Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - GEEK JOURNAL🎬
Додано 14 лип 2024

GEEK JOURNAL🎬

@geek_journal_official
Кількість підписників: 15 109
Фото: 20,700
Відео: 2,400
Посилання: 15,000
Опис:
Робимо смішняві відоси на ютуб з соціально важливим підтекстом! 🍿Найцікавіше тут - www.youtube.com/@GeekJournal ✍🏻З питань співпраці - https://t.me/yuliana_go 📩Запропонувати новину - https://t.me/Geek_Journal_bot

👥 Кількість підписників

15 109
Середній/День:: -7
Середній/Тиждень:: -25
Середній/Місяць:: -239

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 526
Середній/День:: 3,900
Середній/Тиждень:: 2,936
ERR: 23.34%

📊 Кількість повідомлень на день

4
Останній день: 8
Середнє за тиждень: 3.9
Середнє за день: 4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,200 26-06-17 18:01
🎩Анонсували новий анімаційний серіал про Шерлока Холмса, створеного спеціально для дорослої авдиторії. Це буде мультсеріал із робочою назвою Animated Sherlock. Анімаційний підхід дозволить авторам переосмислити класичні детективні пригоди у більшому масштабі та у значно сміливішому, відвертішому («risqué») форматі, ніж це робилося раніше. Очікується, що серіал матиме наскрізні сюжетні арки довжиною в сезон, але водночас в окремих епізодах розслідуватимуться оригінальні справи Артура Конан Дойла. Окрім самого Холмса, велику увагу планують приділити глибшому розкриттю таких персонажів, як доктор Ватсон, місіс Хадсон та професор Моріарті.Виробництвом займається Harry King Television, а серед ключових авторів проєкту продюсер Девід Ліпман (відомий роботою над франшизою «Шрек»), Тім Джон («Вуличний кіт на ім'я Боб») та Майкл Раян («Планета 51»).Серіал спиратиметься на адаптацію збірки The Unexpurgated Adventures of Sherlock Holmes («Нецензуровані пригоди Шерлока Холмса»)Alexander прислав цеАдмінам на каву☕️ | Запропонувати новину📎 | YouTube📱
👁 2,980 26-06-14 11:01
❗️Перші деталі 3-го сезону серіалу Fallout.Головні тези з інтерв'ю співшоураннерки серіалу Женеви Робертсон-Дворет (Geneva Robertson-Dworet) та акторів💬✔️Розширеннямапитановілокації: Третій сезон буде копіювати структуру самої гри — персонажі постійно відкриватимуть нові території Пустки, зустрічатимуть невідомі фракції та потраплятимуть у халепи✔️Кудипрямуютьгерої: Ґуль (The Ghoul) планує дістатися Колорадо. Проте шоураннерка жартує, що в Пустці ніщо не йде за планом і персонажів постійно щось відволікатиме. При цьому Люсі та Максимус, скоріш за все, вирушать зовсім в інші куточки Америки✔️Елементизігор, якідавночекали: Робертсон-Дворет натякнула, що в 3-му сезоні з'являться певні речі з оригінальних ігор Fallout, які команда хотіла реалізувати ще з першого сезону, але тільки зараз для них настав правильний момент за сюжетом. Конкретних деталей вона не розкрила, щоб уникнути спойлерів. (Вибачте, що вам довелось прочитати це речення)✔️Гігантськийробот: Продюсер Джонатан Нолан натякнув, що команда розглядає можливість створити реальний (практичний, а не повністю комп'ютерний) костюм ЛібертіПрайма (Liberty Prime Alpha)✔️Більшехаосу: Актор Аарон Мотен (Максимус) зазначив, що у нових серіях буде «набагато більше хаосу», і він дуже чекає на повернення до зйомок разом з Еллою Пернелл (Люсі)😏Джерело: SFX Magazine (випуск №389).Alexander прислав це🫴🏻Адмінам на каву☕️ | Запропонувати новину📎 | YouTube📱
👁 3,390 26-06-03 05:42
Amazon закрили новий серіал «Stargate».Шоу займався шоураннер «Stargate SG-1» та «Stargate: Atlantis» Мартін Джеро.Джерела кажуть, що керівники Amazon турбувалися, що версія Джеро не матиме широкого успіху за межами вже відданої фан-бази франшизи.Те, що це можна сказати про кожен старий серіал, керівники Амазон звісно не подумали.З іншого боку.. Це скоріше хороша новина"Мартін Джеро розробляв нову серію Stargate протягом двох років, зрештою створивши шоу, яке пропонувало свіжу точку входу для нових глядачів, водночас глибоко поважаючи існуючий канон. Це була серія, яка уникала пасток кількох сучасних ремейків і перезапусків, повністю приймаючи суть своїх попередників: екшн, пригоди, дослідження, подив, серце та гумор. І на основі цього творчого бачення нова серія Stargate була затверджена в листопаді 2025 року.", – додав Джозеф Малоззі, сценарист Stargates SG-1, Atlantis та Universe. Він також додав, що всі налаштувались робити шоу спеціально аби залучити нову авдиторію.Адмінам на каву☕️ | Запропонувати новину📎 | YouTube📱
