глущенко

@glusag
Кількість підписників: 1 210
Фото: 2,070
Відео: 181
Посилання: 823
Опис:
По приколу вже більш ніж три роки ділюсь тут, що і як роблю в цих ваших інтернетах 👀 Зв‘язок - @viitaaliyy Чат - https://t.me/+UCSD0Mju4exlMmIy
Джерело

GLUSAG | Віталій Глущенко | Лідерство. Лідер.Раз вже ви дали добро писати все що мені вільно, то й...

Логотип телеграм спільноти - Виталий Глущенко | КРИПТОВАЛЮТА GLUSAG | Віталій Глущенко @glusag
574 Охват/переглядів 2025-06-17 12:39 Повідомлення №3623
Лідерство. Лідер.Раз вже ви дали добро писати все що мені вільно, то й буду писати, що мені по кайфу. Все життя я був лідером. Коли я був малий, в дитячих таборах мене ставили командиром отряду. В школі я був старостою в класі. Коли я почав заробляти перші гроші, то в той самий рік, в 15 років, я почав будувати першу команду з мого брата і сусіда і ми продавали іграшки на маркетплейсах, як пром.юа. В мене завжди був хист до лідерства.На сьогоднішній день в роботі я також маю команду, де є лідером. Я також є одним з лідерів церкви, а ще я координую (тобто також лідер) в команді, яка організовує кемпи для дітей.Круто, так? Це насправді круто. Особливо це круто, коли в тебе правильні мотиви твоїх задач, а також, коли ви досягаєте результату, то це теж круто.І як би не було це круто, але лідерство - це складно і важко. Лідерство - це не про медальки на грудях, а скоріше про тону роботи і відповідальності.Як би не була винувата величезна команда аналітиків, виконавців, маркетингу і тд, але всеодно, памʼятаю, коли Meta (Facebook) пушили свою історію з якимось там віар-ідеями і понесли колосальні збитки, то як ж всі тоді засрали Цукерберга.Медальку "твоя компанія несе величезні збитки", при чому неважливо які: фінансові, репутаційні, моральні - це те, через що проходить кожен лідер. Тоді, в той момент, коли ти отримуєш цю медальку, стає лише наступне питання: "Як і на чому ти будуєш свій фундамент?"