Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Глобинська територіальна громада
Додано 14 лип 2024

Глобинська територіальна громада

@gl_gromada
Кількість підписників: 3 250
Фото: 4,740
Відео: 120
Посилання: 1,480
Опис:
Новини Глобинської територіальної громади

👥 Кількість підписників

3 250
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: +3

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 186
Середній/День:: 2,110
Середній/Тиждень:: 2,173
ERR: 67.26%

📊 Кількість повідомлень на день

1.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.1
Середнє за день: 1.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

29 серпня 🌻 Україна вшановує День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України 🇺🇦. Це день, коли ми схиляємо голови 😔, згадуючи тих, хто віддав найцінніше — своє життя ❤️‍🩹 — за нашу свободу, незалежність і територіальну цілісність. Це день, що став символом нашої незламності 💪 та вічної вдячності 🙏.Ця дата була обрана невипадково. Вона назавжди асоціюється з трагедією 2014 року 😥, коли під час виходу з Іловайського оточення загинули 366 українських воїнів. Російські окупанти, порушивши домовленості, перетворили обіцяний «зелений коридор» на криваву пастку 🩸. Проте, навіть в тих жахливих умовах, наші захисники демонстрували неймовірну мужність і відвагу. Ця трагедія, одна з найтяжчих у новітній історії України, показала всьому світові, що українці не здаються 🇺🇦.Символом цього дня став соняшник 🌻. Саме на соняшникових полях Донеччини обірвалися життя наших героїв. Ця квітка, яка завжди тягнеться до сонця ☀️, уособлює прагнення до життя, світла й миру, а також вічну пам'ять 🕊 про тих, хто залишився в її обіймах навічно.Сьогодні, коли війна триває, цей день набуває ще більшого значення. Ми пам’ятаємо не лише полеглих під Іловайськом, а й кожного, хто боровся і продовжує боротися за Україну 🙏. Їхня самопожертва надихає нас, дає сили рухатися вперед і вірити у нашу перемогу 🇺🇦.Цього дня вся країна об'єднується у скорботі 😔 та гордості за своїх героїв. Ми пам'ятаємо кожного, чиє життя забрала війна. Вони назавжди залишаться в наших серцях ❤️. Герої не вмирають! 🇺🇦
🤝 Глобинська міська територіальна громада зробила важливий крок до зміцнення міжрегіональної співпраці, підписавши Меморандум про співробітництво з Оскільською сільською територіальною громадою, що на Харківщині. Документ, ухвалений на 93-й сесії міської ради, став частиною Національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади», який має на меті об'єднати зусилля українських громад у подоланні наслідків російської агресії.Оскільський сільський голова Геннадій Загоруйко під час робочої зустрічі з Глобинським міським головою Станіславом Джусем розповів про надзвичайну ситуацію на Ізюмщині. Він зазначив, що лише в 7 із 27 населених пунктів громади залишилися люди, а деякі села повністю зруйновані. За словами Геннадія Загоруйка, ворог знаходиться лише за 18 кілометрів від с.Оскіл, а громада постійно потерпає від обстрілів. Економіка, яка раніше базувалася на сільському господарстві та рекреації, тепер повністю залежить від дотацій, оскільки поля та ліси заміновані, а інфраструктура знищена. Він з болем згадав, як російські окупанти вивезли інтерактивні дошки та інше сучасне обладнання зі шкіл. Попри всі випробування, Оскільська громада зберігає стійкість: на її території проживає близько 3800 людей, працюють освітні та медичні заклади, є бомбосховища. Зі свого боку, Станіслав Джусь висловив сподівання на плідну співпрацю, адже партнерство між громадами є надійною основою для обміну досвідом та взаємної підтримки. 🤝 Підписаний Меморандум є символом взаємодопомоги та солідарності, що в умовах війни стає рушійною силою для спільного відновлення та розвитку. Ця ініціатива показує, як важливо об'єднувати зусилля для підтримки тих, хто найбільше постраждав від агресора.