👁 1,700 26-05-06 19:03
😖Бред Пітт настільки ненавидів фільм «Троя» (2004), що шкодував, що взагалі у ньому знявся.Бред Пітт відмовився від участі в іншому фільмі, про який не розголошувалося, і щоб уникнути юридичних чи фінансових санкцій, студія Warner Bros відпустила його лише за умови, що він очолить інший їхній проєкт...яким і виявилася «Троя». Він сказав: «Гаразд, добре, я знімуся в «Трої». Пітт пізніше описав це як «щось комерційне», сказавши, що розповідь була позбавлена нюансів, а камера завжди була сфокусована на ньому як на герої, без тієї таємничості, яку він воліє бачити в персонажах.Незважаючи на свої особисті відчуття щодо проекту, Пітт повністю віддався ролі, тренуючись протягом року, щоб досягти фізичної форми, натхненної грецькими статуями, і навіть випадково розірвав ахіллове сухожилля під час зйомки сцени битви. Це розчарування підштовхнуло його змінити кар’єрний шлях, обираючи проекти, орієнтовані на якість.В одному інтерв’ю він навіть зізнався: «Я зіпсував ту сцену… Я провалив ту сцену. Так, я зіпсував її. Могло бути краще. Я б із задоволенням спробував ще раз». Дехто вважає, що ця плоскість насправді пасує Ахіллесу... персонажу, якому байдуже на все, крім перемоги в боях. Адмінам на каву☕️ | Запропонувати новину📎 | YouTube📱
👁 3,530 26-04-30 18:59
📝Marvel Studios разом із Entertainment Weekly опублікували перші сторінки сценарію «Людина-павук: Абсолютно новий день» з рукописними нотатками режисера Дестіна Деніела Креттона.Відкриття починається з логотипу Marvel, під який звучить голос Тома Голланда, що читає лист до Ем-Джей, написаний після подій «Людина-павук: Додому шляху нема», і паралельно показуються спогади про життя, якого більше не існує, адже після заклинання Доктора Стренджа всі забули про Пітера. Режисер прямо порівнює його стан із героєм «Назад у майбутнє» - людиною, яка ніби стерта зі світу, дія стартує через дев’ять місяців після фіналу попереднього фільму, а далі переноситься на чотири роки вперед, де герой живе у тій самій убогій квартирі без підтримки Старка і створює власні технології з нуля.Його єдиним «другом» стає саморобний ШІ ЄВ, а серед деталей нагадування покласти квіти на могилу тітки Мей і відео від Неда, яке Пітер дивиться, сидячи над Манхеттеном. Але найбільша інтрига це загадковий головний біль, який сценарій описує як перший сигнал того, що з героєм щось змінюється і, можливо, запускає нову фазу його «павукового» циклу. Після чого сторінки обриваються на словах «починається монтаж», натякаючи на серію зіткнень із другорядними лиходіями.Адмінам на каву☕️ | Запропонувати новину📎 | YouTube📱
👁 3,330 26-04-28 16:59
💬Пітер Капальді, який грав Дванадцятого Доктора у «Доктор Хто», прокоментував хвилю критики щодо нібито «надмірного вокізму» серіалу.Він заявив, що не розуміє, чому навколо нього виникає стільки суперечок, адже, за його словами, це завжди було шоу, яке відображає свій час, і в цьому немає нічого поганого. Актор також зізнався, що вже давно не стежить за новими сезонами, але вважає дивним, що глядачі сприймають серіал настільки серйозно, нагадавши, що в дитинстві для нього це була просто історія про «монстрів у кутку кімнати».Водночас дискусії навколо проєкту посилилися після кастингу Джоді Віттакер як першої жінки-Доктора та Шуті Ґатви як першого темношкірого виконавця ролі, обидва актори зіткнулися з хвилею критики ще до виходу своїх сезонів. Нині ж серіал фактично опинився на паузі після того, як Disney припинив співфінансування, а виробництво нового сезону зупинили, BBC планує випустити різдвяний спецепізод, який має завершити поточну еру, після чого майбутнє шоу залишається невизначеним.Адмінам на каву☕️ | Запропонувати новину📎 | YouTube📱
👁 3,050 26-04-26 07:00
