Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🔥 ФАКТИ ЖИТОМИРА🔥
Додано 14 лип 2021

🔥 ФАКТИ ЖИТОМИРА🔥

@fzhytomyr
Кількість підписників: 4 223
Фото: 15,900
Відео: 3,930
Посилання: 2,970
Опис:
🔥ФАКТИ ЖИТОМИРА🔥 - виготовлені з добірних новин. Інформуємо вас з 28 жовтня 2020 р. ✅Чат t.me/chat_fz 🤝PR, реклама, співпраця або запропонувати новину @reklamafzhytomyr
Джерело

🔥 ФАКТИ ЖИТОМИРА🔥 | З російської неволі повернулися оборонці Маріуполя - уродженці Житомир...

Логотип телеграм спільноти - 🔥 ФАКТИ ЖИТОМИРА 🔥 🔥 ФАКТИ ЖИТОМИРА🔥 @fzhytomyr
854 Охват/переглядів 2026-04-13 08:21 Повідомлення №29469
З російської неволі повернулися оборонці Маріуполя - уродженці Житомирщини ❤️‍🔥Під час обміну 11 квітня, коли з російського полону повернули 182 українці, додому повернувся уродженець села Житомирської області Дмитро Андронов та випускник житомирського ліцею Вадим Вальчун.Про повернення Дмитра Андронова 12 квітня повідомила Овруцька міська рада.«Наша громада, як і вся Україна, отримала довгоочікувану і радісну звістку: відбувся вже 72-й обмін полоненими, у результаті якого з російської неволі вдалося повернути 182 наших Героїв. Особливою ця звістка є для нас тому, що серед звільнених – наш земляк - Андронов Дмитро 19.02.1997 р.н., який раніше проживав у селі Невгоди, а останнім часом мешкав разом із родиною у місті Миколаїв», - йдеться у повідомленні села. Дмитро потрапив у полон 12 квітня 2022 року під час оборони Маріуполя. Також з полону визволили захисника, випускника житомирського ліцею №22 Вадима Вальчуна. «Після довгих років невідомості, ми маємо звістку, на яку чекали тисячі днів: наш випускник, захисник Маріуполя Вадим Вальчун – дома, на вільній українській землі!». – йдеться у дописі самого ліцею. Вадим також потрапив у полон 12 квітня 2022 року. Нагадаємо, що сталося у цей день:В ніч на 12 квітня частина морпіхів 36-ї окремої бригади морської піхоти намагалася прорватися з оточення. Одна група (на чолі з комбригом Володимиром Баранюком) пішла в бік лінії фронту, але була розбита, а командир потрапив у полон. Інша група (під керівництвом Сергія Волинського — «Волини») успішно прорвалася на «Азовсталь» до «Азову».Вихід у полон: Значна частина бійців 36-ї бригади, що залишилася на заводі Ілліча і не змогла прорватися, за наказом чи через об’єктивну неможливість чинити опір, була змушена вийти з бункерів у полон. Російська пропаганда тоді активно поширювала кадри з сотнями українських військовослужбовців, які виходять з піднятими руками.Підписуйся та будь з нами! 🔥 📢 Підписатись 💬 Чат сильних людей вільного Житомира 📸 Ми в Instagram📘 Ми у Facebook