Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Х Глобине
Додано 06 гру 2025

Х Глобине

@globine1
Кількість підписників: 12 464
Фото: 3,720
Відео: 450
Посилання: 1,050
Опис:
Адмін @dobrogovechoraUk Реклама: @adsell На біржі: adsell.me/r/oMtVJH

👥 Кількість підписників

12 464
Середній/День:: -32
Середній/Тиждень:: -121
Середній/Місяць:: -886

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 821
Середній/День:: 4,890
Середній/Тиждень:: 4,127
ERR: 30.66%

📊 Кількість повідомлень на день

2.9
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,330 26-04-07 09:42
Весняні знижки для пацієнтів CentroLab! До 15 квітня перевірте стан щитоподібної залози зі знижкою до 30%!Регулярний контроль гормонів допоможе вчасно помітити зміни в організмі та зберегти добре самопочуття після важкої зими. Скористайтесь спеціальною пропозицією від CentroLab —  оберіть оптимальний комплекс для перевірки щитоподібної залози за акційними цінами:1.  ТТГ (тиреотропний гормон) — 250 грн (замість 310 грн) 2.  Щитоподібна залоза, базовий скринінг — 700 грн (замість 930 грн) 3.  Щитоподібна залоза, комплексне дослідження + Вітамін D — 1395 грн (замість 1990 грн) Ми допоможемо вам зберегти своє здоров’я, вчасно визначивши відхилення від норми. Чекаємо на вас за адресою провулок Лікарняний, 2 а (біля лікарні):з понеділка по п’ятницю – з 07:30 до 13:00, в суботу – з 08:00 до 13:00.•  В наших комфортних відділеннях вас зустріне кваліфікований та уважний персонал.•  Ви отримаєте безболісні і безпечні медичні послуги та точний результат аналізу.•  З нами ви відчуєте турботу про своє здоров’я.Детальну інформацію про вартість досліджень можна дізнатися на сайті centrolab.uaабо за телефоном: 0 800 302 200 (безкоштовні дзвінки по всій території України). CentroLab — коли потрібні аналізи!
👁 5,200 26-04-03 13:44
🤯На Полтавщині пʼяний водій на смерть збив жінку та втік з місяця ДТПАварія сталася 1 квітня близько 22:30 години на польовій дорозі села Шапки Білицької громади. 😱За попередньою версією слідства, автомобіль ВАЗ здійснив наїзд на місцеву 32-річну мешканку. Від отриманих травм жінка загинула на місці. Водій залишив місце пригоди.«Під час невідкладних оперативно-розшукових та слідчих дій поліцейські встановили та затримали 39-річного місцевого мешканця у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Чоловік обґрунтовано підозрюється у причетності до даної дорожньо-транспортної пригоди», - зазначили у поліції. ⚠️Проведеним медичним дослідженням у крові водія виявлено понад 0.30 проміле алкоголю.❗️За даним фактом розпочато досудове розслідування за ч. 3 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого) та ч. 1 ст. 135 (Залишення в небезпеці) ККУ.Досудове розслідування триває.
👁 2,180 26-03-28 05:34
В Пирятинській громаді скандал. Люди забрали паї в Кернела і передали місцевому фермеру Ігору Кривороту. Загалом 27 пайовиків. Кажуть, місцевий фермер допомагає селянам, оре городи, покращує благоустрій. Кернел не робе ніх#я. Бо нащо щось робити своїм рабам, якщо вже маєш їхню землю?Вишенька на торті – бандитські розбірки. Коли фермер хотів обробляти людські паї, які передали йому в управління, Кернел привіз бандитів із 90-х, які тупо не дали техніці вийти в поле. Тепер, якщо фермер не посіється, поки Кернел тягатиме його по судах, він не виростить урожай і не зможе заплатити людям за паї. Викликали мусорів. Але ж мусора такі мусора! Сказали розбиратися самим і с'їб@лися. Це Пирятин, дєтка! Тут можна було б подумати, що тільки в Пирятині таке відношення до місцевих фермерів. Але ні. Я хазяйную в сусідній, Чорнухинській, громаді і за 8 років не отримав від місцевої влади ні копійки підтримки. Жодні державні програми підтримки підприємництва, фермерства, якоїсь ініціативі на селі в Чорнухах не діють. Правда, мене місцева влада і не чіпала. Мабуть варто за таке теж подякувати 😂😂😂Фермери – як кістка в горлі держави Україна. Ми для них гірші за Міндіча, Льовочкіна, Медведчука, Новінського, Дмитрука