ЩОРІЧНА ГРОШОВА ВИПЛАТА ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ🔹 Ветерани війни можуть отримати грошову виплату до Дня Незалежності України. Раніше таку виплату надавали до 05 травня. Хто може отримати виплату та в якому розмірі:• люди з інвалідністю внаслідок війни:- I групи — 3100 грн- II групи — 2900 грн- III групи — 2700 грн• люди, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною — 3100 грн• учасники бойових дій, постраждалі на Революції Гідності, неповнолітні в’язні, діти, народжені в місцях утримання — 1000 грн• члени сімей загиблих ветеранів, захисників, померлих учасників бойових дій та інвалідів — 650 грн• учасники війни, колишні в’язні, примусово вивезені, діти партизанів і підпільників — 450 грн.🔷 Як отримати виплату:Пенсіонерам — виплата надійде автоматично разом із серпневою пенсією.Ветеранам, які проходять службу або працюють — кошти перерахують через військову частину чи роботодавця (заяву має подати роботодавець).🔷 Людям, які мають право на виплату, але не є пенсіонерами і не проходять службу/ не працюють — потрібно звернутися із заявою до Пенсійного фонду України.Способи подання заяви:• до сервісного центру ПФУ або ЦНАП за місцем проживання;• поштою — до територіального органу ПФУ;• онлайн — через вебпортал електронних послуг ПФУ.🔷 Заяви подаються до 1 серпня поточного року, якщо можливість подати заяву у зазначений термін відсутня, це можна зробити до 1 жовтня.
Сьогодні в приміщенні Глобинської міської ради відбувся прийом для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Близько 20 людей мали змогу отримати консультації та підтримку від представників влади та громадських організацій.🟡 Зустріч провели Меліта Звягільська, голова Ради з питань ВПО при Глобинській міській раді, Людмила Норенко, начальник відділу соціального захисту та охорони здоров'я, а також Наталія, представниця благодійного фонду «Право на захист».🔵 Під час зустрічі обговорювалися найактуальніші та найболючіші питання, з якими стикаються переселенці, зокрема:• Забезпечення житлом: пошук та отримання тимчасового житла для ВПО.• Відшкодування за втрачене житло: механізми та процедура отримання компенсації за зруйноване чи пошкоджене майно. Окрім колективних питань, люди мали змогу звернутися з індивідуальними проблемами. Найчастіше запитували про відновлення втрачених документів, а також про доступ до медичної допомоги, безкоштовних ліків та засобів реабілітації.Представники влади та фонду надали вичерпні відповіді та пообіцяли надати допомогу в кожному конкретному випадку. Такі зустрічі є важливим кроком для підтримки та інтеграції ВПО в громаду.
🌐Глобинська громада продовжує зміцнювати партнерські зв’язки з міжнародними гуманітарними організаціями, аби забезпечити підтримку тим, хто постраждав від війни. Одним із наших надійних партнерів залишається міжнародна неурядова організація «Людина у скруті» (People in Peril Ukraine), співпраця з якою вже приносила відчутні результати.🤝Для подальшої координації зусиль у напрямку надання благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам, вразливим категоріям населення та родинам, чиє житло було зруйноване або пошкоджене внаслідок збройної агресії, міський голова Станіслав Джусь та представник організації Сергій Юричко підписали Меморандум про співробітництво. 