Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Власний погляд - GENISSH
Додано 06 січ 2025

Власний погляд - GENISSH

@genissh_blogspot
Кількість підписників: 1 372
Фото: 19
Відео: 13
Посилання: 579
Опис:
висвітлення подій, що відбуваються в євангельському середовищі в Україні та світі; роздуми на суспільно-політичні, богословські та історичні теми
Джерело

Власний погляд - GENISSH | ​​Напередодні і в день Різдва повсюди звучать слова про радість, яка в...

Логотип телеграм спільноти - Власний погляд - GENISSH Власний погляд - GENISSH @genissh_blogspot
1 750 Охват/переглядів 2025-12-25 18:08 Повідомлення №784
​​Напередодні і в день Різдва повсюди звучать слова про радість, яка в народженні Немовляти мала статися усім людям. Однак з приходом Христа на землі радості не стало більше: куди не глянь – всюди горе, плач, насилля, несправедливість. Он мати похоронила сина, діти чекають з війни тата, старенька жінка бореться з недугою, сім’я намагається вижити в злиднях… Десь локально, у серцях народжених згори людей радість таки царює, однак це далеко не той масштаб, про який звіщав ангел, заявляючи, що «радість станеться людям усім» (Лк.2:10)В контексті цього варто нагадати про причину страждань на землі, а також про основну ціль приходу Бога на землю. Так ось, причиною горя і смутку, зла та несправедливості є гріх. І Бог прийшов саме для того, щоб цю причину усунути – навіки знищити гріх. Не наслідки його, а корінь.Ми часто чекаємо від Бога спасіння від обставин: від війни, від бідності, від несправедливості. Це природно. Але Ангел наголошує на спасінні від гріха.Гріх — це першопричина всякого зла у світі, включаючи агресію та жорстокість. Бог прийшов спасти не від наслідків зла, а від кореня. Тому то Він часто не реагує на наші молитви і не спасає нас від різних обставин. Бо Він не «золота рибка» з відомої казки. А живучи в світі, навіть прийнявши Христа, ви будете переживати наслідки зла. Бо «все творіння разом стогне й мучиться навіть донині… і ми самі в собі стогнемо, очікуючи усиновлення — викупу тіла нашого» (Рим.8:22,23)Ісус не прийшов, щоб лікувати цей світ. Він прийшов спасти Своїх людей від їхніх гріхів. А світ буде знищений. До цього часу в ньому й далі все буде стогнати і мучитися – природа в екологічних катастрофах, люди в війнах і хворобах.Тим не менше, Божий план по повному знищенню зла все ще в дії. І скоро цей план прийде до завершення. Що буде далі – читайте на сторінках Писання. Власний погляд – GENISSHПідтримати канал: Приват або Моно