Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - GANIN FM
Додано 14 лип 2024

GANIN FM

@ganin_fm
Кількість підписників: 168
Фото: 27,200
Відео: 25,400
Посилання: 6,690
Опис:
Наївся солодкого, засидівся. Брехав.

👥 Кількість підписників

168
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: 0

👁️ Середній перегляд на повідомлення

36
Середній/День:: 42
Середній/Тиждень:: 37
ERR: 21.43%

📊 Кількість повідомлень на день

2.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 11.3
Середнє за день: 2.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 19 26-02-03 12:51
СБУ викрила неповнолітню агентку фсб, яка збирала інформацію для удару по Бурштинській ТЕС 17-річна випускниця місцевого технікуму за завданням рашистів готувала нову серію ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі Прикарпаття.За завданням ворога фігурантка проводила дорозвідку біля ТЕС, щоб з’ясувати її технічний стан після попередніх обстрілів, сфотографувати зовнішній периметр об’єкта і «прозвітувати» спецслужбі рф.Як встановило розслідування, дівчина потрапила до уваги російської воєнної розвідки, коли розмістила оголошення про пошук роботи на одному з інтернет-ресурсів.Контррозвідники СБУ затримали фігурантку «на гарячому» поблизу стратегічно важливого об’єкта. На місці події у неї вилучено смартфон, на який вона збирала розвіддані та контактувала з російським спецслужбістом.Також під час обшуку в оселі затриманої вилучено ще чотири мобільні телефони, які вона змінювала для конспірації зв’язку з куратором.Зловмисниця перебуває під вартою без права внесення застави. Їй загрожує до 10 років ув’язнення.
👁 35 26-02-02 10:01
🇺🇸Трампу не сподобався жарт про острів Епштейна та тепер він погрожує ведучому церемонії «Греммі» судом. Також президент США назвав церемонію «сміттям»: «Премія «Греммі» — це найгірше, що може бути, її практично неможливо дивитися! CBS пощастило, що ця нісенітниця більше не заповнює їх ефір. Ведучий Тревор Ноа, хто б він не був, майже такий же поганий, як Джиммі Кіммел на церемонії вручення премії «Оскар» з низькими рейтингами. Ноа неправильно сказав про мене, що Дональд Трамп і Білл Клінтон проводили час на острові Епштейна. НЕПРАВДА!!! Я не можу говорити за Білла, але я ніколи не був на острові Епштейна, ні десь поблизу, і до сьогоднішнього вечора, коли прозвучала ця неправдива і наклепницька заява, мене ніколи не звинувачували в тому, що я там був, навіть фейкові ЗМІ. Ноа, повний невдаха, краще б він з'ясував факти і зробив це швидко. Схоже, я відправлю своїх адвокатів, щоб вони подали позов проти цього бідного, жалюгідного, безталанного, тупого ведучого і зажадали від нього величезну компенсацію. Запитайте Літтла Джорджа Слопадополуса та інших, як це все закінчилося. Запитайте також CBS! Готуйся, Ноа, я трохи розважуся з тобою!» Ведучий Тревор Ноа на вручення премії сказав: «Пісня року, вітаємо Біллі Айліш, вау! Це премія «Греммі», яку хоче отримати кожен артист, майже так само, як Трамп хоче отримати Гренландію. Що цілком логічно, адже острів Епштейна зник, і йому потрібен новий, щоб проводити час з Біллом Клінтоном».
👁 35 26-01-19 09:10
Погрози Трампа щодо Гренландії підштовхують Європу до розриву з Америкою. В Європі, де існування НАТО стоїть під загрозою, на перший план починає виходити інший альянс, який бере своє коріння з «Коаліції охочих» — Politico▪️Не дивлячись на спроби зберегти відносини Європи з США, погроза Трампа ввести каральні тарифи проти будь-кого, хто спробує завадити йому захопити Гренландію, стала останньою краплею. На думку європейців, розрив тепер неминучий. ▪️У приватних бесідах збентежені європейські чиновники називають поспіх Трампа анексувати суверенну територію Данії «божевільним» і «шаленим», запитуючи, чи не захопив його «бойовий дух» після авантюри у Венесуелі, і кажучи, що він заслуговує на найжорсткіші заходи відплати з боку Європи за те, що багато хто вважає явною і невиправданою «атакою» на союзників по той бік Атлантики.▪️Високопоставлені європейські чиновники все більше переконуються, що настав час визнати, що Америка Трампа більше не є надійним торговельним партнером, а тим більше надійним союзником у сфері безпеки, і терміново треба дивитися в майбутнє. «Чекати, поки все минеться, — не вихід. Потрібно впорядковано і скоординовано рухатися до нової реальності» — заявив високопоставлений європейський чиновник виданню.