Джерело
Центр протидії корупції_ | Отже, маємо 51 млрд грн, зброю на які НЕ було поставлено у визначені к...
5 300 Охват/переглядів
2025-03-20 16:17
Повідомлення №3659
Отже, маємо 51 млрд грн, зброю на які НЕ було поставлено у визначені контрактами строки.Наші гроші заплатили, терміни в контрактах збігли — а зброю військові не отримали. Наголошу, що мова йде виключно про контракти, оплачені Міноборони (без АОЗ!) в 2022-2023 роках!Як думаєте, за яку частину цих грошей судиться Міноборони? Тримайтеся. В Умєрова не знають.Я серйозно — саме так відповіли в Міноборони: див. наш запит та їхню епічну відповідь.Цитую: «запитувана інформація в Міноборони не створювалась».Я відмовляюся вірити, що Умєров не знає, позовів на яку суму МО подало проти недобросовісних постачальників. Якщо і правда не знає, то це — кричуща некомпетентність (навіть як на Умєрова). Якщо знає, але «соромиться» відповісти, то, припускаю, що судиться Міноборони за значно меншу суму, ніж зброї не поставлено. Уявіть, ви міністр оборони воюючої країни. Вам критично бракує грошей, допомога від США - під питанням, а по контрактах вашого відомства прострочки на 51 млрд. Але ви, замість піти в суди і забрати ці мільярди (плюс пеню і штрафи), клеїте дурня: «запитувана інформація в Міноборони не створювалась».Або навпаки, ви свідомо НЕ подаєте в суд, щоб недобросовісні постачальники і гроші собі лишили, і зброю не привезли, і штрафи не сплатили. Безвідносно корупція це чи, пробачте, довбограйство — ЗСУ залишилося без зброї, а ми — без грошей.