Джерело
Футбольні історії | Легенда каже, що Мохун Баган були послані індусам небом. Може й так, х...
531 Охват/переглядів
2024-08-24 08:36
Повідомлення №192
Легенда каже, що Мохун Баган були послані індусам небом. Може й так, хто скаже напевно?)Це був аж 1911 рік, і Індія залишалася британською колонією. Жалісно описував страждання народу Тагор і ефектно зображав екзотичну природу Кіплінг - прірва в очах колонізатора й колонізованого.І, так - з кінця ХІХ століття білі тут грали футбол.Легенда каже, що індусів вони вперше пустили у 1906-му, але аж 5 сезонів ті лише програвали, а британці з них сміялися, і тоді патріоти роз'їхалися країною, аби зібрати дійсно найкращих.Їхнім лідером був Шибдас Бхадурі - навіть хворим на сухоти він водився найкраще в Індії. Також у Мохун Баган - так вони себе назвали - не було форми і взуття. Біднота грала в дранті й босоніж проти англійців у шортах і чоботах.Коли вони заявилися на IFA Shield, білі знову кепкували. Але що далі?3:0 над St. Xavier’s College, 2:1 з Rangers Football Club, 1:0 з Riffle Brigade, 1:1 та 3:0 в переграванні з Middlesex Regiment - і так вони вийшли в фінал з East Yorkshire Regiment.1/2