▪️Якщо підхід США не зазнає радикальних змін, цей процес, ймовірно, закінчиться радикальною перебудовою Заходу, що порушить глобальний баланс сил. ▪️Наслідки варіюються від трансатлантичних економічних збитків у зв'язку з посиленням торговельних напружень до безпекових ризиків.▪️Ймовірно, це також буде дорого коштувати США. Наприклад, європейці можуть позбавити Штати можливості проявляти силу в Африці та на Близькому Сході, забравши доступ до мережі баз, аеродромів та логістичної підтримки, яку зараз надає Європа.▪️І тут на сцену виходить «Коаліція охочих»: європейські держави провели більшу частину другого терміну Трампа, працюючи у все більш ефективній групі, яка вже діє без Америки. Наразі лідери країн «Коаліції» створили між собою тісні особисті звʼязки та постійно спілкуються в груповому чаті щодо різних питань.▪️Також у цьому чаті бере участь Зеленський. Видання підкреслює, що Україна є на сьогодні наймілітаризованішою країною серед представлених, з величезною армією, високорозвиненою промисловістю з виробництва дронів та більшим досвідом у веденні війни, ніж будь-хто інший.▪️Якщо європейці зберуть волю в кулак і додадуть військову міць України до Франції, Німеччини, Польщі, Великої Британії та інших країн, потенційна збройна сила «Коаліції бажаючих» буде величезною і включатиме як ядерні, так і неядерні держави.
👁 49 26-01-17 16:38
Трамп запровадив 10% мита на Данію, Норвегію, Швецію, Францію, Німеччину, Велику Британію, Нідерланди та Фінляндію через те, що вони не підтримують його угоду щодо Гренландії.«Ми протягом багатьох років субсидували Данію, всі країни Європейського Союзу та інші країни, не стягуючи з них мита або будь-яких інших форм винагороди. Тепер, після століть, настав час Данії віддячити - на кону стоїть мир у світі! Китай і росія хочуть Гренландію, і Данія нічого не може з цим вдіяти. Наразі вони мають дві собачі упряжки для захисту, одну з яких додали нещодавно. Тільки Сполучені Штати Америки під керівництвом ПРЕЗИДЕНТА ДОНАЛЬДА ТРАМПА можуть брати участь у цій грі, і дуже успішно! Ніхто не чіпатиме цю священну землю, тим більше, що на кону стоїть національна безпека Сполучених Штатів і всього світу. На додачу до всього іншого, Данія, Норвегія, Швеція, Франція, Німеччина, Велика Британія, Нідерланди та Фінляндія вирушили до Гренландії з невідомими цілями. Це дуже небезпечна ситуація для безпеки та виживання нашої планети. Ці країни, які грають у цю дуже небезпечну гру, створили рівень ризику, який є неприйнятним і нестійким. Тому для захисту глобального миру та безпеки необхідно вжити рішучих заходів, щоб ця потенційно небезпечна ситуація швидко і безсумнівно закінчилася. Починаючи з 1 лютого 2026 року, всі вищезазначені країни (Данія, Норвегія, Швеція, Франція, Німеччина, Велика Британія, Нідерланди та Фінляндія) будуть обкладатися 10% митом на всі товари, що надсилаються до Сполучених Штатів Америки. 1 червня 2026 року мито буде збільшено до 25%. Цей тариф буде стягуватися до моменту укладення угоди про повну і тотальну купівлю Гренландії. Сполучені Штати намагаються здійснити цю операцію вже понад 150 років. Багато президентів намагалися це зробити, і не без підстав, але Данія завжди відмовлялася. Зараз, через «Золотий купол» і сучасні системи озброєння, як наступальні, так і оборонні, необхідність ПРИДБАТИ Гренландію є особливо важливою. На програми безпеки, пов'язані з «Куполом», включаючи можливий захист Канади, зараз витрачаються сотні мільярдів доларів, і ця дуже геніальна, але надзвичайно складна система може працювати з максимальною потужністю та ефективністю, з огляду на кути, межі та кордони, лише за умови включення цієї території до її складу. Сполучені Штати Америки готові негайно розпочати переговори з Данією та/або будь-якою з цих країн, які так багато ризикують, незважаючи на все, що ми зробили для них, включаючи максимальний захист, протягом багатьох десятиліть. Дякуємо за увагу до цього питання!»
👁 38 26-01-15 10:06