і найгірших державних зрадників, які всі випущені за кордон і звідти сміються над нами і чудово себе почувають. Фермерів треба душити. Бо місцеві фермери – альтернативна влада на селі. Вони допомагають людям і люди їх слухають. А у нас в кожній сільраді сидить свій маленький президент, тупає ніжками і хоче необмеженої влади. Я не знаю, чим закінчиться цей безлад в Пирятині, але знаю точно, що пройде час і якийсь форбс знову назве Кернел переможцем у якісь номінації. Бо замість платити людям за паї, великі агрохолдинги щедро оплачують піар і маркетинг та рекламу в ділових глянцях. Телеканали запрошуватимуть в етери а міністри запрошуватимуть на круглі столи, в Давос, на зустрічі з президентом. А прості люди, якими агрохолдинг нехтував і які через це передали паї місцевому фермеру, в цей самий час, поки Кернел отримує чергову відзнаку, сидять без грошей. Бо Кернел блокує поля і не дає посіятися новому керуючому людськими паями. І кожен раз, коли ви особисто станете на дорозі агрохолдингу, вся ДЕРЖАВНА машина, всі мусора з податківцями, прокурори, судді, всі йоб@ні інспектори х#й просциш чого – всі вони проїдуться по вам катком, щоб Кернел, не дай боже, не втратив свої 30 срібняків прибутків. До речі, Юлія Свириденко, теоретично, вам мало би бути не пох#й, бо ви ж типу ліберальна і за реформи. Але насправді вам пох#й, бо коли після відставки ви будете читати лекції у Мілованова, студентам буде нецікаво про Пирятин. Їм буде цікаво про Кернел, чи не так?
👁 5,390 26-03-23 15:13
Гірка звістка знову сколихнула нашу громаду – війна та тяжка хвороба забрали життя відважного земляка, захисника, старшого сержанта Леоніда Петровича БРАГИ. Його земний шлях обірвався 15 березня 2026 року.Сьогодні Глобинщина у глибокій скорботі провела воїна в останню дорогу. Леонід Петрович народився 23 вересня 1971 року в селі Федорівка. Його доля була поєднанням невтомної праці та щирого патріотизму: від водія-далекобійника до оборонця, який ще з 2015 року став на захист рідної землі.Леонід Петрович був людиною з надзвичайно активною громадською позицією. Він ніколи не був байдужим до долі свого краю, опікувався потребами побратимів та активно займався волонтерством, допомагаючи наближати перемогу не лише зі зброєю в руках, а й доброю справою.З початком повномасштабного вторгнення він знову не зміг залишитися осторонь. Навіть важке поранення, що підірвало здоров’я, не зупинило його – Леонід повернувся до лав Збройних Сил України, бо відчував відповідальність за майбутнє країни. Як старший технік 8-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону, він віддав усі сили та серце служінню Батьківщині. Його самовідданість – це приклад того, як вірність присязі та любов до України стають вищими за особистий біль.Розділяємо невимовний смуток втрати з матір’ю Любов’ю Степанівною, дружиною Оленою, дітьми Максимом, Олегом та Поліною, сестрою та братом. Жодні слова не вгамують цей біль, але світла пам’ять про добру людину, активного громадянина та вірного сина України житиме вічно у серцях всіх, хто знав Леоніда.Вклонімося Герою, чиє життя стало взірцем стійкості та незламності. Його ім’я назавжди закарбується в літописі нашого краю.Вічна і світла пам’ять захиснику! Щирі співчуття рідним та близьким.
👁 4,230 26-02-28 09:02
Час застигає, наповнюючи простір невимовним болем втрати юного життя- повертається на щиті Наш Захисник - СЛЮСАР РУСТАМ ВЕЙСАЛ- ОГЛИ.Народився Воїн 6 квітня 1994 року в с. Устимівка Глобинського району.В 2000 році його родина переїздить в село Пироги, де Рустам навчається до 4 класу в місцевій школі, захоплюючись малюванням та спортом, особливо футболом, чутливий, багато аналізує і допитливо художнім оком вдиляється в незбагненний світ.Продовжує навчання в Кременчуцькій загальноосвітній школі-інтернатіI-III ступенів ім. А. С. Макаренка, а потім вступає в Кременчуцьке професійно- технічне училище N 6, здобуває фах зварювальника.