Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Географічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка
Додано 14 лип 2024

Географічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка

@geo_faculty
Кількість підписників: 688
Фото: 155
Відео: 6
Посилання: 359
Опис:
Це офіційний інформаційний ресурс Географічного факультету КНУ. 🔹 сайт факультету - https://geo.knu.ua/ 🔹 Facebook - https://www.facebook.com/geo.knu.ua Бот ваших можливостей тут⬇️ https://t.me/geo_test1_bot

👥 Кількість підписників

688
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -11

📊 Кількість повідомлень на день

0.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

​​🧑‍🎓Сьогодні на географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося урочисте вручення дипломів випускникам магістратури 2026 року.🔥З вітальними словами до випускників звернулися декан географічного факультету Сергій Запотоцький, проректор з науково-педагогічної роботи КНУ імені Тараса Шевченка Олександр Рожко, декан географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Мирослав Заячук, декан географічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Андрій Кузишин, керівник відділу стратегічного планування ТОВ "УКРГРУППРОЕКТ-ПЛЮС" Леонід Тиква.До привітань також долучився Євген Хлобистов - декан факультету природничих наук НаУКМА, який цього дня представляв батьківську спільноту випускників.🎉Від імені випускників зі словами вдячності виступили Наталія Нагорна та Едуард Дібрівний, які подякували викладачам, наставникам, батькам та всій факультетській спільноті за підтримку, знання та натхнення.❤️Щиро вітаємо наших магістрів із завершенням важливого етапу навчання! Бажаємо професійних успіхів, нових звершень, реалізації найамбітніших задумів і невичерпного прагнення до розвитку.🎓 Географічний факультет пишається своїми випускниками! 💙💛
📣 Шановні випускники ОС Бакалавр географічного факультету! 🛌 Відповідно до Розпорядження ректора, на час вступу на ОС Магістр вам надається можливість проживати в гуртожитку № 6: -          для студентів пільгових категорій з 1 липня по 31 серпня 2026 року;-          для решти студентів з 1 липня по 31 липня 2026 року. Для цього вам потрібно заповнити Google форму та здійснити оплату обраного періоду проживання. 🕐 Дедлайн заповнення форми – 6 червня 2026 року. ❗️Зверніть увагу, що вартість проживання для категорії «інші» становить:-          1379 грн/міс – кімната з електролічильником;-          1510 грн/міс – кімната без електролічильника;-          247 грн/доба. ‼️ Нагадуємо, не залежно від того чи будите ви проживати до 1 серпня / 1 вересня 2026 року, вам необхідно пройти процедуру виселення (підписати обхідний листок) з гуртожитку, як студент Університету.🔜 Тимчасову перепустку та новий Договір на проживання ви зможете отримати в кім. 101 (Дирекція студмістечка) в інспектора з поселення 1-3 липня 2026 року. Потрібно зʼявитися із роздрукованою квитанцію про оплату та паспортом/ІD-карткою (ID-картка в застосунку Дія також підходить)💬 У разі виникнення питань, звертайтесь до заступника декана географічного факультету Олега ГРИНЮКА ( телеграм @oleg_gryniuk)
​​​​​​🌍 Академія юних географів розпочала роботу!У суботу, 9 травня 2026 року, на географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся старт проєкту «Академія юних географів».Ініціатива викладачів географічного факультету спільно з учителями та методистами шкільної географічної освіти покликана об’єднати учнів 8–11 класів, які цікавляться географією та прагнуть пізнавати світ глибше.📚 Головна мета Академії - відкрити школярам ширші освітні, наукові та професійні можливості, пов’язані з географічними науками - як природничого, так і суспільного спрямування. Учасники матимуть змогу відвідувати тематичні лекції, працювати в лабораторіях, проводити польові спостереження, виконувати аналітичні завдання, готуватися до НМТ та всеукраїнських і міжнародних олімпіад з географії. Програма першого заходу була насиченою та різноманітною. Школярі взяли участь у географічній вікторині, командному конкурсі «Стратегія розвитку території», а також долучилися до пізнавальної екскурсії до Михайлівського Золотоверхого монастиря, організованої ДІАЗ «Стародавній Київ».Щиро дякуємо ДІАЗ Стародавній Київ за підтримку та чудову організацію екскурсії!🌎 Бажаємо молодим географам нових відкриттів, натхнення та успішних звершень!
​​🔥8 травня викладачі Географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка долучилися до професійного обговорення нової філософії профільної старшої школи на базі Щасливського академічного ліцею, який став майданчиком для змістовного діалогу про майбутнє освіти та подальшу співпрацю між закладами середньої й вищої освітиУ центрі уваги — партнерство між школою та університетом, розвиток дослідницького мислення учнів, створення вибіркових курсів, академічних інтенсивів і практико-орієнтованих форматів навчання. Сучасна профільна освіта потребує середовища, у якому старшокласники навчаються аналізувати, досліджувати, працювати з даними та бачити зв’язок між навчанням і майбутньою професією.📚Реформування середньої освіти триває: цьогоріч 14 закладів Київщини долучилися до пілотного проєкту профільної старшої школи (10–12 класи) — академічних ліцеїв, де учні мають змогу обирати профіль навчання та предмети, які поглиблюють їхні знання й формують додаткові компетентності.❤️Саме така взаємодія формує нову якість освіти та відкриває більше можливостей для учнів і педагогів.