Канцлер Німеччини Мерц: відмова від атомної енергетики була серйозною стратегічною помилкоюЯкщо вже це робити, треба було хоча б залишити останні атомні електростанції в Німеччині в мережі три роки тому, щоб мати принаймні ті потужності виробництва електроенергії, які в нас були на той час.Так, ми зараз робимо найдорожчий енергетичний перехід у світі. Я не знаю жодної іншої країни, яка б ускладнила це так сильно і зробила так дорого, як Німеччина. Ми успадкували те, що тепер маємо виправити, але в нас просто замало потужностей для виробництва енергії.Отже, давайте швидко це виправимо. Електростанції мають бути побудовані, дозвіл, як я вже казав, скоро буде отримано. Всі необхідні документи вже передані, і тоді ми зможемо почати. Потім можна оголосити тендер і тоді почнеться будівництво.Попередній уряд хотів усе будувати "з нуля".Вони не дозволяли старі локації. Вони не хотіли стару газову мережу, а прагнули побудувати повністю нову водневу. Зараз ми цього не робимо. Ми можемо будувати на старих ділянках. Ми хочемо швидко отримати потужності для електроенергії, звісно, з вітру і сонця. Але бувають дні і тижні, коли сонце не світить і вітер не дме, тоді потрібна базова генерація. І саме це наша мета. Ми хочемо досягти цього швидко.Останній Капіталіст | MonoBase | Співпраця по рекламі
👁 34 26-01-13 08:21
Чергове обурливе явище на наших дорогах вимагає негайної реакції.Отримав від підписників відео з водієм який самостійно розчищає дорогу від снігу саморобним відвалом прикріпленим до автомобіля. Хтось вважає це винахідливістю та допомогою комунальним службам. Переконаний це не так.Такі дії є прямим порушенням безлічі норм та правил. По-перше це несанкціоноване втручання у роботу комунальних служб які мають відповідні ліцензії та дозволи. По-друге це створення небезпечної ситуації на дорозі адже саморобна конструкція не пройшла жодних перевірок на безпеку. По-третє водій фактично здійснює комерційну діяльність з прибирання снігу без реєстрації та сплати відповідних податків до бюджету.А скільки таких випадків ще по всій країні. Люди вважають, що роблять добру справу але насправді створюють небезпечний прецедент. Сьогодні один водій розчищає дорогу завтра інший, а далі хто відповідатиме за якість прибирання, за можливі пошкодження доріг, за безпеку інших учасників руху?Не можна людей засуджувати що вони хочуть допомогти, але є встановлений законом порядок. Для прибирання снігу існують спеціалізовані служби з професійною технікою, кваліфікованими працівниками та відповідальністю перед державою.Звертаюся до всіх хто практикує подібне. Припиніть негайно. Це незаконна діяльність і будуть наслідки. Правоохоронці та контролюючі органи мають відреагувати на таке свавілля на дорогах.Надсилайте фотофіксацію таких порушень. Давайте змусимо всіх дотримуватися закону, а не займатися самодіяльністю навіть якщо вона здається благою справою.Беру ситуацію під контроль.@MAGAtramp_ua
👁 23 26-01-08 11:06
Як же весело спостерігати за кацапським інфополем останні дні. 4й рік з моменту як сміхдержава губами доказує всьому світу, що вони-то сплюнуть, а ось Україна від їх слюней не відмиється. Але на це для них кремлівська пропаганда знайде мільйон виправдовувань про колективний захід, про «ми ісчо нічєго нє начіналі» та інше. Все, аби кацап вірив в силу свого карлика на пинєходах, та було б чим хизуватись під час алкоголічного угару у своєму Пердяєво.Але ж щось на підкорку їх дегенеративного мозочку, десь в районі 47мої хромосоми змушувало вірити, що їх бояться, що на заході тремтять від думки війни з ними. Щось на кшталт: так вони здичавілий совок, вони готові подихати тільки тому що їм наказали, але в саме тому їх сила та тому їх і бояться. Підноси та ЕС тремтять від них і тільки шукають, як би примиритись. Саме тому їх так рве, бо здавалось би, на фоні усього піздецю, що коїться у них, танкери тіньового флоту з Венесуели не така вже й проблема. Проте тут глибше. Тут про те, що кацап врешті решт розуміє, хто він на справді в цьому світі і фантастичне «вєлічіє» розвіюється як ранковий туман.
👁 24 25-12-26 20:10
Ми в лайні, друзіЗеленський «готовий» провести референдум щодо плану Трампа про перемир'я — Axios▪️Президент України Володимир Зеленський заявив Axios у п'ятницю, що сподівається домовитися з президентом Трампом про рамки припинення війни під час їхньої зустрічі в неділю.▪️Зеленський також повідомив, що готовий винести цей план на референдум, якщо росія погодиться на перемир'я тривалістю щонайменше 60 днів.▪️Хоча Зеленський підкреслив, що досягнуто значного прогресу, план Трампа все ще вимагає від України болісних територіальних поступок на сході. Зеленський все ще сподівається поліпшити ці умови і заявив, що йому доведеться звернутися за схваленням до українського народу, якщо вони не зможуть зайняти «сильну» позицію щодо території.▪️Однак, як підкреслив Зеленський під час телефонного інтерв'ю з Axios, проведення референдуму матиме серйозні політичні, логістичні та безпекові ускладнення.