Чергове оголошення!Якщо ви знаходити помилки в тексті, то можете написати про це за посиланням "запропонувати новину".Нагадую, що Тайлер Вікторович служить в армії, а Юліана виховує маленьке Тайлерятко. Інших адмінів тут немає.Як часу в принципі займатись контентом, але ми себе переступаємо і це робимо.Телеграм канал не приносить нам грошей взагалі. Абсолютно😀По факту нам тільки шкодить, бо на нього йде купа часу і що ми чуємо у відповідь на любу помилку, яка, нічого собі, час від часу трапляється?Порівняння з руснею (так, людей, які з 2016 року роблять укр контент) та відверте хамство.Всім хто чемно або просто нейтрально доносить нам нашу помилку шалено дякуємо!Також мо хто не в курсі, ми беремо новини з інших новинних американських ресурсів. В нас нема власних кореспондентів в Америці. Новини ми не вигадуємо. Можете самі підписатись на Deadline та і слідкувати собі. Всім хто хамить і натягує на нас те чим ми не є – бан. Розбиратись з вами в нас часу немає більше.Те, що підписник, не дає вам право на хамство і не стає причиною нашої толерантності до цього хамства.Бо як воно виходить. Запропонувати новину людина не хоче, а хамить бажання має. Нам з вами в такому випадку не по дорозі.Всім іншим гарнючого дня! Там сонечко сіяє. Цініть його. Бо десь хтось сидить по підвалам і того сонечка не бачить.Радійте в цій жизні хоч чомусь
👁 2,570 26-03-18 13:03
😦Акторка Ребека Фергюсон повертається до ролі Леді Джессіки й матері Пола Атрейдеса в “Дюна 3”, однак ця поява на екрані буде надзвичайно короткою.Зі слів Фергюсон, Дені Вільньов відвів у “Дюна 3” для неї всього одну сцену. Хоча це більше за те, на що вона сподівалась: початково акторка думала, що взагалі не з’явиться у продовженні. “В мене немає жодних зауважень, сценарій чудовий. Але мій шлях був у першому та другому фільмах. Я не думала, що Джессіка буде в третьому. А потім Дені сказав: “Мені потрібна одна сцена” і я її отримала”.Фергюсон додала, що навіть пережила синдром FOMO - страх втраченої можливості, але потім прийняла все як належно. “Це було дивне відчуття, заходити на знімальний майданчик, який ти так добре знаєш, і знати, що ти в цьому не береш участі. Було багато страху упущеної можливості. І зрештою прийняття. Ти просто повинна служити”. Акторка не розкрила сцену, але, судячи з трейлеру, це коротка розмова Джесіки з Полом, в якому та повідомляє сину, що його батько “ніколи б не розпочав війну”. Нагадаємо, що події “Дюна 3” відбуваються через 17 років після другого фільму, де персонаж Шаламе вже постає в ролі імператора Арракісу.Адмінам на каву☕️ | Запропонувати новину📎 | YouTube📱
👁 4,600 26-02-09 13:04
😥Акторка Аня Тейлор-Джой відверто розповіла, чому багато років уникала дивитися на себе в дзеркало.Вона зізналася, що в дитинстві та підлітковому віці часто стикалася з булінгом, через що мала дуже низьку самооцінку. Замість того щоб думати про себе, Аня намагалася більше зосереджуватися на інших і на тому, як вони почуваються поруч із нею і як її сприймають. «Це був довгий шлях. У дитинстві я рідко дивилася в дзеркало, бо мене часто дражнили, і я майже не цінувала себе. Я хотіла бути хорошою слухачкою, підтримувати людей і робити так, щоб вони не відчували себе самотніми - можливо, щоб перекрити той біль, який переживала сама».З часом Тейлор-Джой навчилася приймати свій досвід, навіть його темні сторони, і перестала намагатися подобатися всім без винятку. «Я прийняла цю “темряву” і навчилася з нею жити. Я більше не намагаюся всім догодити. Зараз я почуваюся набагато комфортніше у своєму тілі, ніж у підлітковому віці чи в двадцять років. Час зробив мене м’якшою і я за це вдячна». Адмінам на каву☕️ | Запропонувати новину📎 | YouTube📱
👁 4,010 26-02-08 13:02
🤬Ребекка Ферґюсон пояснила, чому ніколи не називала ім'я актора, який кричав на неї на знімальному майданчикуАкторка розповіла, чому свідомо не назвала імені колеги, який, за її словами, принижував її на зйомках і довів до сліз. І справа була не в ньому ... а в ній самій. В той момент вона не мала інструментів, щоб захистити себе: «Це було не про ту людину. Це було про мене. Мені було страшно. Тоді я не знала, як сказати: “Гей, давай поговоримо наодинці”. Зараз я хочу вірити, що змогла б відвести цю людину вбік…» Акторка також висловилася щодо змін у Голлівуді й дискусій про “надмірну woke-культуру” на майданчиках: «Багато хто каже, що знімальні майданчики стали надто woke. А я вважаю... ні, це чудово. Маятник має хитнутися в інший бік, щоб ми зрештою знайшли баланс».Ще у 2024 році Ферґюсон детально описала той досвід, не називаючи імен: «Я працювала над фільмом з абсолютно ідіотським партнером. Ця людина була настільки невпевненою та злою, бо не могла впоратися зі сценами. Я була дуже вразливою і на мене кричали, я йшла з майданчика в сльозах. Він буквально дивився на мене перед усією командою і казав: “Ти називаєш себе акторкою? Оце з цим я маю працювати?” Я просто стояла. Ніхто не став на мій бік». Адмінам на каву☕️ | Запропонувати новину📎 | YouTube📱