Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Гейм Севен
Додано 14 лип 2024

Гейм Севен

@gamesevenua
Кількість підписників: 5 135
Фото: 10,300
Відео: 3,160
Посилання: 1,980
Опис:
Про НБА українською 🏀 Співпраця ➡️ @vp1107 Образи інших учасників, прояви расизму - бан Пошта: [email protected] Телефон: 0935572392 Адреса: м. Миколаїв, вул. Погранична, 244 Ідентифікатор в реєстрі: R40-06884 Власник: Віталій Пак
Джерело

Гейм Севен | Максим Шульга дебютував в НБА! Український захисник вперше в своїй кар...

Логотип телеграм спільноти - Гейм Севен Гейм Севен @gamesevenua
3 060 Охват/переглядів 2026-02-05 04:42 Повідомлення №14872
💥🏀🇺🇦 Максим Шульга дебютував в НБА! Український захисник вперше в своїй карʼєрі зʼявився на майданчику в формі головної команди Бостон Селтікс 🟢⏮️ Це сталося за 1:41 до завершення матчу регулярного сезону проти Хʼюстон Рокетс 🚀, в якому Бостон дуже впевнено переміг 114:93. 23-річний Шульга, 57-й пік останньго драфту НБА, знаходиться в Бостоні 🟢 на двосторонньому контракті. Вперше в сезоні — нарешті! — співпало так, що і він був присутнім в заявці основної команди (зазвичай українець грає за команду G-League і не задіяний в роботі з «основою»), і матч був настільки одностороннім, що тренери без ризику довірили йому декілька хвилин наприкінці зустрічі. 📊 За 2 хвилини на паркеті Макс очок не набирав, змазавши один дальній кидок (ще йому мали б записати підбір в нападі, але чомусь записали Джошу Майноту). ‼️ Утім, все одно, Шульга вписав своє імʼя до історії: він став десятим баскетболістом в історії України 🇺🇦, який зіграв в найкращій лізі бодай один поєдинок (одну хвилину). ⏮️ Девʼятим, трошки більше двох років тому, став Дмитро Скапінцев, який зіграв два матчі за Нікс 🇺🇸, однак в НБА не затримався. Будемо сподіватися, що Шульга в цьому плані буде успішнішим 🙏🥳 Однак, це вже величезне досягнення, з яким щиро вітаємо усіх причетних! 🥳І сподіваємося, що до кінця сезону подібних матчів — як і ігрових хвилин та можливостей проявити себе — у Максима буде ще більше. 🧐 Хоча це і непросто, враховуючи, що Селтікс 🟢 проводять гарний сезон і залишаються Топ-3 командою Сходу, попри відсутність Джейсона Тейтума. #NBA