​​💥31 жовтня на кафедрі Країнознавства та туризму відбулась Х Міжнародна науково-практична конференція "Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України". 📍Свої доповіді представили 65 науковців та практиків туристичної галузі з різних міст України (Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Полтава, Умань, Кропивницький та ін.), у тому 12 докторів наук та 18 кандидатів наук.Захід традиційно був представлений науковими секціями, зокрема: «Економічні аспекти, менеджмент і маркетинг у туризмі», «Географічні основи туризму та рекреації», «Теоретичні, методичні та організаційні підходи до спортивного туризму і активного відпочинку», «Психолого-педагогічні основи туризму, підготовка фахівців», «Екологічні питання туризму та рекреації» і «Краєзнавчий туризм». Цього року додався новий актуальний напрямок – «Проблеми та перспективи відновлення туристичної галузі після війни».🤝Партнери конференції: Міністерство освіти і науки України, Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Луцький національний технічний університет, Старопольська вища школа в Кельце (Польща), Вища соціально-економічна школа (Пшеворськ, Польща), Університет харчових технологій (Пловдив, Болгарія), Федерація спортивного туризму України, ГО "Цифровізація туризму та культури".Заключне слово виголосив Олександр Колотуха - перший віце-президент Федерації спортивного туризму України, доктор географічних наук, професор міжнародних економічних відносин, бізнесу та туризму Національного авіаційного університету.
💚 Профорієнтаційна зустріч із деканом Географічного факультету#ТвійКНУЦей захід must visit, якщо: 🙋🏼‍♀️ зацікавлені географією, але маєте обмежені уявлення щодо майбутньої професії та роботи 🙋🏻‍♂️ вагаєтесь та не можете остаточно визначитися із пріоритетами щодо вступу - може саме територіальне управління та менеджмент у туристично-рекреаційній сфері є саме вашею долею, а ви навіть уперше про це почули та задумалися?🙋🏼‍♀️ хочете детально дізнатися особливості навчання та можливості працевлаштування після здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня Бакалавра чи Магістра на різних освітніх програмах географічного факультету 🙋🏻‍♂️ прагнете зорієнтуватися у широких професійних можливостях географа Зорієнтують та нададуть відповіді на усі ваші питання наші спікери: 🔽 Сергій Запотоцький - декан Географічного факультету🔽 завідувачі кафедр Географічного факультету🗓 16 листопада об 11:00📍 Zoom: https://us05web.zoom.us/j/88978003267?pwd=c2D5PF5z71Ikf7LHZJxeD7kbkelLuD.1Meeting ID: 889 7800 3267Passcode: 7v0cCk
​​🎤14 серпня в межах Меморандуму про співпрацю КНУ імені Тараса Шевченка та Димерської ОТГ Київської області, на запрошення очільниці Відділу освіти Димерської селищної ради - Дар'ї Пономаренко, кандидатка географічних наук Діана Гринюк та докторка філософії з історії - Вікторія Ількович провели тренінги для вчителів географії та історії. ✅️ Зокрема, Діана Гринюк (викладачка кафедри країнознавства та туризму КНУ імені Тараса Шевченка, віце-президентка з маркетингу та комунікацій Академії сільського розвитку СЗТУ, кваліфікована туристична гідеса ГС «ВАГ», членкиня наукових спільнот BASEES , CEFRES) поділилася власним досвідом у тренінгу: "Цифрові інструменти брендингу та маркетинг туристичних дестинацій у навчальній та практичній діяльності, цифрова культура".✅️Вікторія Ількович (Директорка Центру соціального розвитку та викладачка Підготовчого відділення для громадян України КНУ імені Тараса Шевченка, менторка та лекторка курсу «Лідерство, командоутворення і антикризове управління на деокупованих територіях») провела тренінг на тему: «Використання інструментів штучного інтелекту для організації освітнього процесу».🤝Співпраця триває🤝
​​19 липня на 92-му році пішов з життя багаторічний завідувач кафедри, почесний член Українського географічного товариства, академік Академії наук вищої школи України, Заслужений працівник народної освіти, доктор географічних наук, професор Микола Данилович Пістун.Здобувши освіту за спеціальністю економічна географія у Львівському університеті імені Івана Франка і розпочавши трудову діяльність вчителем, весь подальший трудовий шлях Микола Данилович пов’язав з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. Тут він навчався в аспірантурі, захистив кандидатську і докторську дисертації, працював асистентом, старшим викладачем, доцентом, професором, 23 роки завідував кафедрою.Професор Микола Пістун належить до покоління Великих в українській суспільній географії. Вихід його праці «Основи теорії суспільної географії» започаткував новий період у розвитку української географічної науки.В інтерв’ю до 90-річчя Микола Данилович висловив сподівання, що географія в університетах перебуває в такому стані, що може боротися, щоб довести свою потрібність: «знати кожний куточок нашої землі, це дуже потрібно і цінно. І не менш цінно, ніж окремі технічні винаходи».Царство Небесне та вічна пам’ять, дорогий ВЧИТЕЛЮ!Щирі співчуття рідним, близьким та колегам!