🙎‍♂️🙍‍♀️Напередодні нового навчального року у громаді відбулася благодійна акція: 15 дітей молодшого та середнього шкільного віку, які нещодавно переїхали до Глобинської громади та отримали статус ВПО, отримали від міжнародних партнерів шкільні набори з усім необхідним приладдям. Для багатьох родин це справді вагома підтримка — і матеріальна, і моральна.🎒До складу наборів увійшли: рюкзаки, зошити, альбоми для малювання, ручки, олівці, фломастери, розмальовки, пластилін, пенали, пляшки для води та навіть антистрес-іграшки, а також ще багато іншого — з урахуванням віку та потреб дітей.💕Щиро дякуємо організації «Людина у скруті» та всім міжнародним партнерам, які підтримують нашу громаду у складні часи. Ваша допомога — це не лише речі чи кошти, це — сигнал про те, що ми не самі. І це надихає.
⚽️Триває відкрита першість Глобинської громади з міні-футболу серед дорослих команд, в якій беруть участь сім команд: «Арніка», «Кордубанове», Великі Кринки», «Хом-АГРО» (Семенівська ТГ), «Аматор», ФК «Бугаївка» (Градизька ТГ) та ФК «Глобине-юнаки 2011-2012 р.н.). Результати зіграних матчів станом на 4 серпня:🔸ФК «Глобине-юнаки» - «Великі Кринки» 1:7 (Твердовський – Джулай, Кисіль, Гуненко - 3, Клименко)🔹«Арніка» - ФК «Бугаївка» - 9:1 (Ларченко - 2, Юрченко - 3, Артюшенко, Родак, Кулик, Зобенько)🔸ФК «Глобине-юнаки» - «Арніка» 2:16 (Твердовський - 2 – Артюшенко - 5, Покотило-3, Овчинський-3, Родак, Зобенько-2, Кулик, Молько)🔹«Кордубанове» - «Хом-АГРО» 4:2 (Агаєв - 2, Арішин, Сас – Тригуб, Малофєєв)🔸«Великі Кринки» - «Хом-АГРО» 4:6 (Дояр, Васецький, Клименко, Кисіль – Мазур - 3, Тригуб, Бабенко, Єкзорго)🔹ФК «Бугаївка» - «Кордубанове» 1:4 (О.Ануфрієв – Небеський, Сас, Бистрицький, Приходько)🔸«Аматор» - ФК «Глобине-юнаки» 13:4 (Колеснік - 6,Шевченко - 4, Мирний, Затуливітер, Омельник – Твердовський - 2, Волощук - 2)🔹ФК «Глобине-юнаки» - «Кордубанове» 0:16 (Агаєв - 8, Сидоренко - 2, Бистрицький - 4, Сас, Небеський)🔸«Аматор» - «Хом-АГРО» 8:4 (Данілейко - 4, Твердохліб - 2, Піщан, Мирний – Тригуб - 2, Єкзорго, Хоменко)🔹«Арніка» - «Великі Кринки» 13:1 (Ларченко - 3, Артюшенко - 4,Зобенько - 2, Покотило, Юрченко, Орендаренко, Родак - Батура)🔸«Хом-АГРО» - ФК «Бугаївка» 14:3 (Бабенко - 6, Хоменко - 2, Єкзорго - 2, Зарва - 3, Тригуб – О.Ануфрієв - 2, Д.Ануфрієв)🔺Бомбардири: Михайло Артюшенко, «Арніка» - 10, Руслан Агаєв, «Кордубанове» - 10, Віталій Бабенко, «Хом-АГРО» - 7, Валерій Колеснік, «Аматор» - 6.Турнірна таблиця станом на 04.08.2025 ⬇️
Майже 4 мільйони 850 тисяч гривень із бюджету Глобинської громади буде спрямовано до обласного бюджету у вигляді субвенції. Ці кошти використають на поточний ремонт доріг у місті Глобине. Відповідне рішення ухвалили на пленарному засіданні 92-ї сесії міської ради.Ремонти дорожнього покриття заплановані, зокрема, на вулицях Вільна, Набережна, Садова, Виноградна, Михайлівська, Бубнарівська, Космонавтів, Сонячна, Центральна (Грабарка), Шкільний бульвар і тупику Лікарняний.Покращення стану вулично-дорожньої інфраструктури — одне з пріоритетних завдань громади. Якісні дороги — це не лише про комфорт, а й про безпеку, зручність для транспорту та загальний рівень життя мешканців. «Це кошти громади, які ми цілеспрямовано направляємо на розв’язання нагальних інфраструктурних питань. Ремонт доріг — це запит людей, це підвищення якості життя. Вдячні депутатському корпусу за підтримку такого рішення», — наголосив заступник міського голови Олександр Кочерга. Окрім того, іншим рішенням депутати визначили замовником послуг з експлуатаційного утримання вулиць і доріг населених пунктів громади ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області».