Трудові шляхи хлопчини прослалися спочатку в м. Глобине, а потім в м. Київ, де вправні руки, кмітливість і акуратність Рустама дуже знадобилися в будівельній галузі столиці.26.10.2024 року юнак був мобілізований до лав ЗСУ Оболонським РТЦК та СП Київської області.Рустам став Солдатом, Майстром відділення дистанційного мінування роти ударних безпілотних авіаційних комплексів батальону безпілотних систем на Харківському напрямку. Рівненські лікарі самовіддано боролися за життя Воїна, але на превеликий жаль, травми були занадто тяжкими.СвітлаПам'ять ГЕРОЮ.Найщиріші співчуття Родині, Побратимам, Друзям.Поховання ГЕРОЯ відбудеться на Пирогівському цвинтарі по вул. Козацькій.( про дату і час буде повідомлено додатково).
👁 3,490 26-02-18 12:24
⚡️ Забудьте про блекаути: Гібридний інвертор для повної енергонезалежності!Шукаєте надійне рішення для безперебійного живлення вашої оселі? Гібридний інвертор — це «розумний мозок» вашої енергосистеми, який поєднує можливості сонячної станції, мережевого живлення та акумуляторного резерву.Чому варто обрати саме цей інвертор?3-в-1: працює з сонячними панелями, акумуляторами та загальною мережею одночасно.Чиста синусоїда: безпечно для найчутливішої техніки (котли, холодильники, ПК).Миттєве перемикання: техніка навіть не помітить зникнення світла — робота без перезавантажень.Інтелектуальне керування: пріоритет живлення від сонця для максимальної економії на рахунках за світло.Технічні переваги:Потужність: ідеально підходить для квартир або будинків.Ефективність: вбудований MPPT-контролер витискає максимум енергії навіть у похмуру погоду.Дистанційний моніторинг: стежте за станом системи через мобільний додаток (за наявності Wi-Fi модуля).💰 Ціна: 23999📍 В наявності на 6.2 кВ.📲Пишіть у повідомлення прямо зараз, щоб встигнути замовити 👇👇👇@Vtfghhujn
👁 2,960 26-01-22 21:07
⚠️ УВАГА! ОНОВЛЕННЯ ГРАФІКУ!🟥🟨🟩 ГРАФІК ВІДКЛЮЧЕНЬ СВІТЛА НА ЗАВТРА, 23-01-2026:🔹 1 черга, 1 підчерга:01:00 - 07:0008:00 - 12:3014:00 - 18:3020:00 - 00:00🔹 1 черга, 2 підчерга:00:00 - 00:3001:30 - 07:3008:30 - 13:0014:30 - 19:0020:30 - 00:00🔹 2 черга, 1 підчерга:00:00 -01:0002:00 - 08:0009:00 - 13:3015:00 - 19:3021:00 - 00:00🔹 2 черга, 2 підчерга:00:00 - 01:3002:30 - 08:3009:30 - 14:0015:30 - 20:0021:30 - 00:00🔹 3 черга, 1 підчерга:00:00 - 02:0003:00 - 09:0010:00 - 14:3016:00 - 20:3022:00 - 00:00🔹 3 черга, 2 підчерга:00:00 - 02:3003:30 - 09:3010:30 - 15:0016:30 - 21:0022:30 - 00:00🔹 4 черга, 1 підчерга:00:00 - 03:0004:30 - 10:0011:00 - 15:3017:00 - 21:3023:00 - 00:00🔹 4 черга, 2 підчерга:00:00 - 03:3005:30 - 10:3011:30 - 16:0017:30 - 22:0023:30 - 00:00🔹 5 черга, 1 підчерга:00:00 - 04:0006:00 - 10:3012:00 - 16:3018:00 - 22:30🔹 5 черга, 2 підчерга:00:00 - 05:0006:30 - 11:0012:30 - 17:0018:30 - 22:30🔹 6 черга, 1 підчерга:00:00 - 06:0007:00 - 11:3013:00 - 17:3019:00 - 23:00🔹 6 черга, 2 підчерга:00:30 - 06:3007:30 - 12:0013:30 - 18:0019:30 - 23:30Слідкуйте за графіками 👇Energy Полтавська область.
👁 2,760 26-01-21 08:55
Хто складає графіки відключень електроенергії?Рішення про обсяг обмежень приймає НЕК «Укренерго», яка визначає, скільки черг відключень має бути в кожному регіоні. Далі АТ «Полтаваобленерго» розробляє графіки відключень для Полтавської області, погоджує їх з обласною військовою адміністрацією та стежить за справедливим розподілом навантаження - щоб у всіх споживачів була приблизно однакова тривалість і черговість відключень.❗️ АТ «Полтаваобленерго» — це приватна енергетична компанія, яка займається розподілом електроенергії в Полтавській області та не є державним підприємством.Контроль за дотриманням справедливого розподілу навантаження здійснює Держенергонагляд.Графіки можуть змінюватись через різке зростання споживання, аварії на лініях або через зміни в ситуації енергосистеми.Наразі АТ «Полтаваобленерго» приймає дзвінки від споживачів для консультацій та роз’ясненнь щодо відключень світла.Телефони працюють з 7:30 до 20:00 щодня з понеділка по п’ятницю. У разі застосування графіків погодинних відключень (ГПВ), телефони будуть працювати і у вихідні дні з 7:30 до 20:00.📞 Телефон Кременчуцької об’єднаної філії – (0532) 510-617.Слідкуйте за графіками 👇Energy Полтавська область.
