Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ФРОНТ|«Ярл»
Додано 14 лип 2024

ФРОНТ|«Ярл»

@frontukrua
Кількість підписників: 20 573
Фото: 969
Відео: 649
Посилання: 1,460
Опис:
Медіа про війну та Україну
Джерело

ФРОНТ|«Ярл» | Я не відмазую нікого, не ОПшку чи ще когось, але просто мене курвить. ...

Логотип телеграм спільноти - ФРОНТ|Позивний «Ярл» ФРОНТ|«Ярл» @frontukrua
12 400 Охват/переглядів 2025-11-11 10:02 Повідомлення №3239
Я не відмазую нікого, не ОПшку чи ще когось, але просто мене курвить. Безвідносно до прізвищ, але мене трохи захарило, що в парламентсько-президентській республіці Україна різні лідери думок та просто люди не вкурюють, що за більшість міністрів відповідає премʼєр, який звітує перед Верховною Радою, а не президентом, тому розмови про те, знав про щось президент, чи не знав про щось, і заклики звільнити когось як мінімум дивні - це тотальне нерозуміння функціонування держави. А якщо прості люди не розуміють принципи функціонування держави, то як вони взагалі можуть думати, що вони чимось кращі за тих, кого критикують. Я правда від цього заїбався. Якщо це люди когось, фунти на посадах міністрів, то НАБУ має зібрати матеріали, а САП скласти обвинувачення, антикорупційний суд - вирок. І далі тюрма. Все. Так працює в США, в Європі. Поки в нас цього нема, буде завжди купа підарасів, яких ми визнаємо підарасами, але посадити не можемо. І вчіть кого хто призначає на посади, за якою квотою, і хто кому звітує .Це ж стосується новин, що премʼєр звітує президенту, звідси все йде, не можна таке давати. Премʼєр звітує ВР, а з президентом обговорює питання.