Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 💞Gedonistka by JuliaKonst 💞
Додано 14 лип 2024

💞Gedonistka by JuliaKonst 💞

@gedonistka_by_juliakonst
Кількість підписників: 1 237
Фото: 2,890
Відео: 55
Посилання: 804
Опис:
Про Гедонізм як образ життя, баланс здоровʼя, спорту, харчування та піклування про себе 🩷 instagram: juliakonst сайт: https://juliakonst.com/ua
Джерело

💞Gedonistka by JuliaKonst 💞 | Печу я щось біля 2-3 разів на рік - ну тобто, це прям Подія! 😁Бо я дуж...

Логотип телеграм спільноти - 💞Gedonistka by JuliaKonst 💞 💞Gedonistka by JuliaKonst 💞 @gedonistka_by_juliakonst
406 Охват/переглядів 2026-01-06 07:13 Повідомлення №3456
Печу я щось біля 2-3 разів на рік - ну тобто, це прям Подія! 😁Бо я дуже люблю солодке*, і коли вдома цілий пиріг - це не ок ідея взагалі 😁Тому вчора я рівно половину одразу віддала любій подружці-сусідці, яка виграла в божественну лотерею собі найкращих сусідів 😆Але маю зауважити, що оцей морквяно-яблунево-марципаново-ванільний пиріг за рецептом та допомогою (вперше!) Термомікса, - це реально кайф! Дуже смачно! 🥕🍎 Звичайно, я розполовинила борошно (семола + мигдальне), а цукор не тільки поділила на два, а ще й замінила на кокосовий, але сам по собі рецепт прям кайф!Мені трошки спокійніше стало, шо Термомікс хоч раз був використаний за останні 2-3 місяці, а не просто стоїть красивий на кухні, і виконує інколи суто функції блендера 😁А ще не-шубу зробила з гравлаксом та соусом на основі грецького йогурта, хріна та крем-сира. Смачнооооо! Колись таку готували на нашому спільному МК, що робили ще в Дніпрі з Валєю Саєнко)*подумалось: може, проведемо знов 21-30 днів без цукру разом?? ви як? хочете?