Джерело
Гарнай FM | Емоції вщухли, менше ніж за годину закінчаться ці кляті «вихідні». Зар...
189 Охват/переглядів
2026-04-19 20:47
Повідомлення №17092
Емоції вщухли, менше ніж за годину закінчаться ці кляті «вихідні». Зараз буде багато букв.Суботній ранок: прощання з загиблим від ракетного удару 11-річним Максимом Веремчуком. Люди кладуть квіти у труну. І тут я бачу, як тягнеться дитяча рука, +- одноліток загиблого, і разом з букетом кладе до тіла складений вчетверо папірець. Рідні загиблого розгортають його, а там малюнок… І тут мене розʼїбало так, що очі стали мокрими. Що саме було зображено на ньому, я не побачив…Скажу чесно, я звик бачити багато різних важких, неприємних або емоційних моментів, деякі трохи могли вразити, але щоб настільки — таких ситуацій можу перерахувати, напевно, на одній руці.Далі була звичайна робоча рутина і намагання прийти до тями, закурюючи емоції цигарками.На годиннику +-16:30, зʼявляється інфа, що на Деміївці відбувається якийсь піздєц. Зриваюсь туди і вже в дорозі стає зрозуміло, що на кінцевій адресі пекло.Вулиця перекрита копами, йду пішки по дорозі, назустріч мені одна за одною вилітають швидкі з пораненими. Але одна з карет нікуди вже не поїхала. На каталці біля відкритих задніх дверей лежить застрелений чоловік. Поруч з каталкою, на мʼяких ношах, жінка. Ще трохи вище вулицею лікарка швидкої намагається «качати» чоловіка.В рації поліцейських, які стоять поруч, чую, що стрілок захопив заручників у Велмарті. Інший екіпаж теж доповідає в ефір, що біля багатоповерхівки ще є 200. За 5 хвилин чоловіка, якого «качали», накривають з головою, помер. Далі вже були події у Велмарті. Перемовини, стрілянина, штурм. У супермаркеті вбитий працівник та сам стрілок.Поки тривав штурм, підслуховував у рятувальників, які стояли поруч, інфу по пожежі в квартирі. До будинку дістався вже коли звільнили заручників. Там ще два тіла — жінка на дорозі і трохи далі чоловік біля власного підʼїзду. Це той самий батько пораненого хлопчика.Результат — 6 невинно вбитих людей, випадкові перехожі, які опинилися не в тому місці не в той час, і близько 10 поранених. 7 вбитий — стрілок.Емоцій ніяких, просто суха робота. Розбір подій і розуміння всього, що відбувалось, стався згодом, коли перевели дихання. Висновків не буде.Вночі: в мережі суспільна пожежа через відео з діями патрульних, які від пострілів кинулися навтьоки і лишили пораненого хлопчика.Неділя: квіти біля Велмарта, згоріла квартира стрілка. Пізніше — брифінг Нацполіції з подробицями по подіям, хронологія злочину, відставка керівника патрульки Євгена Жукова.Нарешті ці кляті вихідні закінчились. Що буде далі — час покаже.P.S. поки писав текст, над Україною пролетів метеор. Думав, здалося, що щось блимнуло в небі. Ну шо за піздєц несеться?!