👁 3,890 26-01-17 18:31
їздить на роботу майже щодня, але в 9-00 приїхала, в 13-00 поїхала, чим займається? а хто знає.. Хто їх коли-небудь перевіряв по трудовій дисципліні як мер Градизької ОТГ М.Носа свої старостати??? а ніхто, бо такі люди потрібні, а чому потрібні?? Бо це вигідний хаб для дерибану бюджетних коштів. Цікаво скільки списано на старостат бюджетних коштів за хоча б 2025 рік і на які проекти? Хто має це перевірити? Давно є така мрія запхати наший депутатський корпус разом з мером і Ко у шкільний автобус чи маршрутку і провозити нашими розбитими дорогами по старостатах без попередження, раз в тиждень чи раз в місяць по старостату щоб вони прозріли і побачили куди пішли гроші, тільки розпочати з Новомосковського, він же самий ближчий... Дурень думкою багатіє...От і постає питання, а нахіба нам цей старостат здався? Підрахуйте скільки пішло коштів з моменту його заснування на благоустрій того ж старостату (ремонти приміщень), доречі він же поміняв місцезнаходження, тепер в с.Старий Хутір в приміщенні ФАПу, зате ФАПу, який набагато потрібніший в селі немає бо забрали під старостат. Скільки пішло коштів на зарплати вищеназваних осіб, скільки списано (вкрадено) коштів на невідомо які проведено-непроведені роботи, можливо на паперах у нас дорога заасфальтована чи паркани встановлені чи ще щось там... Якщо скласти всі ці випущені на вітер з 2017 року кошти які осіли в чиїхось кишенях вийде напевно кругленька сума за допомогою якої наші села перетворились би на зразкові і куди можна було б привозити делегації тих же партнерів з Австрії, а то все їздять до них а до себе не запрошують...
👁 4,890 26-01-10 08:31
Доброго дня я військовий служив у Тро у піхоті був на Покровському напрямку під Очеретиним потім після поранення під Пантелеймонівкою звільнився по інвалідності цією весною хочу розповісти поділитися що чекає вас після звільнення з війська.По перше щоб оформити пенсію вам потрібно зібрати 17 довідок потім чекати атестати грошові які з частини відправили (бо звільнявся я без скандалів і в частині мене поважали є навіть бригадний хрест за мужність)а в тцк Глобинському говорили що їх немає,аж поки я не позвонив на гарячу лінію і чудо в четвер я звоню а в п'ятницю на другий день мені звонить тцк з'явилися атестати звільнився я у квітні пенсія прийшла у кінці вересня просто супер у мене жінка не працює мати хворіє після інсульту дитина в школу пішла за що мені жити?Працював до війни на м'ясокомбінаті з нього і був мобілізований звичайно ніхто не платив звідти ,як демобілізувався звільнився з нього бо не міг по стану здоров'я працювати, заплатити 2400 .Далі ще цікавіше прийшов до сімейного лікаря в Глобині прошу його дайте направлення він мені каже іди у відділення якщо тебе візьмуть я дам направлення у відділенні (у двох) мене просто послали немає міст ,дякуючи дівчатам з супроводу ветеранів,я позвонив їм пояснив ситуацію мені дали направлення і чудо у відділенні де немає міст я лежав сам у палаті .Далі цікавіше прийшов час перепроходити МСЕК зібрав документи виписки отримав виклик приїхав і мені прямим текстом заявляють може дамо може не дамо я відмовився у них щось проходить просто хотіли грошей,далі ще цікавіше стан погіршувався лікар який мене веде запропонувала зробити дослідження по яких чітко видно ураження мозку,зібрали документи відправили на інший МСЕК,я приїхав і питань про голову у них зовсім не було їх це не цікавило і вони зняли групу тепер звертаюсь до адвоката щоб оскаржити МСЕК.Чому я це все пишу тому що працювати я фізично не можу, відношення до тебе таке що ти всім винен, вибачте але я був на війні війна мене скалічила зламала мені життя чому я маю усім кланятися я цього просто не розумію.Хочете викладіть на каналі