Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Данило Гетманцев
Додано 14 лип 2024

Данило Гетманцев

@getmantsevdanil
Кількість підписників: 191 803
Фото: 3,330
Відео: 745
Посилання: 2,029
Опис:
Народний депутат🇺🇦 Голова фінансового комітету ВРУ. Секретар Національної ради з відновлення України від наслідків війни. Електронна пошта: [email protected] Чат: https://t.me/Getmantsev_Chat Контакти: https://linktr.ee/danylo_getmantsev
Джерело

Данило Гетманцев | Важлива новина: виплати на кожну народжувану дитину будуть збільшені д...

Логотип телеграм спільноти - Данило Гетманцев Данило Гетманцев @getmantsevdanil
6 100 Охват/переглядів 2025-05-22 05:01 Повідомлення №9427
Важлива новина: виплати на кожну народжувану дитину будуть збільшені до 50 тисяч гривень.Вдячний за цю ініціативу Президентові України та Міністерству соціальної політики. Поки триває обговорення законопроекту, але це однозначно позитивний крок у напрямі розв’язання демографічної проблеми. Важливо, що мова йде не тільки про відповідні виплати, а й про комплекс інших соціальних заходів. Зокрема механізмів супроводження дитини від народження до повноліття державою («єЯсла», «Пакет школяра» тощо).Нагадаю, ще у 2021 році я запропонував законопроект про збільшення виплат при народженні дітей. Він зареєстрований у Верховній Раді та був підтриманий відповідним комітетом. Ще тоді, чотири роки тому я пропонував збільшити виплати за першу дитину до 50 тисяч, за другу – 100 тисяч, за третю – 150 тисяч. Такий перегляд виплат тоді оцінювався орієнтовно на +12 мільярдів гривень з бюджету щороку. Це абсолютно виправдані додаткові видатки, і ми чітко показати, з яких джерел можна взяти кошти.Безперечно, на сьогодні цю суму необхідно проіндексувати. З урахуванням індексації від 50 тисяч до 75 тисяч, та встановленням більших виплат на другу й третю дитину. Розумію, що моя пропозиція виглядає не так хайпово, як у деяких колег по парламенту, які пропонують збільшити виплати за народження першої дитини майже до 400 тис. грн, а на питання про гроші – кивають на Кабмін. Мов, хай уряд рахує витрати, шукає джерела і вносить ці кошти у проект бюджету. Та це не конструктивний підхід. Я вважаю, що з ініціативами ми повинні підходити відповідально. Пропонувати те, що реально можна забезпечити, з урахуванням бюджетних можливостей, або потенціалу, звідки залучити додаткові кошти. Шукати компроміси та створювати можливості. Тільки так ми зможемо виправити критичну ситуацію з демографією у нашій країні.