▪️Він вважає, що 60-денне перемир'я для організації та проведення голосування «є мінімальним». Високопоставлений американський чиновник повідомив Axios, що росіяни розуміють необхідність перемир'я, якщо Зеленський оголосить референдум, але хочуть коротшого терміну.▪️Зеленський заявив, що більшість аспектів двосторонніх угод між США та Україною вже визначені і закріплені в п'яти документах, хоча може бути додано ще один.▪️Щодо важливого питання гарантій безпеки, Зеленський сказав: «Я думаю, що ми готові з цими документами», хоча є деякі «технічні моменти», які потрібно обговорити додатково.▪️Одним з них є термін дії угоди. США запропонували 15-річний пакт, який можна буде продовжити. «Я думаю, що нам потрібно більше 15 років», – сказав Зеленський, додавши, що вважатиме це «великим успіхом», якщо Трамп погодиться з цим під час їхньої зустрічі.▪️Зеленський сказав, що і США, і Україна подадуть гарантії безпеки на ратифікацію до своїх законодавчих органів.▪️Президент все ще хотів би домогтися кращої позиції щодо території. Але якщо план вимагає «дуже складного» рішення з цього питання, він вважає, що найкращим виходом буде винести весь 20-пунктний план на референдум.▪️Зеленський сказав, що метою недільної зустрічі з Трампом є використання всіх досягнень їхніх команд для створення основи для закінчення війни, включаючи «графік».
👁 39 25-12-24 16:40
Українця Сергія Кузнєцова, якого підозрюють у підриві підорських "Північних потоків", німці утримують в одиночній камері в жорстоких умовах — його адвокат Микола КатеринчукНагадаємо, що 22 листопада Італія таки екстрадувала Сергія Кузнєцова до Німеччини.До екстрадиції, італійці посадили Сергія в спеціальну секцію в'язниці для особливо небезпечних злочинців. Разом із ним там сиділи ісламські терористи з ІД. Але, на відміну від них, Кузнєцова навіть не випускали на прогулянку в двір і дозволяли спілкувались з родиною лише 20 хвилин на місяць телефоном.Тепер же, вже в Німеччині, Сергія тримають в одиночній камері в жорстоких умовах. У понеділок його адвокат зміг потрапити до Кузнєцов, але не як адвокат, а як приватна особа — на запити про зустріч із підзахисним було неодноразово отримано відмову, тому довелось відвідувати його особисто під повним наглядом і спостереженням німецьких правоохоронців.Захист наполягає, що навіть якщо Кузнєцов і причетний до вибухів, його треба звільнити від відповідальності, бо на момент вибухів на газопроводах він був військовослужбовцем, тобто на нього поширювався функціональний імунітет. Свого часу суд у Італії, де затримали Сергія, був готовий прийняти цей аргумент, але... якщо лише Україна офіційно візьме на себе відповідальність за вибухи.Визнання відповідальності — дуже небезпечний крок. Росія фактично спонукала компанію Nord Stream, яка керувала потоками, вимагати визнання себе потерпілими. Свої збитки від знищених потоків РФ оцінює у 140-170 мільярдів, що, за визнання нами підриву, дасть Росії хороший аргумент у торгах за $300 мільярдів своїх заморожених активів.У висновку, ображені газонюхи намагаються зробити все, щоб РФ було легше воювати за свої активи, а українців покарати за боротьбу проти країни-гниди-бензоколонки. Ну-ну.На фото Сергій Кузнєцов показує тризуб, поки його в кайданках ведуть італійські правоохоронці
👁 23 25-12-18 18:31
Нічого дуже незвичайного у атаках на Одещину немає. Ворог намагається відрізати половину області, атакуючи 2 ключових моста — у Затоці та в Маяках. Це ж спричинить і додаткові проблеми для нашого експорту і імпорту до/з Румунії. Дивно, що росіяни не почали це робити раніше. Якщо росіяни це реалізують, регіон зазнає гуманітарної катастрофи. Для цього ж ворог і атакує енергетику регіону. Однак, частково вирішити логістичну проблему можливо. Зокрема, працюючи із Молдовою. Окремий аспект — дронова ППО. Тут без коментарів. Ми робимо усе, що можемо, аби забезпечити якнайбільше підрозділів. І, до речі, тут треба ваш донат на перехоплювачі. Але ключова проблема — організаційна. Як відповідати має Україна на цей терор? Час ліквідувати т. з. «Придністровську республіку». Дане утворення якраз біля селища Маяки. Це можна зробити і без загальновійськової операції. Демілатаризацію і блокаду логістики можна організувати без введення військового контингенту. Засоби є. Готові постачати. Росіяни хочуть атакувати наш південь? Ми маємо позбавити їх бойових спроможностей на цьому напрямку. Тирасполь має бути ізольований. Це питання нашої національної безпеки.