🏓Минулими вихідними Полтава приймала другий регіональний етап «Ігор ветеранів-2025», ініційованих Міністерством у справах ветеранів. Більше 150 учасників — ветерани, ветеранки та військові після поранень — змагались у таких дисциплінах як кросфіт та настільний теніс, демонструючи не лише спортивну витривалість, а й силу духу, віру в себе та взаємну підтримку.💪Особливою гордістю для Глобинської громади став Олександр Кудряшов, ветеран війни. Завдяки рекомендації, підтримці та мотивації фахівців із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб, він долучився до змагань із кросфіту — попри травму руки, змагаючись виключно однією рукою. 🥈І виборов почесне друге місце! 🪽Його приклад — це не лише про силу м’язів, а й про силу духу, віру в себе та важливість людської підтримки. Бо коли поруч ті, хто бачить твій потенціал — з’являється крила. Це ще раз доводить важливість комплексного підходу до соціального супроводу — коли поруч є люди, які вірять у тебе.💕Дякуємо за відвагу, витримку та натхнення!
💦З настанням літньої спеки кожному із нас особливо важливо мати воду вдома — для пиття, приготування їжі, гігієни та щоденних потреб. І саме в цю пору року наша водомережа працює з надмірним навантаженням.💧Але чимало приватних домогосподарств використовують воду з мережі для масового поливу городів, квітників та присадибних ділянок. У результаті — у кранах багатьох жителів вода ледь тече тоненькою цівочкою або зникає взагалі. І це тоді, коли сотням сімей вона потрібна щодня, щогодини.Заступник міського голови Олександр Кочерга наголошує: головна причина перебоїв із водопостачанням у літній період — це безвідповідальне та нераціональне використання води. 🔧Комунальники зі свого боку роблять усе можливе, аби підтримувати систему в робочому стані. Цього року вже замінено 2396 метрів труб, встановлено 6 нових насосів і оновлено станцію управління насосом «Каскад-К». Проте жодні ремонти не впораються із проблемою, якщо ми всі разом не навчимося економно та розумно використовувати цей життєво важливий ресурс.❗️Вкотре закликаємо всіх жителів громади: не поливайте городи та клумби питною водою з водогону! 🚰Пам’ятайте: кожен з нас відповідає за те, щоб у наших домівках завжди була вода. Давайте поважати один одного, дбати про свою громаду та берегти те, що дає нам життя!P.S. До речі, днями працівниками КП «Глобинське» виявлено факт порушення правил користування централізованим водопостачанням. Мешканець міста поливав присадибну ділянку водою з мережі без передбаченого дозволу та обліку. В результаті споживачу нараховано штрафні санкції згідно з діючими нормативами та припинено водопостачання.
🇺🇦 28 червня Україна відзначає одне з найважливіших державних свят — День Конституції. Конституція України — це не просто збірка статей; це символ суверенітету та незалежності, що закріплює права і свободи людини та громадянина, визначає засади функціонування державної влади та місцевого самоврядування. Вона є гарантом демократії, верховенства права та соціальної справедливості.Дотримання та повага до Конституції — це обов'язок кожного громадянина та представника влади. Адже сила Основного Закону полягає не лише в його тексті, а й у неухильному виконанні його норм та принципів задля спільного блага та процвітання України.Тож нехай День Конституції надихає нас не лише святкувати, а й бути гідними її принципів, дотримуючись її норм щодня. Особливо важливо це зараз, коли Україна протистоїть військовій агресії, захищаючи свою незалежність та територіальну цілісність. Нехай кожен день наближає нас до Перемоги, а Основний Закон залишається непохитною основою для вільної, мирної та квітучої України.